Kekler - Pastalar Eti Puf Pastası (Resimli)

Harika duruyor evde toz jelatin var ondan aynı sonucu alırım sanıyorum hemen yapacağım ve resmedip koyacağım.Anneciğinin ellerine sağlık olsun.
Ben de toz jelatinden yaptım balım olur tabi..
afiyet olsun ..

cokacimcoookYERİM BEN SENN ANNENİN ETİ PUF PASTASINI HAM YAPARIM ANNENİ BİZİM EVE GETİRSEK BİZEDE GÜZEL ETİ PUF PASTASI YAPAR MI:roflol:

kaydirigubbakcemile3 hımmm olur olur lakin ben de promosyon olarak gelirim ona göre:icecream::roflol:
bu pastayı ben yaptım Küçük Nur cuk olarak tan:dilcikar:

jelatin bulursam hemen denicem çook saol paylaşım için.. görmek bile zevkliydi :))

Ben de toz jelatinden yaptım balım olur tabi..
afiyet olsun ..

kaydirigubbakcemile3 hımmm olur olur lakin ben de promosyon olarak gelirim ona göre:icecream::roflol:
bu pastayı ben yaptım Küçük Nur cuk olarak tan:dilcikar:

OLUY FARK ETMEZ PASTAYI KİM YAPTIYSA O GELSİN ELİNE SAGLIK CANIM YEMEDE YANINDA YAT Bİ PASTA OLMUŞsırnaşık şey

dunden beri valla tarif aklimda ,kesin yapinca eklicem bakalim senin gibi gozel olacakmi
aslind bugun yaparim amatoz jelatinim yok ,buralardan almiyorum ,bi arakdas demisti turkiyeden getirdim diy, bende ondan alirim
ha bide bizde jelatinlik bi tarif yapcaz yemek kursunda yine o arkadastan alcam, of ya turkiyedede aklima gelmediki alayim
bide hani sen hem ustunu hem altini buskui yapmisinya, meselaustune hani etipuflarin seker susleri varya ondan yapsak ayni onun gibi olur heralde dimi, ben yaparsam oyle deneyim bakim bi
dualarimiz tabi seninle
hadi canim yine degisik teriflerni bekliyoruz

jelatin bulursam hemen denicem çook saol paylaşım için.. görmek bile zevkliydi :))
B en mutluluk duyuyorum sizlerle paylaşmaktan dualarımızı birleştirmek ten seve seve can..

OLUY FARK ETMEZ PASTAYI KıM YAPTIYSA O GELSıN ELıNE SAGLIK CANIM YEMEDE YANINDA YAT Bı PASTA OLMUŞsırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3 peki uçuyorum en yakın uçakla açılın garii
dunden beri valla tarif aklimda ,kesin yapinca eklicem bakalim senin gibi gozel olacakmi
aslind bugun yaparim amatoz jelatinim yok ,buralardan almiyorum ,bi arakdas demisti turkiyeden getirdim diy, bende ondan alirim
ha bide bizde jelatinlik bi tarif yapcaz yemek kursunda yine o arkadastan alcam, of ya turkiyedede aklima gelmediki alayim
bide hani sen hem ustunu hem altini buskui yapmisinya, meselaustune hani etipuflarin seker susleri varya ondan yapsak ayni onun gibi olur heralde dimi, ben yaparsam oyle deneyim bakim bi
dualarimiz tabi seninle
hadi canim yine degisik teriflerni bekliyoruz
ınşallah olur,daha da güzel ..Süsleme hususunda başarılı arkidişlerimdensinalkisalkisalkis
tarifin ana kaynağı benden geliştirip değiştirmek sizden şugaalaaarnaniknanik
tabi ki annem o pasta süslerinden de kullanıyor hatta ve hatta silikon kek kalıplarında da denedim ben süper oldu hani böyle minik minik olanlar var ya..
lakin bisküvi ile daha bir yumuşak hoş aromalı oluyor ya o yüzden bisküvi ile yapıyorum özellikel burçak bisküvi süper yakışıyor...
Jelatin çok fazla değil bir bir buçuk çorba kaşığına denk gelir en fazla..
accuk alabilirsin arkadaşlarından gurbette oyle değil mi turşu tarhana jelatin yufka alışverişleri bol oluyorkaydirigubbakcemile3
ben de verdim birkaç arkadaş yer yememz jelatin istedi,denememiz lazm dayanamayız dedilerkaydirigubbakcemile3
seve seve...
benimkiler de bitti sayılır getirteceğiz inşallah..
Allah güç kuvvet verdiği müddetçe tariflerin de devamı gelecek sempatikim..
arkadaşlar bana geldiklerinde not defterlerini getirmeye başladılar şaka gibi değil mi:roflol:gamyoncuiremsu

