hamilelikte göbek çatlakları için ne kullanmalı?

eczaneden sorupmu alayımm yoksaaa siz bişey öneırımısınızzzz.
gögüslerın buyumemesi için bişiy varmı kaydirigubbakcemile3

banada doktorum babe markasını önerdi.ilaç ların içeriği tedavi edici önleyici değil ne karnımda var nedebacaklarımda.hatta önceden olanları bile tedavi etti ve hergün kullanmıyorum.göğüs için olan yağda lekeleri giderdi.göğüslerim çok küçüktü ve halen çatlamadım.krem ve yağ babe marka.tavsiye ederim..bende işe yaradı fazlası ile

türkiyede varmi bilmiyorum ama ben doktorumun tavsiyesiyle frei öl kullanmistim...25 kilo almistim toplam hamileligimde..ve cok az var catlak.hergün sürmüstüm.cok faydasini gördüm.gögüsleri poponu ve basenleri unutma...

banada doktorum babe markasını önerdi.ilaç ların içeriği tedavi edici önleyici değil ne karnımda var nedebacaklarımda.hatta önceden olanları bile tedavi etti ve hergün kullanmıyorum.göğüs için olan yağda lekeleri giderdi.göğüslerim çok küçüktü ve halen çatlamadım.krem ve yağ babe marka.tavsiye ederim..bende işe yaradı fazlası ile

canım bunu eczaanelerde kolaylıkla alabilirmiyiz yani illa doktor reçetesinde yazmıyor değil mi

ya kızlar emzirmeden dolayı oluşan gögüslerdeki yumuşama sarkmaları nasıl önliycez bunun yolu yok sanki :1no2:

bende her banyoda bebe yağı sürüyorum bolca .gece yatarkende learac jel sürüyorum.22 haftalık gebeyim.şu anda yok ama zaten çatlaklar genelde doğumdan sonra ortaya çıkıyo.(moral bozmak gibi olmasın) bende çok korkuyorum.

canım göğüsle riçin babebın ayrı bır kremımı var catlak kreminidemı kullanıyorsun göğüslere

bende 26 haftalık hamileyim ve ikiz bekliyorum allaha şükür karnımda hala çatlağım yok genelde 3 günde bir yani aklıma geldikçe bebe yağı sürüyorum ama doktorum senin karnın çatlar diyor bakalım bekliyoruz bebeklerim sağlıklı olsunlarda başka bişi istemem

bende her banyoda bebe yağı sürüyorum bolca .gece yatarkende learac jel sürüyorum.22 haftalık gebeyim.şu anda yok ama zaten çatlaklar genelde doğumdan sonra ortaya çıkıyo.(moral bozmak gibi olmasın) bende çok korkuyorum.

aynen katılıyorum bende bebe yağı sürüyordum bişeyim yokdu doğumdan sonra azda olsa meydana çıktı yinede sinir bozucu :enbuyukkk:

kızlar bebe yağının faydası yok gibi,en iyi olanı badem yağı ve kakao yağı sanırım,birkaç kadın doğum doktorundan elde ettiğim bilgiye göre:1rolleyes:

bende 15.haftadan itibaren hem doktorumun hemde daha önce doğum yapan arkadaşlarımın tavsiyesi ile mustela kullanmaya başladım.sabah ve aksam günde 2 kez karnıma ve kalçama sürüyorum.gögüslere sürmenin pekte iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.yanlızca saf zeytinyağı sürebileceğimi söyledi dr..Bildiğiniz gibi cilde sürdüğümüz herşey vücuda yani bebeğimizide etkiliyo o yüzden içerisindeki en önemli etken madde kafein olan kakao yağını cildime sürmeyi pekte doğru bulmuyorum. herkese çatlaksız bir gebelik geçirmelerini dilerim :)

Ben bebe yağı kullanmıştım..Badem yağı kıllanma yapıyormuş galiba...Bi de çok fazla kilo almamaya bakın..Günde en az 1 saat yürüyüş yapmaya çalışın...Bol bol su için,cildi içten besleyin...Hamileliğimin son zamanına kadar bol bol hareket ettim ve sıfır denecek kadar az çatlakla kapattım..Darısı tüm hamilelerin başına.. :kahve:

Son düzenleme:
25. haftadayım..ürederm ve roc un çatlak kremini kullanıyorum..şimdilik bişey yok..olursa da son haftalarda olur..önlemini alıyoruz,yapacak bişey yoksositososito

X