Gerçekten kilo vermek isteyenlere..kötü içerik reklam silip, uyarı verdim

pinar_91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
74
0
32
aclik cekmeden, spor yapmadan kilo vermek mümkün!!! ilacin adi:....bu ilac cok yerlerde yasak, cünkü 'ephedrin' olan bitki uyusturucu altina girio, fakat bu ilacin icinde bu bitkiden fazla yok ama ise yario!!! ilaci aldiktan snra acikma hissi olmuo sizde ve böylece ne yediginiz umrunuzda bile olmayacak, siz sadece yemegi gerekli oldugu icin yiyeceksiniz!!! caniniz birsey cekmeyecek artik... ben bi ara sadece bu yasak olan bitkiyi kullandim ve iki haftanin icinde bikac kilo verdim, fakat su an artik bulamiorm bu ilaci yasak diye... abartmazsaniz yan etkileride cikmaz

Son düzenleyen: Moderatör:
efedrin maddesi şuruplarda var,gerçekten acıktırmıyor üst solunum yolarrına etkili bir şurup.ayy şurup mu içsek ne,böbrekleri bozmayalım bi de?delikafadulden:1shok:

aclik cekmeden, spor yapmadan kilo vermek mümkün!!! ilacin adi: .... bu ilac cok yerlerde yasak, cünkü 'ephedrin' olan bitki uyusturucu altina girio, fakat bu ilacin icinde bu bitkiden fazla yok ama ise yario!!! ilaci aldiktan snra acikma hissi olmuo sizde ve böylece ne yediginiz umrunuzda bile olmayacak, siz sadece yemegi gerekli oldugu icin yiyeceksiniz!!! caniniz birsey cekmeyecek artik... ben bi ara sadece bu yasak olan bitkiyi kullandim ve iki haftanin icinde bikac kilo verdim, fakat su an artik bulamiorm bu ilaci yasak diye... abartmazsaniz yan etkileride cikmaz

pınarcım sen ilk ilacı nerden bulmustun peki?
eczanedenmi yurt dısındanmı? fiyatı ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
yasaksa bi bildikleri vardırda o yüzden yasaklamışlardır
ayrıca kilo vermek o kadar basit bir şey değil
dengesiz bir şekilde spor yapmadan aç kalınarak yapılan diyetlerde
sadece kas kaybı oluyor
yani vermeniz gereken yağlarınız vucudunuzda mevcut duruyor
ve ayrıca zaten dengsiz bi şekilde verilmiş kilolar kat kat fazlasıyla alnıyor
inanmayın böyle saçmalıklara sporsuz kilo verilmez
verildiği vakit hem çatlak olur hemde deride sarkma
zayıf ama sarkan bir vucüdunuz olsun istemezsiniz değil mi???

zaten açlık çekmeyip yediklerine dikkat ederek iki haftaiçinde birkaç kilo verilebiliyor zaralı madde almaya ne gerek var

neden yasakladilar?? cünkü amerikada salagin biri tabletlerden fazla alip gebermis ondan.. bircok ilacin icinde var, olcülü kullanildiktan snra fazla zararli degil.. türkiyede EFEDRIN ARSAN diye ilac varmi, aslinda recetesiz alinmiomus, ama eminim bi yolu vardir.. ben tr'ye gelince mutlaka alcam haplardan, fazla pahalida degilmis..

Zararlı bir ürünün farkında olmadan da olsa reklamını yapmak da çok zararlı..

Boşverin böyle şeyleri boğazınız tutun zayıflarsınız..

slm arkadaşlar gerçekten kilo vermek isteyen varsa ben yardımcı olabilirim aclık çekmeden kolaylıkla farkında olmadan kilo verebileceğiniz bir gıda takviyesi ürün kullanıp mükemmel sonuç alan insanlar tanıyorum isteyen varsa detaylı bilgi yazabilirim.

aclik cekmeden, spor yapmadan kilo vermek mümkün!!! ilacin adi: .... bu ilac cok yerlerde yasak, cünkü 'ephedrin' olan bitki uyusturucu altina girio, fakat bu ilacin icinde bu bitkiden fazla yok ama ise yario!!! ilaci aldiktan snra acikma hissi olmuo sizde ve böylece ne yediginiz umrunuzda bile olmayacak, siz sadece yemegi gerekli oldugu icin yiyeceksiniz!!! caniniz birsey cekmeyecek artik... ben bi ara sadece bu yasak olan bitkiyi kullandim ve iki haftanin icinde bikac kilo verdim, fakat su an artik bulamiorm bu ilaci yasak diye... abartmazsaniz yan etkileride cikmaz

yasaklanan, sakıncalı bulunan bir ürünü, siz neden bulma çabasındasınız?konu incelemede

Son düzenleme:
X