Yumurtlama Döneminde Ağrı Olur mu?

Arora

Pretty woman :)
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
2.538
7
Benim reglimden 10-12 gün sonra (yani yam yumurtlama dönemine denk geliyor sanırım) kasıklarımda ağrı oluyor.. Bazen böbreklerime kadar vuruyor.. 5 ay önce kist tespit edilmişti ama alındı.. Düzenli olarak kontrole de gittim bu durumla alakalı herangi bir şey yok dedi doktorlar ama yumurtalarımın çatlamasında problem vardı.. Bununla mı ilgili acaba? Yoksa normalde ağrı ya da sızı oluyor mu?

Benim reglimden 10-12 gün sonra (yani yam yumurtlama dönemine denk geliyor sanırım) kasıklarımda ağrı oluyor.. Bazen böbreklerime kadar vuruyor.. 5 ay önce kist tespit edilmişti ama alındı.. Düzenli olarak kontrole de gittim bu durumla alakalı herangi bir şey yok dedi doktorlar ama yumurtalarımın çatlamasında problem vardı.. Bununla mı ilgili acaba? Yoksa normalde ağrı ya da sızı oluyor mu?

merhaba canım;
normal olarak yumurtlama döneminde ağrı falan olmaz,sadece akıntın olur. Ama evlenmediysen yani kızlık zarı delinmediyse baskıdan ağrı yapıyor olabiliyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum...

canım benım yumurta genelde 12.gun falan çatlıyor ve çatladığı o gun 1-2 saat öncesi kasıklarımda rahım kısmımda ağrı oluyor sankı adet olacakmışım gıbı belim falan ağrtıyor sonra gecıyor bu normal dedı benım doktorum ama bılemıyorum

Çok dayanılmaz bi ağrı değil zaten.. Adetlerim de ağrılı geçmez benim.. Hafif bir ağrı.. Ama normal demekki korkulacak bir şey yok o zaman :)

Son düzenleme:
yumurtlama döneminde ağrısı olduğunu söyleyenler var ama benimde olmazdı

benim normalde adet olurken bile çooookkk azzzzz ağrım olur.hatta adet olduğumu bile anlamadığım olurdu. sadece bu ay çatlatma iğnesi oldum.sonrasında belim bacaklarım ağrıdı. ağrı olabileceğini duydum.
doktorun daha sağlıklı bilgi verir tabi

benimde ağrım oluyo hatta suan yumurtlama haftam kasıklarım belim ağrıyooo ama bu iyi bişeymiş

ıyi bir şey miymiş.. Niyemiş ki acaba mirmirmirmir Benim de yumurtlama haftam.. Ağrıyo benim de..

yumurtlama döneminde canım ağrı oluyor benim oluyor çünkü sonra doktora sormuştum ben kasıklarımda ağtı var diye hesap yapmıştık yumurtla dönemlerinde ağrı olabilir demişti o yüzden biliyorum birde tedavi gördüm ben bebek için ondanda biliyorum
yumurtalıklarrın büyürken ve çatlarken mutlaka kasıklarda ağrı oluyor

evet canım bazı bayanlarda hiç hissedılmıyor catlama olduğu zaman anlamıyolar bıle ama bazılarında da mesela ben gıbı dedmiştim ya 1-2 sa öncesi hatta o gun sabahtan berı başlayan fazla rahatsızlık vermeyen ağrılarım oluyor belımde kasıklarımda rahımımde v.s.

yumurtlama döneminde benimde ağrım olur belime vurur bazen normal bazende çok şiddetli olur ağrı....bu ağrı yüzünden acillik olanlar varmış demekki genelde oluyo hafif yada şiddetli ağrı ..

Canım bendede bu ağrılar var hatta ben iltihap rahatsızlığım var diye korkardım ve evlenince anladım ki yumurtlama zamanlarımızda kasıklarda ağrı olurmuş.Hatta doktorum demişti bana kasıklarında ağrın varsa çatlamamıştır hala yumurtan çatlayınca ağrın olmaz demişti.Korkmana gerek yok anlayacan yumurtlama dönemi ağrıları.a.s BENıMKıDE 4 GÜN BOYUNCA AĞRIR.

bana doktor klomen verdi yumurtlamam için. onu içtiğimden beri kuyruksokumum ağrıyo. ama o mu bilmem..

evt bende ağrı olduğunu duymuştum hatta şuanda bende var bal çörek otu tarçın yiyorum onun çok çabuk yumurtalıklara etkisi oluyormuş

evt bende ağrı olduğunu duymuştum hatta şuanda bende var bal çörek otu tarçın yiyorum onun çok çabuk yumurtalıklara etkisi oluyormuş

merhba bu karışımın yumurtalıklara ne gibi bi etkisi oluyor?
büyütüyor mu çatlatıyor mu? ne zaman başlayıp kaç gün yiyorsunuz acaba?

Klomen kullandım ve biteli 1,hafta olduki benim belim kasıklarımda batma halsizlik ayaklarında ağrı vücudum çok bitkin niye bir turlu anlamiyorum yumurtalarima bakildı oluşmuş epey

X