Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

xulay

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
56
14
buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.hihoyyyt:enbuyukkk::dance:

yıllasr sonra gelen edit: uygulama belli bir oranda faydalı oluyor ama sonra daha fazla iyileşme saglamıyor. faydası oldu mu derseniz biraz oldu. %70 oranında falan. tamamen gecirmiyor yani.bu yuzden artık kullanmıyorum ve yan etki olarak bende biriki tane yag bezesi meydana geldi. onun da sogutucu spreylerle falan çözümü var. pişman mıyım, değilim. braz olsun faydası oldu.

Son düzenleme:
ırsiydi hem de ölemi? benim de ırsi geçmez dediler hep.

mrblar xulay öncelikle morluklarından kurtulmana çok sevindim,bnm morluklarım kendimi bildim bileli var,senağlamaacaba bendede işe yararmı,ayrıcaen baştan başlarken k ve c vitamini ampulleriylrmi başlamam daha yararlı olur,bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim,şimdiden tşkyerimseniben

ay gerçekmi bu ya azalrımı ya bu hiç sevmedegım ve kurtulamadıgım morluklar :1no2: inşallah canım çok saol ya paylaştıgın için bende başlıycam etkisi olursa paylaşırım ve sana çok dua ederim

evet ¤ decemBer ¤ ırsiydi, yas ilerledikçe ve sigara vb etkenlerle daha da yogunlasmıstı..
dısarı bile cıkamayacak duruma gelmiştim. en iyi kapatıcılar bile pek işe yaramıyordu.

ell82 ben k ve c yi sonradan kesfettim. bu karısım gözaltındaki hucreleri yeniliyormuş. k vitamini kılcal damarlardaki kan sızıntısını onlüyor . c ise bütün gözaltı morluğu için kullanılan kremlerde bulunuyordu. bu yüzden tedaviye bunları da ekledim.

alem17, dediğim gibi ben 2 aydır kullanıyorum (halen) Şunu söylemeliyim ki tam anlamıyla yok olmuş değiller. ama % 80-90 oranında geçti.

chechen, bu uygulama bende yag bezesi falan yapmadı.aksine kurutuyor gözaltlarını. (siz de farkedeceksiniz zaten, bunun için sabahları nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim.

(benim denemediğim yöntem kalmamıstı. en etkili sonucu bundan aldım)

benim de kendimi bildim bileli var bu morluklar Çocukken bile gözlükmü kullanıyorsun diyorlardı. Ben bağsur kremi duymuştum iyi geliyor diye. sen onu denedin mi hangisini denesem karar veremedim

benim de kendimi bildim bileli var bu morluklar Çocukken bile gözlükmü kullanıyorsun diyorlardı. Ben bağsur kremi duymuştum iyi geliyor diye. sen onu denedin mi hangisini denesem karar veremedim

sun shine canım bnce basur kremleri şişlik için kullanılıyor,ayrıca gözaltı çok hassas bir bölge,kaş yapayım derken göz çıkarma,bnde yarın xulayın formülüne başlayacam eğer faydalı olursa yazarım,(hoş diğer topiklerdede yazarım diyenlerden bidaha haber alınamıyor ama inş düzenli kullanablirsem yazarım)hihoyyyt

yarın bende başlıyayım bakalım ne olucak umarım işe yarar sonuçları yazarım bende

Ben de denicem çok merak ettim.. Benim de inanılmaz mor gözlerimin altı.. Irsi bizde de.. Yeni tanıştığım insanlar uyuşturucu kullandığımı düşünüyorlarmış çoğu zaman :1shok: Umarım işe yarar.. teşekkürler xulay a.s.

uygulamayı denicek olan arkadaşlar sonucu sabırsızlıkla bekliyorum:))) paylaşmayı unutmayın...

