kızlar çok kilo aldım

21. haftama girdim bende kilo alımı bunye ile alakalı bence ben cok kilo alacagımı düşünüyordum suana kadar 1 kilo aldım
doktorum yasakladı banada kilo alımını 58 ile hamile kaldım 59 kiloyum bakalım cuma gunu gidince ne diyecek cok merak ediyorum
3.kutu gyno ferro sanol kullanıyorum bende kilo yapmadı ama bazılarına gercekten yarıyor

bazı insanlar kiloyu birden alıyor bazılarıda yavas yavas
kilo normal ise zaten doktorlar 10 12 kiloya kadar normal goruyor ve bu kilolar dogumda sonra bikaç ay içinde veriliyor

cokta takılmamak lazım

nsl yani 5 aylık hamilesin ve yalnızca 1 kilo mu aldın.bunu nsl başardın merak ettim iştahsızmıydın.anlatırsan sevinirim.CADIARZU

nsl yani 5 aylık hamilesin ve yalnızca 1 kilo mu aldın.bunu nsl başardın merak ettim iştahsızmıydın.anlatırsan sevinirim.CADIARZU

yok canım ne iştahsızlıgı inanılmaz bir iştahım vardır ama doktorum her gittigimde kilo almayacaksın almadın degil mi gibi sorularla baskı yapıyor

hiç aferinde yok ama :)

cok dikkat ediyorum hamur işine cok yüklenmiyorum
cok fazla erik karpuz kiraz tüketiyorum
gunde 1 saate yakın yuruyorum
suyu eskisi kadar cok olmasa da içmeye calısıyorum
mutlaka gunde bir şişe sade soda içiyorum
gunde bikac ceviz veya badem yiyorum cunku balık pek sevmiyorum

ama bu aydan itibaren almaya baslıcam sanırım tartıldım ve 59.5 60 arasındayım 12 gunde yarım kilodan fazla yediklerime dikkat ettiğim halde artık bebek büyüyor elimde olmaksızın alıcam sanırım

sen kac kilo aldın peki?

ohooo maşallah kenya ben 19 haftalıkken 5 kilo almıştım şu anda da 24. haftamın içindeyim ve toplam 28 kilo aldım. ama doktorum çok hızlı gidiyosun demedi. ben kendi kendime takıp dikkat etmeye çalışıyorum. sen nasıl o kadar az aldın.. boyuna göre kilonmu fazlaydı da doktorun alma diye baskı yaptı?

ohooo maşallah kenya ben 19 haftalıkken 5 kilo almıştım şu anda da 24. haftamın içindeyim ve toplam 28 kilo aldım. ama doktorum çok hızlı gidiyosun demedi. ben kendi kendime takıp dikkat etmeye çalışıyorum. sen nasıl o kadar az aldın.. boyuna göre kilonmu fazlaydı da doktorun alma diye baskı yaptı?

canım boyum 164 kilom 58 di hamile kaldıgımda ama benim doktorum cok zayıf olanlarada aynısını söylüyor adamın kilo takıntısı var cok kiloluların zor dogum yaptıgını soyluyor .

beni en cok uyardıgı sey 5. ayına kadar kilo alma daha sonra zaten istemesende alacaksın dedi.

merakla cumayı bekliyorum dahada konusursa artık doktorumu degiştiricem psikolojımı bozacak

bakalım hedefim 10 kilo ile sona erdirmek ama ne olacak bilemiyorum.

canım boyum 164 kilom 58 di hamile kaldıgımda ama benim doktorum cok zayıf olanlarada aynısını söylüyor adamın kilo takıntısı var cok kiloluların zor dogum yaptıgını soyluyor .

beni en cok uyardıgı sey 5. ayına kadar kilo alma daha sonra zaten istemesende alacaksın dedi.

merakla cumayı bekliyorum dahada konusursa artık doktorumu degiştiricem psikolojımı bozacak

bakalım hedefim 10 kilo ile sona erdirmek ama ne olacak bilemiyorum.

