Gs dikletirme

Antepligelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
196
1
37
Selam arkadaslar...

ben oldum olasi hep kilo alip vermisimdir. Gögüslerimde normalden büyükler, dolayisiyla bu sartlarda bayagi bir sarkma oldu. Ben almanyada yasiyorum ama burda gögüs ameliyati olmam imkansiz okadar maddi durumum yok, ameliyat olan arkadaslar bilirler, böyle bir ameliyata girmek icin nekadar parayi gözden cikarmak gerekir türkiyede??? Gögüslerimin büyüklügünden memnunum, yani gögüs kücültme söz konusu degil benim icin, ben ya gögüs büyütmeyi yada diklestirmeyi düsünüyorum...

Sanmiyorum ama ameliyat olmadan gögüsleri diklestirmenin yolu var midir? Birde ister istemez ameliyat izi kaliyordur eminim, nasil bir iz kaliyor ve hangi büyüklükte biliyor musunuz???

Haaa birde ileride dogum yapinca cocuk emzirmeye bir etkisi oluyor mu?

Bu konuda tecrübeli olan arkadaslardan yardim istiyorum simdiden tesekkür ederim hepinize.

Son düzenleme:
seninle sorunumuz ayni benimkinde fazla sarkma yok bende diklestirme yaptiricam almanyadayim bende frankfurtta kisin istanbula gidip yaptiricaz naci beye ikiz dogur deforme oldu sende istersen naci beyin sitesinin adresini verebilirim burdaki arkadaslar bayagi yardimci oldular sagolsunlar belki ikimize dusuk fiyat verir

Selam arkadaslar...

ben oldum olasi hep kilo alip vermisimdir. Gögüslerimde normalden büyükler, dolayisiyla bu sartlarda bayagi bir sarkma oldu. Ben almanyada yasiyorum ama burda gögüs ameliyati olmam imkansiz okadar maddi durumum yok, ameliyat olan arkadaslar bilirler, böyle bir ameliyata girmek icin nekadar parayi gözden cikarmak gerekir türkiyede??? Gögüslerimin büyüklügünden memnunum, yani gögüs kücültme söz konusu degil benim icin, ben ya gögüs büyütmeyi yada diklestirmeyi düsünüyorum...

Sanmiyorum ama ameliyat olmadan gögüsleri diklestirmenin yolu var midir? Birde ister istemez ameliyat izi kaliyordur eminim, nasil bir iz kaliyor ve hangi büyüklükte biliyor musunuz???

Bu konuda tecrübeli olan arkadaslardan yardim istiyorum simdiden tesekkür ederim hepinize.
Merhaba antepligelin benim de benzer problemim var, memeler sarktı ve içi boşaldı emzirdikten sonra, ben muayene oldum. Yani geçen sene genital estetik yaptırdığım doktoruma gösterdim.Normalde toplanacak ve içine silikon konacak.Memeyi iple askılama gibi bi yöntem var, doktorumla konuştum çok iyi sonuçları yokmuş.
Yani mecbur izli olacak. Benim memem aşırı sarkık olmadığı için lolipop gibi iz kalacak resimleri gördüm memeler o kadar güzel ki izleri pek umursamadım. İlerde doğum yaparsakta memenin formunda bozulma olabilirmiş az miktarda ama emzirmeye etkisi yokmuş şekerim. Ben de para topluyorum 1-2 aya tamamlayacağım inşallah.hihoyyyt

seninle sorunumuz ayni benimkinde fazla sarkma yok bende diklestirme yaptiricam almanyadayim bende frankfurtta kisin istanbula gidip yaptiricaz naci beye ikiz dogur deforme oldu sende istersen naci beyin sitesinin adresini verebilirim burdaki arkadaslar bayagi yardimci oldular sagolsunlar belki ikimize dusuk fiyat verir

slm canim... benimde ayni sorunum var.. su naci beyin sitesini banada verisrsen cok sevinirim ;-) ! yerimseniben

Selam senin dedigin o doktora bir göz atayim... Doktorun iyi olmasi cok önemli cünki zamanla silikonlarda kayma filan olabiliyor... bilirsin, almanyada bu ameliyatlar cok pahali nerden baksan 10.000€ gözden cikarmak gerekir. Zaten önce biraz para biriktirmem gerek benim düsündügüm fiyat 3.000 YTL civarinda bilmem bu fiyata yapan doktor bulabilir miyim emin degilim.

