çok duygusal benim oğlum çokkkkk, sabah sabah ağlattı beni :((

DreamLover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
4.482
105
canım oğlum benimmmmsenağlama
yenidosya845.jpg

kızlar bugn sabah iş güç derken koşturuyorumm
tam o sırada 1. sınıfa gidenoğlum yanıma gelip anne yatak odana bakarmısın senin için bişey koydum dedi
bende oğlum işim var şimdi bakamam daha sonra deyince gidip kendi getirdi
bi paket verdi elime
anneler günü hediyesi alamamıştım ya sana bunu veriyorum şimdi dedi
baktım pakete içinden benim kullandığım rimel çıktı, güldüm koydum kenara paketi
okudun mu anne dedi, yoo dedim , görmemişim içindeki notuuu

işte notun içeriği, resmini de çektim ama çok anlaşılmıyor yazdım bende

Son düzenleme:
anne ve baba

seni seviyorum ama bazen üzdüğümde oluyor
ama ne olursa olsun babamı ve seni çok seviyorum.ben kardeşimdenönce doğduğum için sizi kardeşimden de çok seviyorum.Ben büyüdüğümde size ben bakacağım, sizi üzsemde hala çok seviyorum

siz beni sevmesenizde ben sizi çok seviyorummm

kardeşi doğduktan sonra onu daha az sevdiğimizi düşünüp o küçücük dünyasında neler kuruyor kimbilir yavrum benimmsenağlama
mektubu okumaya başlar başlamaz gözyaşlarımı tutamadım, sular seller gibi akıyodu gözyaşlarım
hemen eşimi aradım ona da okudum, oda telefonda çok duygulandı

bide diyoki oğluşum anne aslında yazacağım çok şeyler vardı da sen yanıma gelir görürsün diye hızlı hızlı bu kadar yazabildim:))

Son düzenleme:
Yarabbim o küçücük yürekten dökülenlere bak sen... Ne kadar saf ve temiz... Ah şimdi yanımda olsa kocaman kocaman bir sarılsam ona.
Benim bile gözlerim doldu senin halini düşünemiyorum bile Zehram....

sorma sevilcim anlatamam sana
bi sarılışım vardı ki oğluma sımsıkı bi yandan da ağlıyorum
emirde çok şaşırdı

bide okuluna fazla gidemiyorum ya onu almaya kendisi geliyo yavrummm ev yakın diye
dün öğretmenine sordum durumu, sınıftaki tavrı hali nasıl diye
keşke tüm öğrencilerim emir gibi olsa, çalışkna efendi, ağırbaşlı, saygılıvs,,, sıraladı durdu
sınıf birinciliği değil ben emirden ilçe derecesi bekliyorum geleceğini çok parlak ve iyi görüyorum deyince dünyalar beim olduu o anda

kuzumla yeteri kadar ilgilenemiyorum zeynep yüzünden, ilgilenebilsem belki çok daha iyi olabilir

ayyy yavrum benim gözlerim doldu ..
dream hayat karmaşası içinde çocuğu biraz ihmal etmiş olabilirmisiniz? nasılda içlenmiş baksana canım yaaa...

ayyy yavrum benm yaaaa, maşallah maşallahh :nazar: ne kadar duygusal bi cocuk :asigim: ,bak ilerde de cok romantik bir erkek olcak , demedi deme, burcu da balıksa hic sasırmam :1hug:

canım yaa....
anne değilim ama inan tüylerim diken diken oldu....
yer yüzünde bundan büyük mutluluk olamaz sanırım...
alınan hiç bir hediye bu kadar derinlerden vurmaz insani....
ne mutlu sana ki o minicik yaşında bu kadar duygusal bu kadar ince bir evlat yetiştirmişsin...
Allah onu sizlere bağişlasın

ayyy yavrum benim gözlerim doldu ..
dream hayat karmaşası içinde çocuğu biraz ihmal etmiş olabilirmisiniz? nasılda içlenmiş baksana canım yaaa...

evet cnm bizde biliyoruz
eşimle hep konuşuyoruz:nazar:
kızımız doğduğundan beri oğlumuz inanılmaz değişimler yaşadı, psikolojisi çok değişti
tüm ilgi onun üzerindeyken kızımızla paylaştı ilgiyi -tatlicadiarzu-
kızımızın payına biraz daha fazla ilgi düştü sanırım:eek:
oğluşumuzu ihmal ettik biraz senağlama

ayyy canım benim maşşş...allah nazarlardan korusun ne kadar duygusal yavrum benim kocaman öp canım benim yerimede oğluşunu.

evet cnm bizde biliyoruz
eşimle hep konuşuyoruz:nazar:
kızımız doğduğundan beri oğlumuz inanılmaz değişimler yaşadı, psikolojisi çok değişti
tüm ilgi onun üzerindeyken kızımızla paylaştı ilgiyi -tatlicadiarzu-
kızımızın payına biraz daha fazla ilgi düştü sanırım:eek:
oğluşumuzu ihmal ettik biraz senağlama

protesto ediyorum sizi:enbuyukkk:-tatlicadiarzu-

ayyy kıyamam...
gerçekten çok duygulandım ya...
yakışıklı prensim benim ne de güzel yazmış..
kim bilir neler düşünüyor o minicik yüreğinde...
benim yerime de öp annesi..
böylesi efendi bir evlat yetiştirdiğin için canım benim...güzel arkadaşım

ayyy yavrum benm yaaaa, maşallah maşallahh :nazar: ne kadar duygusal bi cocuk :asigim: ,bak ilerde de cok romantik bir erkek olcak , demedi deme, burcu da balıksa hic sasırmam :1hug:

evet cnm zaten yengeç burcu , fazlasıyla romantik olur dediğin gibia.s

babası da öyledir biraz:eek:

protesto ediyorum sizi:enbuyukkk:-tatlicadiarzu-
et hayatım et vallaa.s
bende bizi protesto ediyorum:mymeka:
imkanlarımız ölçüsünde oğlumun her istediği şeyi almaya çalışıyoruz tüm anne babalar gibi
bi kere her sene mutlaka yeni bisiklet alıyoruz
eşim diyoki telefonda kerata yine yeni bisikleti hakettişutarafagitti
bende dedim ki cnm zaten onu alıcaz çocuğun istediği daha fazla ilgi , sevgi, paylaşımma.s
eşimde haklısın o zaman bu hafta sonu sen k k buluşmasına gittiğindebende oğlumla boğaza balık tutmaya giderim :sm_cool: (körün istediği bi göz allah vermiş 2 göz gibi oldu tam da burda işte)
erkek erkeğe vakit geçiririz şöle biraz diyoşakkıdı

maşallah emire canım sen oğluşunla gurur duy zehracım senin verdiğin terbiyeyle ve ahlakla ne kadar iyi bir evlat yetiştirdiğin ortada

okurken gözlerim doldu allah ayırmasın sizi

ayyy kıyamam...
gerçekten çok duygulandım ya...
yakışıklı prensim benim ne de güzel yazmış..
kim bilir neler düşünüyor o minicik yüreğinde...
benim yerime de öp annesi..
böylesi efendi bir evlat yetiştirdiğin için canım benim...güzel arkadaşım

saol cnm arkadaşım benim, şimdi gelir okuldan öperim teyzelerinin yerine de kocamanŞeniz

X