Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin büyümesi kaç yaşında durur?

Dreaming_Water

Hayatımın SeN Gerçeği
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2009
441
2
Ben çok merak ediyorum kaç yaşında tamamen duruyo büyümesi normal boyutuna ulaşıyo ben 17 yaşındayım şuan tam büyümediler bide uçları çıkmadı yani üşüyünce fln çıkıo ama normalde içinde duruyolar. bişe duymuştum uçları çıkmadıysa biraz daha büyüyomuş ama çıkıksa o boyuttan fazla büyümüomuş bilen warsa aydınlatabilir mi?:uhm::Saruboceq:

ya canm bende 16 yaşındayım. benimde uçları aynı sein gibi. yani arada bvi belli oluyo üşüyünce falan onun dışında yok gibi. ya benmkiler 12-13 yasında byümeye basladı ama bu şekilde kaldı hafif bi cıkıntı o kadar :S

Sağlık problemi olmayan bir bayanda 22 yaşına kadar büyüme gerçekleşir üzülmeyin kızlar :)

bende 18 yaşındayım 13-14 yaşında büyümeye başladı çıkıntı oldu durdu bir daha tık yok :S nasıl büyütücez ya offf :S

bende 18 yaşındayım 13-14 yaşında büyümeye başladı çıkıntı oldu durdu bir daha tık yok :S nasıl büyütücez ya offf :S

Kizlar biraz sakin olun (sanki ben cok sakinim xD) de neyse forum'un dogal yollardan gögüs büyütme topiklerine bakin kendinize uygun olanini secin, ki bir cok kisi de ise yariyor bu förmül ve yöntemler... Ben 22 yas sinirlamasina da inanmiyorum forum'da '2 ayda 2 beden büyük gögüsler' adli topik'i acan kiz da yanlis hatirlamiyorsam 27 yaslarindaydi ve gögüslerini büyüttü, ki ben zaten bir cok kisiden kadinlarin gögüsleri herzaman gelisiyor 25-30 yaslarina kadar, cocuklari olana kadar, evlendikten sonra...vs...vs... Diyen cok kisi oldu ki ben buna inaniyorum ve hep beraber en kisa sürede büyütecegiz InsAllah kizlarrr:eek:

Benim söylediğim anatomik olarak çapkınkız.. Dışarıdan müdahalelerle elbette büyüme söz konusu olabilir.

bende anneme sordugumda 22 23 e kadar büyüyodu hala dedi ondan sonra artık çok az büyür heralde ama benimki şuan durdu büyümesi sanki yani bide insan kendi yavaş yavaş büyüdüğünü anlayamaz ya büyüdüğünü hissetmiorum masaj yapmaya başladım bakalım işe yarayacakmı ama soğuk suya ve buza dayanamıorum:KK43:

Kızlar üzülmeyin ben sizin yaşlarınızdayken benimde yok gibiydi. Üniversiteye giderken (22-23yaş) Süngerli sütyen giyiyordum. Birde süngerler var sütyenin içine konan onlardan dolduruyordum içine. Giydiğim kıyafetler ancak düzgün duruyordu. Şimdi 90 beden hangi arada büyüdü nasıl oldu anlamadım. gerçi birazda kilo aldım ama kilo almadan önce büyümeye başlamıştı zaten. Bu arada çocuk falan doğurmadım daha evlenmedimde Birde çocuk doğursam ne olucaklar bilmiyorum. Uç meselesine gelince hala uçları yok :KK43: üşüyünce bile pek bişey çıkmıyor

Kızlar üzülmeyin ben sizin yaşlarınızdayken benimde yok gibiydi. Üniversiteye giderken (22-23yaş) Süngerli sütyen giyiyordum. Birde süngerler var sütyenin içine konan onlardan dolduruyordum içine. Giydiğim kıyafetler ancak düzgün duruyordu. Şimdi 90 beden hangi arada büyüdü nasıl oldu anlamadım. gerçi birazda kilo aldım ama kilo almadan önce büyümeye başlamıştı zaten. Bu arada çocuk falan doğurmadım daha evlenmedimde Birde çocuk doğursam ne olucaklar bilmiyorum. Uç meselesine gelince hala uçları yok :KK43: üşüyünce bile pek bişey çıkmıyor

sansın varmıs buyumus canım yaa bende hıc umut yokdu malesef kendı cabamla mudahale etmem sarttı yanı o yuzden basladım bende 21 yasındayım ama buyuyecek olsa az cok bellı ederdı bana gore umudum yok yanı kendınden buyumez ama senın ıyı buyumus ne guzelkaydirigubbakcemile2

büyümez diye düşünmeyin her gün kalkarken masaj yaparken büyüycekler diye motive edin kendinizi çünkü beyin böyle düşünürse onlara büyütcek hormonu salgılar lütfen masaja devam kıslarrrrrrrr

Valla cok sanslisin ki büyümüsler darisi basimiza diyelim, de acaba farkinda olmadan bir yedigin bir ictigin felan yardimci olmus olmasin gögüslerinin büyümesine?

Bilmem ki canım düşünüyorum o günlerde öyle özel bişey yiyip içmedim. Sadece maydanoz suyu içmeye başlamıştım sabahları kalkınca ki oda yağ bağlanmasını önlüyormuş diye duymuştum ondan. Daha çok küçültmesi gerekirdi. Yaa yaşların başka yere bağlanmasını engelleyip orayamı bağladı acaba :dance:

Bilmem ki canım düşünüyorum o günlerde öyle özel bişey yiyip içmedim. Sadece maydanoz suyu içmeye başlamıştım sabahları kalkınca ki oda yağ bağlanmasını önlüyormuş diye duymuştum ondan. Daha çok küçültmesi gerekirdi. Yaa yaşların başka yere bağlanmasını engelleyip orayamı bağladı acaba :dance:

canım maydonoz tam bı dogal ostrojen bunu bılıyomusun sanırım onun etkısı olmus olabılırkaydirigubbakcemile2

bak bunu bilmiyordum Demekki neymiş Maydonoz göğüs büyütebiliyormuş Kızlar duyun bunu alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Ama zayıflatmasın bir de.. Maydonoz suyu içerek zayıflayanlar var diye biliyorum ben.. sun_shine sen zayıflamış mıydın?

Öyle aman aman kilo vermedim. Ama kendimi iyi hissediyrdum. Sabah aç karna içtim ben sıcak sıcak. (çok kötü kokuyor berbat bir tadı var) Gün boyu şekerimi çok güzel dengeliyordu. Açlık hissetmiyordum. Sağlıklı beslenmeyi kolaylaştırıyor. Ekmek yemedende doyabiliyordum. Sanırım verdiklerimide bu yüzden verdim. (2-3 kilo bişey ama zaten verilicek başka bir kiloda yoktu. Başım dönmeye başlamıştı tekrar bir iki kilo alınca geçti)

5 ay falan içtim. Sabah bir kaçtane maydonozu 1 su bardağı suda kaynatıyordm. İçebileceğim en sıcak haliyle aç karnına içip 15 dk sonra kahvaltı ediyordum.

5 ay falan içtim. Sabah bir kaçtane maydonozu 1 su bardağı suda kaynatıyordm. İçebileceğim en sıcak haliyle aç karnına içip 15 dk sonra kahvaltı ediyordum.

pekı canım bu goguslerındekı gelısme tam olarak o 5 ayda mı oldu hatırlıyomusun acaba 5 ay da az bı sure degıl yanı depo yapmıssın demekkı sen ostrojenıkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

X