Gecen televizyonda gördüm gögüs uclarini tamamen cikariyorlar ve gögüs altini kesiyorlar ordan silikonu takiyorlar ve sonra gögüs uclarini geri dikip alttaki dikiside kapatiyorlar. Gögüsler sarkik olacagina üzerinde biraz yara olsun daha iyi bence! Benim_dünyam, arkadasim peki senin doktorum kaca yapiyor?

Selam senin dedigin o doktora bir göz atayim... Doktorun iyi olmasi cok önemli cünki zamanla silikonlarda kayma filan olabiliyor... bilirsin, almanyada bu ameliyatlar cok pahali nerden baksan 10.000€ gözden cikarmak gerekir. Zaten önce biraz para biriktirmem gerek benim düsündügüm fiyat 3.000 YTL civarinda bilmem bu fiyata yapan doktor bulabilir miyim emin degilim.

Gecen televizyonda gördüm gögüs uclarini tamamen cikariyorlar ve gögüs altini kesiyorlar ordan silikonu takiyorlar ve sonra gögüs uclarini geri dikip alttaki dikiside kapatiyorlar. Gögüsler sarkik olacagina üzerinde biraz yara olsun daha iyi bence! Benim_dünyam, arkadasim peki senin doktorum kaca yapiyor?

Merhaba Antepligelin;
Ben de meme toparlatıp, bir miktar küçülttüreceğim. Haftaya doktorumla randevum var. Mailleştim sonra da telefonla konuştum. Doktor hanım meme toplamayla beraber protez konabilir dik görünmesi için meme dokusu çok yağ içeriyor ve yaygın duruyorsa dedi. Normal toparlanmaya protez konacaksa 4000-4500 TL tutar en düşük dedi. İşin içine protez girince 1200 $ protez ücreti tutuyormuş. Ki şu ana kadar araştırdığım en uygun ücretlerden biri. Yani 3000'e meme toplatıp, protez koydurman biraz zor şekerim ya. Gene araştırmaya devam et sen, ama protezin iyisini koydurmak lazım ki sonradan problem yaratmasın. Öptüm canım

Merhaba Antepli gelin sen nerede ameliyat olacaksın? ıstanbul'da mı? Ben ıstanbul'a gideceğim. Hollanda'da yaşıyorum. Araştırabildin mi?? ıyi bi doktor bulursan bana da yardımcı ol lütfen

Hmmm evet Nurcin 3000YTL zor olabilir artik en ucuz nerdeyse orda yapdirmayi düsünüyorum. Tabiki doktorun iyi olmasida cok önemli. 4binde olabilir sorun degil yeterki temiz olsun.

Sevgicim ben istanbulda olmayi düsünüyorum cünki avrupada coooook pahali. Burada yapmaya kalksam en az 10.000€ gözden cikarmak gerekir ki bu imkansiz. Sonucta türkiyedekiler de doktor bukadar fiyat farki varken almanyada yapmayi düsünmüyorum acikcasi. Baska SIKINTILARIM oldugu icin fazla arastiramadim acikcasi ama daha saglam bilgiler edindigimde senide haberdar ederim merak etme....

Hmmm evet Nurcin 3000YTL zor olabilir artik en ucuz nerdeyse orda yapdirmayi düsünüyorum. Tabiki doktorun iyi olmasida cok önemli. 4binde olabilir sorun degil yeterki temiz olsun.

Sevgicim ben istanbulda olmayi düsünüyorum cünki avrupada coooook pahali. Burada yapmaya kalksam en az 10.000€ gözden cikarmak gerekir ki bu imkansiz. Sonucta türkiyedekiler de doktor bukadar fiyat farki varken almanyada yapmayi düsünmüyorum acikcasi. Baska SIKINTILARIM oldugu icin fazla arastiramadim acikcasi ama daha saglam bilgiler edindigimde senide haberdar ederim merak etme....

Merhaba Antepligelin; benim 1 ay vaktim var , o yüzden buradaki doktorlarla mailleşmeye başladım. Ben de sana bilgi vereceğim canım. Sıkıntın neyse çabuk geçer umarım

Merhaba Antepligelin; benim 1 ay vaktim var , o yüzden buradaki doktorlarla mailleşmeye başladım. Ben de sana bilgi vereceğim canım. Sıkıntın neyse çabuk geçer umarım

Sagol sevinirim bana bilgi verirsen, sonucundan memnun kaldin mi, nekadar ödededin, fazla yara kaldi mi falan filan :) insallah hersey umdugun gibi gecer.

