Aile Planlaması Desolett kullananlar ...!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
G

glsh85

Ziyaretçi
arkadaslar bu ılacı kullanan var mı?

kılo aldırır mı?

aclık hıssı verır mı sıskınlık yapar mı?

arkadaslar bu ılacı kullanan var mı?

kılo aldırır mı?

aclık hıssı verır mı sıskınlık yapar mı?

ben de 2 gün önce başladım temmuzda düğünüm var onun için.ben de daha bişey yok henüz:1rolleyes: inşallah da olmaz ..doktor bunu önerdi.

ben hormon bozuklugu ıcın kullanıyorumda cnm bende yenı basladım ..

Kızlar bende evlenmeden bir ay önce başlamıştım bu hapı kullanmaya.Etkisi güzel fakat sanki biraz kilo aldırdı.Hapı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım.

ben 3 sene kullandım başta biraz kilo yaptı 2-3 kilo kadar ama hemen verdim her ilaç bir olmuyo bünyeye bana etkisi güzeldi çok az adet olurdum düzene soktu ve çoğalttı bıraktıktan sonra hemen jkaldım hamile

ben 3 sene kullandım başta biraz kilo yaptı 2-3 kilo kadar ama hemen verdim her ilaç bir olmuyo bünyeye bana etkisi güzeldi çok az adet olurdum düzene soktu ve çoğalttı bıraktıktan sonra hemen jkaldım hamile

Aynen katılıyorum size benimde adetimi düzene soktu.Çok memnun kaldım.Tabi herkese göre değişir bence mutlaka bi doğum kontrol uzmanına başvurmaları gerekiyor kullanıcak arkadaşların.Bana hormon testi yapmıştı doktorum kan tahlili sonuçlarıma göre vermişti bu hapı.

bende de yumurtalıklarımda problem var o yuzden ıcıyorum ...

sağolun neysekı kılo yapmadı bende de

bende de aksine sanki kilo verdirdi.53 tüm 50 ye düştümm yaadaha 1. kutu bitti ama ondan mı kilo verdim , düğün stresinden mi bilemiyorumm.biraz göğüsler dolgunlaştı sanki.yatağa yatarken bile ağrıyo acıyo.mide bulantısından çok korkuyordum ama hiç midem bulanmadı.en korktuğumsa damar tıkanıklığı.kısırlık falan diyolar ondan korkmuyorum.burda bi bayan demişti damar tıkasnıklığı yaptı 2 ay neler çektim sakın kullamayın diye. desolete başlarken bu konuda çekindim. ama başladım sonuçtaaa.inşallah bi sorun çıkmaz sonradan:teytey:

kısırlık fln olması bence mumkun degıl duymadım da:)

kısırlık fln olması bence mumkun degıl duymadım da:)

kısırlığa bende inanmıyorum da damar tıkanıklığı kafamı karıştırmıştı ama yine de başaldım desolete. hayırlısı olsunnn.

o kadar rısklı bırseyı doktoralrın vermesı mumkun degıl bence

X