ulen libi ulen libi yapilirmi bu bagaaa :kızgın:bacum zaten rejimdeyim onun disinda ben cucuhlugumdan beridur yirim bu eti pufudiklerini cokacimcoooksimdi canim cekti al sana :mymeka:ikincisi ben helal jelatini bu ingilterede nerede-tatlicadiarzu- bulacagim hepsi hinzirdan ya offff senağlamaama belki arap marketlerinde olur gecenlerde helal haribo ve marshmallow gordum markette bir daha gittigimde bir sorayim bakimkaydirigubbakcemile2 bu pastayi yapmak bana farz oldu.ellerine ve gonlune saglik gulum benim.Şeniz

allahim ya sende ,tam usta basi kesindin basimizadelikafadulden hani bi aralar senin bolog yapip yapmadigin konusuluyodu yapcakmisin pekişutarafagitti
bence yapsan spuer olur, goruyosun yani hayranlarini dimialkisalkisalkis
bizd senin yakininda olsaydik defterimizi ,not alcagimiz, herseyi ,hatta kamera fotograf makinasi neler varsa getirdik:roflol:
ama burdan daha sansliyiz, sen hazir yaziyosun cekip ekliyosun ,bim icin daha kolay
ya bende resimlerle birkte tarifleri cikarmak istiyorum ,ama resimi nasil eklicem ,sanirim bu worldenio yapilip cikriliyo
bazen kk kapanirsa yariz, senin tariflerde gidiyo, alamayiz diye tum tarifleri cikarm diyodum
jelatine gelince arkadasta almanyadan getirtmis, turk marketinden almis, bende var degisik meyvalilari falansanada veririm dyodu, oda saolsu ayi senin gibi hic cimriligi yok sen yeterki iste hemen verir:Saruboceq:

ulen libi ulen libi yapilirmi bu bagaaa :kızgın:bacum zaten rejimdeyim onun disinda ben cucuhlugumdan beridur yirim bu eti pufudiklerini cokacimcoooksimdi canim cekti al sana :mymeka:ikincisi ben helal jelatini bu ingilterede nerede-tatlicadiarzu- bulacagim hepsi hinzirdan ya offff senağlamaama belki arap marketlerinde olur gecenlerde helal haribo ve marshmallow gordum markette bir daha gittigimde bir sorayim bakimkaydirigubbakcemile2 bu pastayi yapmak bana farz oldu.ellerine ve gonlune saglik gulum benim.Şeniz

Ayy hem suçlu hem güçlü..
bunlar sana misilleme olsun anacımkötükedihüso kilis tavaları kebapları yapan sen misin al sana al al al
:dilcikar::sm_cool:
Hınzırı geç..
Helal olanlar Endonezyada üretiliyor,ayrıca fındıkım jelatin yoksa AGAR bulabilirsin orada hem de çok rahat..
aynı işi görür
öpücük

ya bu kiz bi tarif verdi simdi elimizde jelatin yok turkiyede degilizki bakkala gitsk alsak, dimi:eek:
bizim burda araplarda bilmem yoktur, zaten onlar bizim mallari satiyolarkaydirigubbakcemile3
ben buldum arkadsimdan alcam ,sende turk marketlere falan sor bakim ins bulursun