Tamam şekerim; 15 gün falan sonra ıstanbul'dayım.Naci bey, Teoman bey, Tuğrul bey ve Aylin hanım ile mailleştim, randevu alıp onlarla bi görüşeceğim. Sonuçları tabii ki sana bildiririm canım, umarım sıkıntıların azalmıştır.

Selam arkadaslar...

Merhaba göğüs dikleştirme ameliyatı olmayı göze alıp doktor doktor gezip sonra minimum izle bu beladan kurtulmuş biri olarak bir kaç bilgimi aktarmak istiyorum.

Eğer göğüsteki sarkma hafif sarkma diye adlandırılıyorsa (kilo alıp vermekten benimkisi bu guruba giriyordu. İçi boş, sönmüş bir balon gibiydi) ve meme başı aşağı değil karşıya bakıyorsa illede bir dikleştirme şart değilmiş. Onlarca doçent ve profesör ile yazıştım 6 tanesi ile yüzyüze görüştüm. Ölçtüler ve küçük protez koyma yanlısı olduklarından meme başından parça kesme, i şeklinde iz, I şeklinde iz ve ters T şeklinde izlerden bahsedip durdular. Sonra göğüs büyütme ile ilgili sayfada yazdığım; biri op dr, diğeri doçent dr, iki doktor bunun şart olmadığını meme başımın karşıya baktığını ve büyük bir silikon protez ile içi boş olan memenin çok güzel durabileceğini söylediler. İçlerinde en çok güvendiğim doktorada bu operasyonu yaptırdım. Her yerde söylüyorum bu genç yaşta izli bir dikleştirme ameliyatı yaptırmamı önermediği, silikon protez ilede güzel görüneceğimi söylediği için Allah kendisinden razı olsun. 12 Mayıs olan ameliyat tarihimden bu yana 17 gün geçti. Meme başından açılan 2-3 santimlik iz hiçde kötü görünmüyor. Aynı doktora silikon protez ve dikleştirme ameliyatı olan arkadaşlarım bir ay sonra dahada belirsizleşecek diyorlar. Kaldı ki, doktorumun gösterdiği resimlerde ben iz görememiştim. Bazı doktorların operasyondan 2 ay sonrasının resimlerini gösterdiklerini hatırlıyorum da (insanı ameliyat olmaktan vaz geçirecek kadar kötü izlerdi) içim hala fena oluyor.

Arkadaşlar elbette bu operasyona ne ödeyeceğiniz çok önemli, bende öyle zengin ahım şahım biri değilim ama lütfen, lütfen, lütfen iyi araştırın ucuz olsun deyip tekrar operasyon yaptırmak veya kötü izler ile dolaşmak zorunda kalmayın. Biliyorsunuz aynı kumaşı, aynı ölçüyü 3 ayrı terziye versek her birinin çıkartacağı iş farklı olur. Gidin her bir doktor ile yüzyüze konuşun önerilerini not alın ve o görüşmede operasyon resimlerine bakın ve resimlerin öncesi ve sonrasını iyice inceleyin. Örneğin ben e-mail ve yüz yüze görüştüğüm her doktora aynı soruları sordum ve not aldım. Kıyaslamam açısından bana çok yardımcı oldu. Doktor mastopeksi (dikleştirme) öneriyor mu, öneriyorsa kesi yeri yani izi neresi olacak, kaç cc protez kullanacak, kas altı mı, kas üstü mü...

Bu sorularınızın ışığında öyle bir doktor ile karşılaşacaksınız ki budur diyeceksiniz ve artık izin şekli, kas altı, kas üstü veya cc ebatı gibi şeyler sizi ilgilendirmez olacak.

Dikleştirme ameliyatı silikon protez ameliyatından biraz daha pahalı. Örneğin bir doçent doktor bana silikon protez için indirimli 3500 tl dikleştirme içinde 4000 tl demişti. Ama geneli 4000 tl ile 9000 tl arasında değişiyordu.

