Kekler - Pastalar Eti Puf Pastası (Resimli)

çok güzel olmuş elinize sağlık bişey sormak istiyorum jelatinsiz olmaz mı acaba ?
Afiyet olsun..
Jelatin kıvamını ayarlıyor,donduruyor sertleştiriyor o yüzden jelatinsiz olmaz ,lakin isterseniz ayrı bir marshmallow tarifi ile deneyin..
glikoz kullanmanız gerek onda da..
sevgiler

süpersiiiin.teşekkürler.notumu alayım hemen.jelatinim olsaydı hemen yapardım.
artık yaptığında bekleriz foto ve yorumları efenim..

oyy oyy giderim tabi nur teyzeme gitmem mi tükürme yahu :nazar:
sölerim tatlım ayarlarız sen rahat ol a.s.
alkisalkisalkis eferim ahıllı ol..ailemizin zeka kupuuu
mükemmel ötesi alkisalkisalkis

:eek: :eek: :eek:
teşekkür ötesi..

Keşke komşum olsanız siz ya ellerine sağlık.hangisine bakacağımı şaşırıyorum hangi tarifini denediysem çok güzel sonuç aldım bizi mahrum bırakmadığın için çok teşekkürler aşmışsın sen

Son düzenleme:
libyana sen gerçek misin arkadaşım,ellerine sağlık.hangisine bakacağımı şaşırıyorum hangi tarifini denediysem çok güzel sonuç aldım bizi mahrum bırakmadığın için çok teşekkürler aşmışsın sen

Amaaan, şımartmayın şunu allasen:dilcikar:

ay annemlere gidince bakicam demisdim ama firsat vermedi erkek kardesim giripde bakmama :KK43:
simdi acdim pc mi ve ilk isim buraya ugramak oldu balim
masallah ya dedigin kadar var inan masallah diyorum sana ya o sihirli ellerin dert görmesin insallah
cok ilgimi cekdi cooooooook :)))))
hele ki basda yazini okuyunca masal gibi geldi lezzetli ve sihirli bir tat masalinda basligi :)
canimsin ellerine sAAGLIK a.s.:nazar:

libosum ya harikasin valla :hooray:,ne degisik bi tarif ben bu tarifi denemezsem orta yerimden catlarimdelikafadulden
buranin jelatinlerini kullanamiyorum ancak turkiyeden getircez yada turk marketlerinde bulcaz
ama kesin deneme lazim ben normalde eti pufa baylirim
soyle bana anlat tarifi nasil kesin yapimmi diyosun ,bllandira ballandira anlatki yapim benalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3
canim benim ya iyiki bizlerle paylastin bu tarifi ,kotumu ettin yani ,boyle bi guzel tarifi bize kazandirdin ,simdi bizde yapalimda koyalim resimlerini ,valla ben yapinca ozellikle senin adini bile veririm
cunku benden boyle tarif zor cikar :)

Son düzenleme:
süpper görünüyo. jelatin bulursam deniyciiiiim
ellerine sağlık arz ederim saygılarımla:)

jelatin bulamayanlar jölede kullanabilir hazır toz şeklinde meyveli jöleler varya sulandırıp paketin üzerindeki tarif gibi kremşantiyide çırpıyorsun jöleyi sulandırıp kremşantinin içine dök tekrar çırp sonra buzdolabında beklet al sana marshmallow...deneyin bence

tarif süper görünüyor ama jelatinin helali aklımı karıştırdı şimdik

Libikom eline sağlık
muthiş gözüküyorlar
emme bişiy sorucam
Marshmallow u eritipte yapabilirmiyiz iç kremasını aceba :uhm:
Marsmallow un içindede jelatin var ya hani :) :asigim:
Bebike yapsam bi lokmacıkta götürür ..
Marifetli Pastacım benim yerimseniben

Tatlım ya yine harika bir tarif vermişsin,Anneciğinin ellerine sağlık,inşallah en kısa sürede deniyeceğim,Emeğine sağlık.

libyoşum yine harikalar yaratmışsın bacım enfes görünüyor hem pratik hem kolay hem de sevilebilecek bir tatlı
herzaman ki gibi süpersinnnnn:lepi:
mutlaka deniycemalkisalkisalkis

Harika duruyor evde toz jelatin var ondan aynı sonucu alırım sanıyorum hemen yapacağım ve resmedip koyacağım.Anneciğinin ellerine sağlık olsun.