allahim ya sende ,tam usta basi kesindin basimizadelikafadulden hani bi aralar senin bolog yapip yapmadigin konusuluyodu yapcakmisin pekişutarafagitti
bence yapsan spuer olur, goruyosun yani hayranlarini dimialkisalkisalkis
bizd senin yakininda olsaydik defterimizi ,not alcagimiz, herseyi ,hatta kamera fotograf makinasi neler varsa getirdik:roflol:
ama burdan daha sansliyiz, sen hazir yaziyosun cekip ekliyosun ,bim icin daha kolay
ya bende resimlerle birkte tarifleri cikarmak istiyorum ,ama resimi nasil eklicem ,sanirim bu worldenio yapilip cikriliyo
bazen kk kapanirsa yariz, senin tariflerde gidiyo, alamayiz diye tum tarifleri cikarm diyodum
jelatine gelince arkadasta almanyadan getirtmis, turk marketinden almis, bende var degisik meyvalilari falansanada veririm dyodu, oda saolsu ayi senin gibi hic cimriligi yok sen yeterki iste hemen verir:Saruboceq:

Ben amaçok korkuyorum enaniyetim kabaracak diye..Kibir insanı ateş odunu yediği gibi yer bitirir kuzumun dediği gibi şımartmayın beni olm:1no2:kaydirigubbakcemile3
herkes yapar ben çok azimliyim belki o yüzden kafama taktığımı Allahın izni ile yaparım..

Bır nebze faydalı olabılıyorsak,katkımız oluyorsa ,dualara mazhar oluyorsak ne isterim daha..

Kişi iki cihanda da sevdikleri ile beraberdir biz kk ca beraber olcaz demek..inşallah cennette tabiyerimseniben

blog hala muamma,ama açılırsa mutlaka haber vereceğim hepinize merak etmeyin..
şimdi profesyonel bir fotograf makınası alacağım Biliyorsun Miyoş öncekini mefta etti,telefonla çekiyorum bunları..
Bu arada çıktı almak süper olur,aferim sana gızdelikafadulden

AGAR neki -tatlicadiarzu-

ben onu bilmiyorum :sm_confused:

varya libi seni birgun yaylim atesine tutmayan ne olsun uzerine krem santileri SIKACAM seni yiyecemlaelaelaelaelae

bu ne nan:1shok:
libi nası yıcem ben sımdı bunu elımı uzatıyom uzatıyom gelmıyo:mymeka:senağlama

şimdi efenim bir malzemeleri ediniyorsun,mutfağa koşup tarifi uyguluyorsun edinemezsen eşcağzına telefon açıp Eti Puf siparişi veriyorsun hamur humur yiyorsun delikafadulden

AGAR neki -tatlicadiarzu-

ben onu bilmiyorum :sm_confused:

varya libi seni birgun yaylim atesine tutmayan ne olsun uzerine krem santileri SIKACAM seni yiyecemlaelaelaelaelae

AllahumınessabırınÇok üzgünüm çoook
Yavrum ne yaptım ben tariflerin hepsini yayınlayamıyorum bile o kadar çok ki
demek yayınlasam kendi ellerimle sonumu getirmiş olacağım-tatlicadiarzu-
agar bitkisel jelatin olup deniz yosunundan üretilen bir maddedir efenim çok güvenilirdir hatta ve hatta Ingıltere de cok rahat bulunur mimkinse bize de yollaa-tatlicadiarzu-
Bu arada Sen beni krem şanti ile yemeden evvel ben seni HanSel Gratel misali yedirip yedirip davul gibi şişirip üzerini de yağlayıp fırına vererim bi güzel pişirip ham hum yerim üzerine de soda içerim sonrası Allah kerim:roflol:

Ayyy Libos'um bu neeee.alkisalkisalkisAgzimin sulari akti.Tamda ben
diyetteyken bunu görmem hic iyi olmadi. :çok üzgünüm:simdi bu
resmen diyet bozma sebebi.esim zaten eti puf hastasi.Dur ben bunu
hafta sonu ona yapayim.Ne yapalim bir günlük de izin verelim kendimize.:dance:

ya bu kiz bi tarif verdi simdi elimizde jelatin yok turkiyede degilizki bakkala gitsk alsak, dimi:eek:
bizim burda araplarda bilmem yoktur, zaten onlar bizim mallari satiyolarkaydirigubbakcemile3
ben buldum arkadsimdan alcam ,sende turk marketlere falan sor bakim ins bulursun

he valla bu libiyi kaynar kazana atmak lazimhihoyyyt sonrada jelatinlerini cikarmak lazim boog -tatlicadiarzu-ne diyorum lan ben kendimi kaybettim pastanin askina :asigim:

anammmmmmm süper görünüyooooo cokacimcoook ama ben diyetteyim yaaaaaaaaaaa senağlamasenağlama

