Cep tlfonunuzun marka ve modeli?memnun musunuz?(resimli)

ben samsung d600 kullanıyorum
4 yıldır kullanıyorum ve çok memnunun
sadece radyosu yok...

Samsung-D600.jpg

Trident MB 888T kullanıyorum ve çok memnunum.özellikle sesinden çift hoparlçrü var.tv radyo harika bi telefon 1 senedir kullanıyorum maaşallah diimde bişey olmasın çift batarya hem usb hem şarj aleti olan kablo çift hat dokunmatik falan filan.

MB_888T_en_ucuz_trident_cep_telefonu_trident_mb_888t_145.jpg

17201307_1.jpg

benimkinin markasi sony ericson 2yildir kullaniyorum boncugum ve cok memnunum wc ye bile düsürdüm masallah hala dipcik gibi calisiyo :)))))))))

ama ondan önce yillarca nokia kullaniyodum vazgecilmezlerimin arasinda gelirdi nokia bununla tanisana kadar ama kolaylik acisindan nokia süper

nerden geldi bu konu aklina tatlisim???
iyi fikirmis ya :)

benim tlf da bu...3 yıl oldu ama çoook memnunum...süper foto çekiyor:)))

ayrıca titanyum olması avantaj kaç kere düşürdüm ama çok az çizildi:))))

Son düzenleme:
6280_g_b.jpg

2006 yılından beridir telefonum ozaman eşimle nişanlıydık almıştı:asigim::asigim:

nokianın önceki çıkan bi modeli var elimde 4 yıldır kullanıyorum inanılmaz dayanıklı bana yetiyor boncuğum gayet de menunum biraz büyük ama beni idare ediyor
art01ggglo4.jpg

benmkide bu daha 1 sene olmadı alalı ... şimdilik memnunum fotoları ii çekıo en azından bu bana yeter:))

188006490_e011fa13b0.jpg

Dır dır dır bununla konusuyorum.
Tık tık tık bununla yazıyorum nette.
Uyumadan once de azıcık oyun oynuyorum.
Her işimi göruyo yanı.
Herm200 yaklasık ıkı yıl oluyo bununla bırlıktelıgımız:KK70:

Son düzenleme:
benimki de bu :)) cıgırık diye açılıyo, çıkardığı seslere hayranım kaydirigubbakcemile3
daha yıl olmadı, bikaç ay oldu...

motorola-v3i-orkide.jpg

boncuum benim açmam lazımdı bu topayı ya nese alkisalkisalkis
telefoncu bi hatun olaraktan her modeli her cinsi kullandım haftada bir değişiyorum nerdeyse şimdi külüstür var elimde hiiç özelliksiz renksiz bişi nokıa nın kaydirigubbakcemile3

X