doğum kontrol hapı:(

E

EU2

Ziyaretçi
ben yasmin kullanıyorum.daha öncede kullanmıştım bi kaç ay ama bıraktım.bu ay yeniden başladım fakat adet dönemim uzadı yani 10.gündeyim ama hala azda olsa bi akıntım var.önceki kullanımımda böle birşey olmamıştı şuan neden oldu bilemiyorum.acaba doğum kontol hapı yaparmı bunu?yoksa başka bi neden olabilir mi?yardım edin lütfen:KK43:

ara verıp tekrar basladıgımda bendedede olmustu tam kanama hgbı deıl ama kahve renklı akıntı gbıydı sonradan duzeldı senınde duzelır belkı ama duzelmes ıse mutlaka bı doktora danıs erım aksatma canım

ara verıp tekrar basladıgımda bendedede olmustu tam kanama hgbı deıl ama kahve renklı akıntı gbıydı sonradan duzeldı senınde duzelır belkı ama duzelmes ıse mutlaka bı doktora danıs erım aksatma canım

canım ben hapı kullanmayı unutuyorum diye iğnesini yaptırmıştım,aylık olanlardan. Ama ne hapı ne de iğneyi asla ama asla önermiyorum. Birincisi yağlı oldukları için kilo alıyorsun,ikincisi ise yumurta tembelliği yapıyorlar. Yani bıraktıktan sonra hamile kalma olasılığın baya baya zaman alıyor. yine sen bilirsin hayatım...kaydirigubbakcemile5

canım ben hapı kullanmayı unutuyorum diye iğnesini yaptırmıştım,aylık olanlardan. Ama ne hapı ne de iğneyi asla ama asla önermiyorum. Birincisi yağlı oldukları için kilo alıyorsun,ikincisi ise yumurta tembelliği yapıyorlar. Yani bıraktıktan sonra hamile kalma olasılığın baya baya zaman alıyor. yine sen bilirsin hayatım...kaydirigubbakcemile5

evet onu duymustumm yumurta tembellıgı yaptıgını ama nette arastırdım doktorada sordum hemen kalabılırsın dedı.zaten ben bgun son hapımı alıcam baska kullanmıcam bırakıyorum korunmayı tabı yan etkılerı az da olsa var.bunyeyı tamamen degıstırıyor.hormon sonucta.aslında kocaların kullanması daha mantıklı kadınların dogurgan olması sebebıı yuzunden bunyeyı bozmamak lazımm.sositososito

cevaplarınız içn teşekkür ederim.belkide ara verdiğim için olabilir.nese biraz daha geçsinde çaresine bakalım..tekrar teşekkür ederimhihoyyyt

cevaplarınız içn teşekkür ederim.belkide ara verdiğim için olabilir.nese biraz daha geçsinde çaresine bakalım..tekrar teşekkür ederimhihoyyyt

rica ederız canımm hapı bırakınca hormoblarda bı dengesızlık olmus olabılır bekle bakalım olmassa dkra gıt kontrollerını olursunn en azından kafanda soru işareti cıkmaz saglıklı gunlerrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2

canım ne kadar süre kullandın bu yöntemi? doktorlar 2 yıl üzeri kullanıldığında böyle sorunlar olabileceiğini söylüyor sen ne kadar süre kullandın?

benim bacak ana toplar damarımı tıkadı bu lanet yasmin.........
şimdi ne kadar da aptalmışım diyorum,çok kötü günler geçirdim çünkü
çok riskliydi pıhtı atabilirdi.............................
kıyısından döndüm......YAPMAYIN ARKADASLAR........KULLANMAYIN
senağlamasenağlama

X