Genelde protez sonrası emzirme engeli ile karşılaşılmıyor ancak hangi doktor olursa olsun böyle bir riskin olduğunuda göz ardı etmemeniz lazım. Sadece doktoruna göre bu riskin oranı artabilir veya azalabilir diye biliyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Benden daha deneyimli arkadaşlardan daha iyi cevaplar alabilirsiniz

MErhaba sevgili bayanlar
uzun zamandur bu forumu takip ediyorum.En bastan sona kadar her sayfayi okudum ve en onemli adim olan doktor secimini yaptim.Yarin icin tugrul beyden randevum var.kendisiyle gorusucem ve sanirim buyuk ihtimal meme kucultme ve diklestirme ameliyati olucam.Ben kararimi sizler sayesine verdim o yuzden sadece bilgi ve tecrubelerinizden gizlice fayalanip ortadan kaybolmak istemedigim icin tum detaylari sizinle paylasmak istiyorum.Bu arada bana destek olursaniz cok sveinirim :)
Herkese kucak dolusu sevgiler.

MErhaba sevgili bayanlar
uzun zamandur bu forumu takip ediyorum.En bastan sona kadar her sayfayi okudum ve en onemli adim olan doktor secimini yaptim.Yarin icin tugrul beyden randevum var.kendisiyle gorusucem ve sanirim buyuk ihtimal meme kucultme ve diklestirme ameliyati olucam.Ben kararimi sizler sayesine verdim o yuzden sadece bilgi ve tecrubelerinizden gizlice fayalanip ortadan kaybolmak istemedigim icin tum detaylari sizinle paylasmak istiyorum.Bu arada bana destek olursaniz cok sveinirim :)
Herkese kucak dolusu sevgiler.

Senbenimsin herşey düşündüğünden daha kolay olacak göreceksin.

Arkadaşlar senbenimsin'e cumartesi günü olacağı operasyon için dua edelim lütfen.

Tekrar merhaba Antepligelin ; Ben Cuma günü ameliyatımı oldum.Dün sabah drenlerim alındı, bugün 3.gün bitti, artık çok fazla rahatım. Hep meme ameliyatımın ağrıları rahatladı, hem kafam. Yurtdışında yaşadığım için biliyorsunuz bu forumdan takip edip kendime doktor seçmek zorunda kaldım. 4 doktor ile mail yoluyla ve 3 doktorla telefon yoluyla konuştum. Sonuçta sadece birine ameliyat olacaktım, Aylin hanımı seçtim, gelip konuşunca güvenim daha da arttı, sanırım 1 saatten fazla soru sormuşumdur. ılgisi, sıcakkanlılığı, bilgisi, canayakınlığı hakikaten benim doktorum çok farklı. Ameliyat oldum, öncesinde sütyen içine protez çeşitleri koyduk, benim gözüm 375 cc'deydi. Doktorum beni ilk gördüğünde 295 cc veya taş çatlasın 330 cc koyabiliriz demişti. Taş çatlamadı arkadaşlar, 295 cc koydu, tam doldurmuş zaten göğüs bölgemi öyle dedi. Şu anda C cup tam dolu memelerim var, süper görünümlü dekolte bölgem var. Hakikaten benim Aylin hanımla tanışmama yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler, yurtdışından gelecek tüm arkadaşlara gözüm kapalı tavsiye ederim Aylin hanımı. Perşembe son kontrolüm var ve akşamına uçuyorum. Hepinizi öptüm.