kilolarımız baya farklıymış benim boyum 1.60 ama kilom 42 di hamile kaldığımda. belki çok zayıf hamile kaldığım için herhangi bi uyarı yapmamaış olabiilir doktorum. bakalım p.tesi rutin kontrolümüz var ne diyecek doktorumuz...

kilolarımız baya farklıymış benim boyum 1.60 ama kilom 42 di hamile kaldığımda. belki çok zayıf hamile kaldığım için herhangi bi uyarı yapmamaış olabiilir doktorum. bakalım p.tesi rutin kontrolümüz var ne diyecek doktorumuz...

canım sen cok zayıfsın bencede doktorun bu yuzden uyarmamıstır
aldıgın 8 kiloda cok belli olmuyordur senin
benim akrabamda 45le hamile kaldı 12 kilo aldı 1 ay once dogum yaptı gorsen eski halinden farkı kalmadı gobegi bile yok :)

canım sen cok zayıfsın bencede doktorun bu yuzden uyarmamıstır
aldıgın 8 kiloda cok belli olmuyordur senin
benim akrabamda 45le hamile kaldı 12 kilo aldı 1 ay once dogum yaptı gorsen eski halinden farkı kalmadı gobegi bile yok :)

canım benim korkum aldığım kiloları verememek değil. aldığın fazla kilolar hem bebeğe zarar hem de doğumu zorlaştırıyo yoksa alınan kilolar bi şekilde verilir... ki ben şu anda yediklerime dikakt ettiğim halde alıyorum bunları inşallah almam gereken kilolardır da bebeğime zararı yoktur...

canım benim korkum aldığım kiloları verememek değil. aldığın fazla kilolar hem bebeğe zarar hem de doğumu zorlaştırıyo yoksa alınan kilolar bi şekilde verilir... ki ben şu anda yediklerime dikakt ettiğim halde alıyorum bunları inşallah almam gereken kilolardır da bebeğime zararı yoktur...

öyle olsa doktorun uyarırdı mutlaka takma kafana canım ikinizinde saglıgı yerinde olduktan sonra :)

canim cok almissin gercekten ben bile 25. haftamdayim 7 kilo aldim cok geliyor bana bence dikkat et biraz;...

benim de en büyük korkum çok kilo almak. zaten çok zayıf sayılmam, 1,67 boy 67 kilodayım. 8. haftamdayım şimdiye kadar hiç almadım neyseki, bazı arkadaşlar bu hafta da 2-3 kilo almış bile.

benim de en büyük korkum çok kilo almak. zaten çok zayıf sayılmam, 1,67 boy 67 kilodayım. 8. haftamdayım şimdiye kadar hiç almadım neyseki, bazı arkadaşlar bu hafta da 2-3 kilo almış bile.

bulanti ve kusman yoksa dikkat et canim ilk haftalarda cokalmamaya calis sonra kilo alimini istesekte durduramiyoruz zaten...

kızlar ben 20.haftamdayım 49 ile başladım 53 kiloyum 3-4 haftadır filan krem kullanıyorum çatlak için ama bazen üşeniyorum henüz bişi yok bende ama göğsümde sadece birinde çatlak gibi bişi oldu baya can yakıyor.

yok canım ne iştahsızlıgı inanılmaz bir iştahım vardır ama doktorum her gittigimde kilo almayacaksın almadın degil mi gibi sorularla baskı yapıyor

hiç aferinde yok ama :)

cok dikkat ediyorum hamur işine cok yüklenmiyorum
cok fazla erik karpuz kiraz tüketiyorum
gunde 1 saate yakın yuruyorum
suyu eskisi kadar cok olmasa da içmeye calısıyorum
mutlaka gunde bir şişe sade soda içiyorum
gunde bikac ceviz veya badem yiyorum cunku balık pek sevmiyorum

ama bu aydan itibaren almaya baslıcam sanırım tartıldım ve 59.5 60 arasındayım 12 gunde yarım kilodan fazla yediklerime dikkat ettiğim halde artık bebek büyüyor elimde olmaksızın alıcam sanırım

sen kac kilo aldın peki?
cnm ben henüz hamile değilim ama çalışmadayım.teşekkür ederim.

X