pürüzsüz bacaklara sahip olan var mı?

N

nur.sima

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nur.sima
pürüzsüz bacaklara sahip olan var mı?

varsa nasıl oldu?, batıksız yarsız beresiz..:uhm:

• Konu Sahibi nur.sima
kimse bişi yazmamış.....

valla zor olmasa her hafta aralıksız kese yaparsak olur mutlaka....
sanırım bir de epilasyon yaptıranların yorumlarını almak lazım.

• Konu Sahibi nur.sima
kese yapmak çözüm olur mu merak ediyorum sabırla denemek lazım aslında ama beceremiyorum sabretmeyi
başka bi konuda batığın sebebinin zayıflayan kılların deriyi gecememesi yazmışlardı. mantıklı ama öyle ise bunlardan kurtuluş yok gibi geliyor.:bbo:

• Konu Sahibi nur.sima
benim bacaklarımda pürüz yok. sadece bitanecik ben var. ama özel bişey yapmyorum. yaptığım tek şey her banyoda keselemek bacaklarımı. bide baktımki batık başlıyo hemen bacaklarımı jilete vuruyorum. geçiyo.
batıklarla sakın uğraşmayın sıkmayın leke kalıyo. arkadaşım hepsiyle oynadı şuan bacakları nokta nokta yara izleriyle dolu.

• Konu Sahibi nur.sima
ben agda ve makine ile batıklardan kurtulamamıştım:kızgın: keseyle bile sanırım birada bünye meselesikafamçokkarıştı
dışarı bi çıkıyorum bura gelen turistlerin bacakları kaymak gibi nasıl yapıyorlar bi türlü anlayamadım:uhm: tabi gidip soramıyorsunda
ben tek kurtuluşu epilasyonda buldum:lepi:
batıklara ve çıkarken oluşan kötü görüntülere elvedaaa:teytey::hooray:

• Konu Sahibi nur.sima
benim bacaklarımda pürüz yok. sadece bitanecik ben var. ama özel bişey yapmyorum. yaptığım tek şey her banyoda keselemek bacaklarımı. bide baktımki batık başlıyo hemen bacaklarımı jilete vuruyorum. geçiyo.
batıklarla sakın uğraşmayın sıkmayın leke kalıyo. arkadaşım hepsiyle oynadı şuan bacakları nokta nokta yara izleriyle dolu.

sıkmayacağız , kese yapacagız kaydirigubbakcemile2... zamanla geçer inşallah su yara izleri sinir oluyorumm:eek:klava: lekeler geçer mi aceba kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi nur.sima
ben agda ve makine ile batıklardan kurtulamamıştım:kızgın: keseyle bile sanırım birada bünye meselesikafamçokkarıştı
dışarı bi çıkıyorum bura gelen turistlerin bacakları kaymak gibi nasıl yapıyorlar bi türlü anlayamadım:uhm: tabi gidip soramıyorsunda
ben tek kurtuluşu epilasyonda buldum:lepi:
batıklara ve çıkarken oluşan kötü görüntülere elvedaaa:teytey::hooray:

canım bende onu çok düşünürdüm turistlerin bacaklarının pürüzsüz olması konusunu yurtdışında yaşayan akrabalarım tanıdığım kişiler var sanırım bi çok ülkede ağda kültürü yok biz sürekli kökten alıyoruz ama onlar traş olur gibi her duşta jilet yapıyorlarmış. böyle duymuştum... çok kötü durumlarda jilet çözüm ayrıca kese ve ponza taşı ve vücut fırçası bunlar etkili ben ponza taşı ve keseyi hep uyguluyorum pembeyaz bir tenim olmasına rağmen bacaklarım hoş batıklarla bir zamanlar bende uğraştım. şimdi fırçada kullanıyorum.

• Konu Sahibi nur.sima
bnde jiletlicem bundan sonra gerçekten jiletleyen arkadşlarım var ve pürüzsüz

• Konu Sahibi nur.sima
sıkmayacağız , kese yapacagız kaydirigubbakcemile2... zamanla geçer inşallah su yara izleri sinir oluyorumm:eek:klava: lekeler geçer mi aceba kafamçokkarıştı

arada bepanthen kremde sür. jiletlede alırsan geçer.

kızlarr turistlerin bacaklarına takılmayın...genetikleri sanslı en başta :)

gerçekten ben amerikaya gitmstım ...ınanın sordugum bile oldu samımı kızlara...
onlarda agda felan pekyok...direk jilet ile alıyorlar.. ama şunu bilmek lazım..
onlar dogar dogmazz deniz kum güneş görüyorlar...
havuz yüzmek vs... onlar azaltıyor..bir de onların genetik yapasında diz üstünde birşey yok zaten...
onlar bu kadar tüylü deil dizaltını da hersbh dusta jıletlıyorlar batık olmuyor.

onların kılları sarı ama rahat rahat jilet yapıyolar akşam jiletle sabah siyah siyah noktalar... oda kesin çözüm değil.. lazer epilasyon nasıl acaba...

hay genlerimizee tüküriyimmmm :roflol:

evt katiliyorum bu yabancilarinkisi genetik burda herkesin bacagi sutun gibi. Varis damar, selulit leke iz miz hic bisey yok oturan insanlarda deillerr.. neyapalim yani aglicak halimiz yok ya..

:1ninca:valla ben ağlıyorum artık çünkü 2-3 yıldır alt bacaklarım yüzünden yaz kış pantolon giyiyorum, batık izleri bir yandan bir yandan da kırmızılı noktacıklar. bir kadın olarak üzüyor beni bu durum, çünkü insan arada bir etek giymek de istiyor.

of ya benimde cok pürüzsüz bacaklarım vardı agdayla aldıgım an bile hiç kızarmaz hemen etegi giyer cıkardım bu gecen seneye kadar böyleydi ama şimdi cok batık var jilet hayatımda kullanmadım hep agda .. ama neden böyle oldu anlamıyorum poza tasıyla yaptım kasınıyodu artık pazayı sürdükce sürüyodum ne hos oluyodu kaşıyodum banyodan bi cıktım kıp kırızı neyse kıremle felan 1 ay da gecti yarası :)) ama batıklar devam ediyo cok sinir oluyorum jilet bana mantıklı gelmedi 2 günde bi almak zorundasın ve cok kalınlasır kıl köklerierkek kılı gibide batar kesin ıyy ha bu arada kesesiz banya yapmam heralde 1 kese 2 lif yaparım 3 saat cıkmam ama bu batık cıkmak isteyince cıkıyo galibada dası ben buyaz ne yapıcam benim 1 tane uzun pantolonum var hep kapri giyerim bu uzun pantolonu yıkayıp yıkayıp giyiyorum senağlama epilosyon işi nasıl acaba ama cok uzun süre olmuyomu kızlar merak ettim bide nekadar acaba buyrunnnnnnnnn

ßnm Pürüssüz ama böLé oLması iCin öséL ßişi Yabmadım.

bacaklarım için hiç agda kullanmadım,jileti önermediler ama daha kolay diye jilet yaptım
bacaklarım benimde pürüzsüz
birde sıkılaşsa çok iyi olacak :KK70:

canım başka bi yerde daha yazmıştım, sizin gibi benimde ciddi problemlerim vardı, ponza taşını her banyoda dairesel hareketlerle vücuduma sürdüm batık problemim tüm izlerim geçti.. kesinlikle kullanmalısınız canlarım..

ya jılet demısınızde alakası yok cıldıne gore deısır
ben bıkere yapmıstımda daha onceden
yara bere ıcınde kaldı kasımaktan

X