Edirne-süloğlu'nda askerlik yapan tanıdıkları olanlar..

xuxfxuxrxuxkten_teyyare

♥ I'm With You ♥
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
261
0
Kardeşimin üsta birliği Edirne_süloğlu'na çıktı..Yakınlarının arasında burda askerlik yapan varsa bilgi verebilir mi ?
çok tedirginiz nasl bi yer olduğu konusunda..DUalarınızı askerlerimizden esirgemeyin lütfen..

ne kadar duyarlısınız teşekkür ederim..Kardeşim ve diğer askerler için dua istedim ,bilgi istedim bi kişinin umrunda olmadı..Bu site artık paylaşım sitesi olmaktan çıkmış..Sadece tanıdıklarınız varsa,siğer üyelerle arkadşlığınız varsa dinlenir olmuşsunuz...Bu yazdığım son msjtır..

iyi geceler canım,öncelikle allah kavuştursun.allah hayırlısıyla askerleğini yapıp gelmek nasip etsin kardeşinin ve bütün askerlerimizin.rabbim hepsinin yardımcısı olsun.
benim eşim edirneli ve süloğlu na bağlı köyde akrabaları.ben süloğluna gittim ama askerlik bakımından nasıl bi yerdir bilemem ama korkulacak bi yer değil.zaten fazla büyük bi yer de değil.fazla bi yardımım olmadı ama yinede yazmak istedim.
duyarsızlık konusuna gelince,mesajını belki farkedememişlerdir arkadaşlar.mesela ben şimdi gördüm.
görenler mesaj yazacaklardır,iyi geceler canım

öncelikle allah kavuştursun.bütün askerlerimiz Allah' a emanet.edirne güzel bi yer.insanları çok iyi.orda askerlik yapan tanıdığım yok ama.en nihayetinde vatanın her tarafı bizim.mesela benim damadım tuncelide askerlik yapıyor.ben ve kızım onu Allah'a emanet ediyoruz.sayılı gün çabuk geçer.
msj yazmama konusuna gelince bende yeni gördüm mesela:)
iyi geceler..

X