Ben amaçok korkuyorum enaniyetim kabaracak diye..Kibir insanı ateş odunu yediği gibi yer bitirir kuzumun dediği gibi şımartmayın beni olm:1no2:kaydirigubbakcemile3
herkes yapar ben çok azimliyim belki o yüzden kafama taktığımı Allahın izni ile yaparım..

Bır nebze faydalı olabılıyorsak,katkımız oluyorsa ,dualara mazhar oluyorsak ne isterim daha..

Kişi iki cihanda da sevdikleri ile beraberdir biz kk ca beraber olcaz demek..inşallah cennette tabiyerimseniben

blog hala muamma,ama açılırsa mutlaka haber vereceğim hepinize merak etmeyin..
şimdi profesyonel bir fotograf makınası alacağım Biliyorsun Miyoş öncekini mefta etti,telefonla çekiyorum bunları..
Bu arada çıktı almak süper olur,aferim sana gızdelikafadulden

ah o silikonlu afrodik miyamiz cokmu, kuccuk bucur, kirdi makinayikaydirigubbakcemile3
cani saolsun canim ona ne makinalar fedadir
ayrica bu resimlerinde cok guzel net duruyo ,e daha ne olsun bacim yani:lepi:
ya bende hic duymadim agar dedigini ,presnses sormus saolsun Şenizsormasaydi ben sorardim,acep bende burda bulabilirmyimkifisfisfis
bi bakim insalah vardird
simdi buda ayni jelatin oluyo dimi, toz halinde

Ayyy Libos'um bu neeee.alkisalkisalkisAgzimin sulari akti.Tamda ben
diyetteyken bunu görmem hic iyi olmadi. :çok üzgünüm:simdi bu
resmen diyet bozma sebebi.esim zaten eti puf hastasi.Dur ben bunu
hafta sonu ona yapayim.Ne yapalim bir günlük de izin verelim kendimize.:dance:

ah anacim sorma burdakiler hep diyette yine aklimiz fikrimiz pasta borakte baksana burdan cikmiyoruz hickaydirigubbakcemile3
senin varmi canim jelatin ,gerci orda cok turk marketi vr sen bulabilirsin
bi dende koy bakalim resmini bizde gorek babak begencekmisiniz

AllahumınessabırınÇok üzgünüm çoook
Yavrum ne yaptım ben tariflerin hepsini yayınlayamıyorum bile o kadar çok ki
demek yayınlasam kendi ellerimle sonumu getirmiş olacağım-tatlicadiarzu-
agar bitkisel jelatin olup deniz yosunundan üretilen bir maddedir efenim çok güvenilirdir hatta ve hatta Ingıltere de cok rahat bulunur mimkinse bize de yollaa-tatlicadiarzu-
Bu arada Sen beni krem şanti ile yemeden evvel ben seni HanSel Gratel misali yedirip yedirip davul gibi şişirip üzerini de yağlayıp fırına vererim bi güzel pişirip ham hum yerim üzerine de soda içerim sonrası Allah kerim:roflol:

sagol sekerim agarin ne dimek oldugunu ogrendim google amizama sordum:ecrin_bebek: o bagaa didi.:1closedeyes:

bak bak bak sen o tarifleri koy hele bak basina ne coraplar geciryor bu gaci sana Çok üzgünüm çoooksaka bir yana yafrum harikasin canimin ici sen tarifleri ekle bizde boyuk bir zevkle yapalim.yanliz benim etim biraz sert oldugu icin hazmim zordur ona gore soda kafi gelmez saga benden dimesi:nazar:

X