MErhaba sevgili bayanlar,
13 haziranda meme kucultme ve tabiki diklestirme ameliyati oldum.
Doktorum Tugrul Bey.ELimden geldigince herseyi paylasmaya calisicam.
Bayanlar herseyden once en onemlisi doktor seciminiz, adinin ahmet mehmet osman olmasi onemli degil, onemli olan size kendinizi iyi hissettirecek ve guvendiginiz kisi olmasi.Ben doktorumu cok sevdim ve guvendim.
Gelelim gerceklere.Birincisi ne olursa olsun basit yada zor ,herkesin yapisi ,bunyesi ,agri esigi farklidir.Ben hastaneye gittim doktorum utangac yapimi bildiginden beni rahatlatmak icin sarkilar soyleyerek cizimlerimi yapti.Sonra kan alindi anestezi tahlilleri icin.Daha sonra bana sakinlestirici vericeklerini soylediler.tek hatirladigim bana memleketin neresi dediler ben soyleim ondan sonra turistik yerlerini dusun dediler.ben gulumsedim cunku aslinda memleketime hic gitmedim ama soyliycek kelimeler bi turlu agzimdan cikamadi.sonrasini ben hatirlamiyorum.
Ameliyatim 3.5 saat surmus.Kac kilo yada gram cikmis hangi cup olmus hic bilmiyorum.doktoruma tek soyledigim guzel ,vucuduma uygun ve cok kucuk olmayan goguslere sahip olmak istedigim.GErisine karismak bana dusmez cunku onceki ameliyat resimlerini gorugumde benim cok detay anlatmama gerek olmadigini zaten anlamistim.sadece araaki farki anlamak icin ameliyat oncesi gogusumu cm olarak olctum.103 cm idi.doktorum dren koymuyor.ameliyat sirasinda o gun benden baska isi olmadigi icin kanama olup olmayacagini ameliyat sirasinda bekleyip eger olursa onlemini alip oyle ameliyati tamamliyor.boylece insnain psikolojinsini bozan memelerinden hortumlar sarkan o antipatik durumu yasamadim.1 ay sonra erken iyilesme sureci tamamlandigina sisler inince size yine olcuyu biliririm 
Ameliyatla ilgili hicbirseyden haberdar degilim dogal olarak 
Ilk hatirladigim odamdaydim ayaklarimin arasinda isitici birsey vardi tum konusmalari duyuyorum uyumuyorum ama konusmaya useniyorum.herkes baygin olugumu sanigi icin konusuyolar hakkimda bende ‘dedikodumu yapmayin hepsini duyuyorum’ dedim ve espiriyle konusmaya basladim.
Ilk gunum gogus agrisinan cok tansiyon dusuklugumun sikintisiyla gecti.yedikce cikardim 3 kez.1 kez ayaga kalkip tuvalete gittim ondada fazla ayakta kalamadim cunku yine basim dondu.bu yuzen ilk geceyi hastanede gecirdim.ertesi gun 10 gib hastaneden ciktim ama hala tansiyonum 9 a 6 gibi benim icin inanilmaz dusuktu.ama eve gelince biraz tuzlu ayran vs takviye ile toparlandim.kol agrisi sirt agrisi hic olmadi.goguslerimdede saece bandajlarin sikiligindan kaynaklanan alt tarafla az agri hissediyorum.ama ilk 2 gun belirgin.bugun 3. Gunum ve suan onu hic hisetmiyorum.
Bayanlar ameliyati olmaya karar verirken keisnlikle bilin ,ameliyat oluyorsunuz!!
Ameliyat olup 1-2 saat sonara cikip normal yasaminiza donemezsiniz.bugun 3. Gunum ben arabayla oglumu okuluna biraktim aksam alip parka goturup yarim saat yuruycem.lutfen abartili hareketler yapmayin kendinizi zorlamayin mutlaka yaninizda size yardimci birisi olsun.Ilk gunden mucizeler beklemeyin.Mutlaka sabirli olmaliyiz.BEnim tekrar belirtiyorum suan beni olumsuz etkiliycek agrim sizim yok en buyuk skintim ilk gunku tansiyon dusuklugumdu.2.gun sabahindada yataktan zor uyandim korkumdan.psikolojik olarak sanki dikislerime bisey olcakmis gibi.ama sevgili doktorum bu konudada bana muthis guven Verdi.ben banajlarim acilana kadar yani toplama 1 hafta hicbir abartili hreket yapmamayi kendimi asla yorup zorlamamayi kafama koydum.birkin 1 hafta ev pis kalsin yemek yapmayin isaran soyleyin onemli degil.benim gibi sick yaz aylarina ameliyt oluyorsaniz ince giyinin terlemeyin yani lutfen keninize bakin 
EN kisa surede tamamen iyilesip ogluma sarilmak istiyorum.cunku hersey bir yana en zoru bana asiri duskun ogluma doya doya simsiki sarilip kucaklayamamak.

