aşk nerde mantık nerde peki ben nerdeyim ?

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
şimdi kızlar benim 1,5 yıllık iyi giden bi ilişkim var .dahada bekliyoz bakalım benimki parayı bulacakta evlenecez hiç bişiyi yok daha yavaş yavaş yapmaya çalışıyo napsın elinden gelen yok bende evlendiğim zman çalışmak zorunda kalmak istemyorum.ama bitaraftanda iyi anlaşıyoruz hayırlısı diyip bekliyorum.. vee biri var vergi denetmeni durumu iyi huyuda iyi bi kaç kez arkadaş olarak görüşmüştük herkez rahat edersin git bi konuş evlen dio bende böle bi arada kaldım acaba mutlu olurmuyum denemeden de bilemem yaşamalıyım ama ne bilem kararsızım

Hmmm zor bır durum gercktn,,vergı denetmenınden elektrık aldıysan eger ve kafanda bu soruda varsa bunu en azndan dusunebılıosan mantıklı olan akrarı da verebılrsn ...ama para her mzn huzurda deıldır onuda unutma

ölede ama huzur istiyom ben yıllardır çalışıyorum artık bıktım mesleğimde yok ayak işleri yapmaktan usandım.atamamız olur şehir gezeriz anlayışlı iyi bi insan ama hayırlısı offff

şimdi kızlar benim 1,5 yıllık iyi giden bi ilişkim var .dahada bekliyoz bakalım benimki parayı bulacakta evlenecez hiç bişiyi yok daha yavaş yavaş yapmaya çalışıyo napsın elinden gelen yok bende evlendiğim zman çalışmak zorunda kalmak istemyorum.ama bitaraftanda iyi anlaşıyoruz hayırlısı diyip bekliyorum.. vee biri var vergi denetmeni durumu iyi huyuda iyi bi kaç kez arkadaş olarak görüşmüştük herkez rahat edersin git bi konuş evlen dio bende böle bi arada kaldım acaba mutlu olurmuyum denemeden de bilemem yaşamalıyım ama ne bilem kararsızım

bir dakika ben anlamadım.şimdi bir sevgilin var evlenmeyi düşünüyosunuz ama para yok,bide başka bi adam var oda evlenmek istiyor ve parası var.sen ikisi arasında seçim yapmaya çalışıyosun dimi.eğer doğru anladıysam sevgilini sevmiyomusunki diğer adamı değerlendiriyosun.eğer sevmiyosan ikisiylede evlenme derim.çünkü sevmediğin bi adamla aynı evi paylaşmak bence işkence olur insana.bekle acelen yoksa

bu nasıl bir düşüncedir ya anlamıyorum cidden,
senin suan bir sevgilin var zten iyi günde kötü günde yanında olman gereken
şimdide sana soylenen bir çocukla beraber olabilirim yada kararsızsın herneyse
hayat bu güzelim hiç bellı olmaz
zenginle evlenirsin batar gider
fakirlee evlenirsin bir gün zengin olur boyle seylere takılmayın çok fazla
allah hayırlısını versin

İki arada bir derede kaldığınıza göre kafanız bir hayli karışmış.Hem evlilik aceleye gelmez,illa da evlenmek gerekmez.
Evlenince çalışmak istemediğinizi söylemişsiniz.Eşi isterse milyoner olsun, bir kadın her zaman çalışmalıdır.
Sevmediğiniz biri ile rahat ederim düşüncesi ile bir araya gelmek zor olmalı.1.5 yıllık ilişkiniz varmış,onu seviorsunuz ki devam ettirmişsiniz.Şimdi karşınıza ekonomik anlamda rahat edeceğiniz biri çıkmış ve onu aniden unutuvermişsiniz.Sevgilinizin maddi imkanları size uymuyorsa o zaman ilişkinizi devam ettirmeyin.O denetçiyi de kabul etmeyin.
Hayatın akışına kendinizi bırakın,istediğiniz şartlara uygun,seveceğiniz biri çıktı mı karşınıza atın imzayı.Zira evlilik bu,şakaya gelmez.yerimseniben

Sevgilini seviyorsun ve evlenmek istiyorsun;ama diğer yandan sırf durumu daha iyi diye 1,5 yıllık ilişkiyi bir hiç uğruna feda etmeyi göze alabiliyorsun.. Düşmez kalkmaz bir Allah demişler.Şu dünyada kimin ne olacağı belli olmaz.Ama sevmediğin bir adamla sırf para için yuva kurma,pişman olursun.

Hrşey para değildir utluluğu aşkı svgiyi saygıyı sadakatı iyi bir eşi parayla stın almazsın belki o adamın parası vardır ama onun poarasıyla bunları satın alamazsın...ıyi düşün iki gönül bir olsun yeterki...Evciik değil evlilik....

valla adamı beğendiysen olr diosan olr ama tipsiz mipsiz bişise vazgec hemen olmaz ayol öyle..
peki bu fakir adamı sevioyrmusun ???
cevabın evetse neyse e zengine git bnce

Sevgilini seviyorsun ve evlenmek istiyorsun;ama diğer yandan sırf durumu daha iyi diye 1,5 yıllık ilişkiyi bir hiç uğruna feda etmeyi göze alabiliyorsun.. Düşmez kalkmaz bir Allah demişler.Şu dünyada kimin ne olacağı belli olmaz.Ama sevmediğin bir adamla sırf para için yuva kurma,pişman olursun.

kaTiLiyorum alkisalkisalkis

Yorum almak istediğiniz konu bana biraz şaşırtıcı geldi doğrusu.Bi insan iyi giden 1.5 yıllık bir ilişkisi varken bi ikinci şahısı koca aday adayı olarak nasıl görür anlayamadım ?

Bu durumda sizin şu anda birlikte olduğunuz erkek arkadaşınız sizin aslında neyiniz oluyor ?

Aşk;modası geçince atılan bi kıyafet,bir üst modeli çıkınca değiştirilebilecek bir telefon değildir..

Ya seviyorsundur onunla ne olursa olsun devam edersin.. Ya da hayatında hiç kimse yokken(!) kısmetlerin arasından kendine en uygun olanını seçersin..

Saygı diyorum,aşk'a saygı...

X