cokacimcoookYERİM BEN SENN ANNENİN ETİ PUF PASTASINI HAM YAPARIM ANNENİ BİZİM EVE GETİRSEK BİZEDE GÜZEL ETİ PUF PASTASI YAPAR MI:roflol:

ay annemlere gidince bakicam demisdim ama firsat vermedi erkek kardesim giripde bakmama :KK43:
simdi acdim pc mi ve ilk isim buraya ugramak oldu balim
masallah ya dedigin kadar var inan masallah diyorum sana ya o sihirli ellerin dert görmesin insallah
cok ilgimi cekdi cooooooook :)))))
hele ki basda yazini okuyunca masal gibi geldi lezzetli ve sihirli bir tat masalinda basligi :)
canimsin ellerine sAAGLIK a.s.:nazar:
Hepinize maşallah barekallah..
güzel gören güzel düşünür can..
Denersen yorum ve foto pls..:1rolleyes:

libosum ya harikasin valla :hooray:,ne degisik bi tarif ben bu tarifi denemezsem orta yerimden catlarimdelikafadulden
buranin jelatinlerini kullanamiyorum ancak turkiyeden getircez yada turk marketlerinde bulcaz
ama kesin deneme lazim ben normalde eti pufa baylirim
soyle bana anlat tarifi nasil kesin yapimmi diyosun ,bllandira ballandira anlatki yapim benalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3
canim benim ya iyiki bizlerle paylastin bu tarifi ,kotumu ettin yani ,boyle bi guzel tarifi bize kazandirdin ,simdi bizde yapalimda koyalim resimlerini ,valla ben yapinca ozellikle senin adini bile veririm
cunku benden boyle tarif zor cikar :)
kaydirigubbakcemile3 Deliş..Ne tatlı yazmışsın,ballandıra ballandıra anlatmama gerek yok eti pufun çakması işte:roflol: ben eti puh delisiyim aynen..Hatta bir ara sevdiklerimin adını bile eti puflarım takmıştım:roflol: çok ciddiyim..Tevazu abidem benim..İnşallah yapar da beğenirsiniz daha ne isterim..Dualarınızı isterim ama bak bol bol:1hug:

süpper görünüyo. jelatin bulursam deniyciiiiim
ellerine sağlık arz ederim saygılarımla:)
ben de arz iderim efem,kolay gelsin şimdidendelikafadulden
canım cok guzel görünüyo bende denicem elıne saglık
Afiyet olsun arztezcikkaydirigubbakcemile5 umarım beğenirsin
jelatin bulamayanlar jölede kullanabilir hazır toz şeklinde meyveli jöleler varya sulandırıp paketin üzerindeki tarif gibi kremşantiyide çırpıyorsun jöleyi sulandırıp kremşantinin içine dök tekrar çırp sonra buzdolabında beklet al sana marshmallow...deneyin bence
Jöle ile de olabilir lakin jelatinle daha güzel oluyor,ki artık çok kolay bulunabilen bir madde..gamyoncuiremsu
ilginc görünüyor:))) canim cekti...
hihoyyyt
tarif süper görünüyor ama jelatinin helali aklımı karıştırdı şimdik
Hım .. Benim pimpirik bakanım gelmiş hoşgelmişkaydirigubbakcemile3
Şaka bir yana,haklısın can,yediğimizde içtiğimizde daima dikkat etmemiz gerekiyor,Allah cc helal lokmalar yedirsiz cümlemize..Jelatinin çeşit çeşit üretim şekli var nette araştırma yapabilirsin..Biz senelerdir -inşallah - çok güvendiğimiz bir yerden temin ediyoruz..
iyice araştırdık..bebişe mujx

ellerine sağlık canım bugün yapıcam inşallah seninki kadar güzel olur a.s.
Yaşasın ellerine sağlık canım inşallah
Libikom eline sağlık
muthiş gözüküyorlar
emme bişiy sorucam
Marshmallow u eritipte yapabilirmiyiz iç kremasını aceba :uhm:
Marsmallow un içindede jelatin var ya hani :) :asigim:
Bebike yapsam bi lokmacıkta götürür ..
Marifetli Pastacım benim yerimseniben
Tabi olur kuşum cansın hatta bana arkadaşlar sordular bu marshmallow hazır değil mi dediler..Sandılar ki eti pufun üzerindekini karıştırıp tepsiye döktümkaydirigubbakcemile3
olmaz değil..Burada güvenemediğim için kendim yapıyorum
şerbetim mujx

Tatlım ya yine harika bir tarif vermişsin,Anneciğinin ellerine sağlık,inşallah en kısa sürede deniyeceğim,Emeğine sağlık.
Afiyet bal şugaaa ossunŞeniz
libyoşum yine harikalar yaratmışsın bacım enfes görünüyor hem pratik hem kolay hem de sevilebilecek bir tatlı
herzaman ki gibi süpersinnnnn:lepi:
mutlaka deniycemalkisalkisalkis

Nimet ve yaratmak Rabbimizden kullanması bizden gulnuşum:eek:
çok teşekkür ederim enaniyetim kabaracak cidden şımartmayın beni Allah korusun delikafadulden

X