MErhaba sevgili bayanlar,
13 haziranda meme kucultme ve tabiki diklestirme ameliyati oldum.
Doktorum Tugrul Bey.ELimden geldigince herseyi paylasmaya calisicam.
Bayanlar herseyden once en onemlisi doktor seciminiz, adinin ahmet mehmet osman olmasi onemli degil, onemli olan size kendinizi iyi hissettirecek ve guvendiginiz kisi olmasi.Ben doktorumu cok sevdim ve guvendim.
Gelelim gerceklere.Birincisi ne olursa olsun basit yada zor ,herkesin yapisi ,bunyesi ,agri esigi farklidir.Ben hastaneye gittim doktorum utangac yapimi bildiginden beni rahatlatmak icin sarkilar soyleyerek cizimlerimi yapti.Sonra kan alindi anestezi tahlilleri icin.Daha sonra bana sakinlestirici vericeklerini soylediler.tek hatirladigim bana memleketin neresi dediler ben soyleim ondan sonra turistik yerlerini dusun dediler.ben gulumsedim cunku aslinda memleketime hic gitmedim ama soyliycek kelimeler bi turlu agzimdan cikamadi.sonrasini ben hatirlamiyorum.
Ameliyatim 3.5 saat surmus.Kac kilo yada gram cikmis hangi cup olmus hic bilmiyorum.doktoruma tek soyledigim guzel ,vucuduma uygun ve cok kucuk olmayan goguslere sahip olmak istedigim.GErisine karismak bana dusmez cunku onceki ameliyat resimlerini gorugumde benim cok detay anlatmama gerek olmadigini zaten anlamistim.sadece araaki farki anlamak icin ameliyat oncesi gogusumu cm olarak olctum.103 cm idi.doktorum dren koymuyor.ameliyat sirasinda o gun benden baska isi olmadigi icin kanama olup olmayacagini ameliyat sirasinda bekleyip eger olursa onlemini alip oyle ameliyati tamamliyor.boylece insnain psikolojinsini bozan memelerinden hortumlar sarkan o antipatik durumu yasamadim.1 ay sonra erken iyilesme sureci tamamlandigina sisler inince size yine olcuyu biliririm 
Ameliyatla ilgili hicbirseyden haberdar degilim dogal olarak 
Ilk hatirladigim odamdaydim ayaklarimin arasinda isitici birsey vardi tum konusmalari duyuyorum uyumuyorum ama konusmaya useniyorum.herkes baygin olugumu sanigi icin konusuyolar hakkimda bende ‘dedikodumu yapmayin hepsini duyuyorum’ dedim ve espiriyle konusmaya basladim.
Ilk gunum gogus agrisinan cok tansiyon dusuklugumun sikintisiyla gecti.yedikce cikardim 3 kez.1 kez ayaga kalkip tuvalete gittim ondada fazla ayakta kalamadim cunku yine basim dondu.bu yuzen ilk geceyi hastanede gecirdim.ertesi gun 10 gib hastaneden ciktim ama hala tansiyonum 9 a 6 gibi benim icin inanilmaz dusuktu.ama eve gelince biraz tuzlu ayran vs takviye ile toparlandim.kol agrisi sirt agrisi hic olmadi.goguslerimdede saece bandajlarin sikiligindan kaynaklanan alt tarafla az agri hissediyorum.ama ilk 2 gun belirgin.bugun 3. Gunum ve suan onu hic hisetmiyorum.
Bayanlar ameliyati olmaya karar verirken keisnlikle bilin ,ameliyat oluyorsunuz!!
Ameliyat olup 1-2 saat sonara cikip normal yasaminiza donemezsiniz.bugun 3. Gunum ben arabayla oglumu okuluna biraktim aksam alip parka goturup yarim saat yuruycem.lutfen abartili hareketler yapmayin kendinizi zorlamayin mutlaka yaninizda size yardimci birisi olsun.Ilk gunden mucizeler beklemeyin.Mutlaka sabirli olmaliyiz.BEnim tekrar belirtiyorum suan beni olumsuz etkiliycek agrim sizim yok en buyuk skintim ilk gunku tansiyon dusuklugumdu.2.gun sabahindada yataktan zor uyandim korkumdan.psikolojik olarak sanki dikislerime bisey olcakmis gibi.ama sevgili doktorum bu konudada bana muthis guven Verdi.ben banajlarim acilana kadar yani toplama 1 hafta hicbir abartili hreket yapmamayi kendimi asla yorup zorlamamayi kafama koydum.birkin 1 hafta ev pis kalsin yemek yapmayin isaran soyleyin onemli degil.benim gibi sick yaz aylarina ameliyt oluyorsaniz ince giyinin terlemeyin yani lutfen keninize bakin 
EN kisa surede tamamen iyilesip ogluma sarilmak istiyorum.cunku hersey bir yana en zoru bana asiri duskun ogluma doya doya simsiki sarilip kucaklayamamak.

Yurtdışında yaşamıyormuydunuz siz 2. gün döndünüz mü hemen? Yoksa oğlunuz burda mı okula gidiyor anlamadım??? Nasıl 3.gün okula bıraktınız arabayla?

X