ay arkadaşlar inşallah geçer hepimiznki ya öyle zor bi durumki yani insanların saçma sapan soruları insanın moralini bozuyosenağlama neden senin gözaltların böyle ya ben napim öyle olmuş neden soruyosunuz insanın moraliniz bozuyosunz yani ben benım gıbı olanların durumunu çok iyi anlıyorum. üstelik estetikle ilgili herşeyin çözümü var burun dur bacakdır popodur ama şu göz altlarının hiç bi amilyetı yooookkkk ben gitmiştim medıcal hastnesıne yok dedi doktor bunun amelıyatı :KK43: yani allah yardımcımız olsun çok özenıyorum gözlerin altı bembeyaz olannlara valla bi istegım bu başka hiiçç bişey istemıyroum senağlama offf off bakalım bunu kullanalım bide tam geçmesede azalsın yaa gerçekten piskolojım bozuldu senağlama ben kendim unutsam alışsamda insanlar hatırlatıyo senağlama

artık doktorlar bi çözüm bulsun bunlara yaa duyun sesimiziiiiiiii kremdir odur şudur bıktım bunlardan geçmıyoda allahım sen yardım et senağlama

süper... Ben de yıllardır bu konuda bir uzmana gitmek dahil her yöntemi denemiş biri olarak bu yöntemi hemen uygulayacağım... teşekkürler xulay...

evet ¤ decemBer ¤ ırsiydi, yas ilerledikçe ve sigara vb etkenlerle daha da yogunlasmıstı..
dısarı bile cıkamayacak duruma gelmiştim. en iyi kapatıcılar bile pek işe yaramıyordu.

ell82 ben k ve c yi sonradan kesfettim. bu karısım gözaltındaki hucreleri yeniliyormuş. k vitamini kılcal damarlardaki kan sızıntısını onlüyor . c ise bütün gözaltı morluğu için kullanılan kremlerde bulunuyordu. bu yüzden tedaviye bunları da ekledim.

alem17, dediğim gibi ben 2 aydır kullanıyorum (halen) Şunu söylemeliyim ki tam anlamıyla yok olmuş değiller. ama % 80-90 oranında geçti.

chechen, bu uygulama bende yag bezesi falan yapmadı.aksine kurutuyor gözaltlarını. (siz de farkedeceksiniz zaten, bunun için sabahları nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim.

(benim denemediğim yöntem kalmamıstı. en etkili sonucu bundan aldım)

K VİTAMİNİ yeni dogan bebeklerde göbek kordonu kanamasını engelleme kadınlarda anormal(aşırı) regil durumlarında kanama durdurma için enjeksiyon olarak vurulur
gözaltında neden kılcal damar çatlaması olsun ki?????

K VİTAMİNİ yeni dogan bebeklerde göbek kordonu kanamasını engelleme kadınlarda anormal(aşırı) regil durumlarında kanama durdurma için enjeksiyon olarak vurulur
gözaltında neden kılcal damar çatlaması olsun ki?????

gözaltındaki morluğun sebebi kılcal damarlardan çatlayan kanın sızıntı yapıp deri altında kalması diye biliyorum ben. o zaman baya bi mantıklı oldu bu karışım .. :)

şimdi bende başlangıç aşamasında ama anacuğum aynı dayak yemiş gibi gözleri felaket :KK43: ona yaptırıyım ben bundan. teşekkürler.

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.
hiç geçmez sandıgınız gözaltı morlugunuz varsa siddetle tavsiye ederim. hafif duzeyde olanlara cok daha cabuk etki edecektir.hihoyyyt:enbuyukkk::dance:
bende bişeyler sormak istiyorum bu konuda.yapacağımız bu karışım kaç gün gidiyor.yani hergün yeniden mi yapmalıyız yoksa yaptığımız karışımı bitene kadar bikaç gün kullanabilirmiyiz.benneyaptımkive bu bir tedavimi acaba kullanmayı bırakınca yeniden eski haline mi döner morluklar.
cevap alabilirsem çok sevinirim.hihoyyyt

kızlar nası sevindim anlatamam banada mantıklı geldi umarım geçer...benim ırsi diil sonradan oluşmaya başladı sigara vs pazartesi ilk işim bunları alıp başlamak olucak:)

alkisalkisalkisbende sanırım pazartesi başlıcam.herkes sonuçları burda paylaşırsa bizlerde bilgi sahibi olabiliriz.haftaya bugün aldığım sonuçları paylaşırım benyerimseniben

X