yaz geliyor neler yapmalı neler almalıyız

ecsudi

ecrin sudemim
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
80
1
merhaba arkadaşlar yaz geliyor ve bebişimle tatile çıkıcam tatailde nelere dikkat etmeliyiz bebişlerimize neler aldık burda onları paylaşalım

ben başlıyım ben kızımla yazlığımıza şarköye gidicem yazlık kıyafetler aldım kızıma küçük havuz aldım ve güneş gözlüğü aldım ama mayo veya bikini bulamadım bulanlar varmı veya alanlar fotolarını koya bilirmi acaba bende aldıklarımı çekip koymak çok isterim ama foto eklemeyi bilmiyorum hadi burda birbirimize yardımcı olalım neleri yanımızda götürmeliyiz konuşalım

canim bende 23 mayista antalyaya gidicem tatile,ii haftadir alisveris yapyiorum ama hala tamamlayamadim..

kiyafetler aldim sortlar,gömlekler,keten pantalonlar,yazlik ayakkabilar vs.vs.vs

günes kremi ve gözlügümüz henüz gelmedi siparis vermistim cünkü.

ben oglusuma mayo aldim bi ara eklerim.

bende yazlık bır suru tshırt, sort, 3 adet sapka ve yazlık ayakkabı aldım
gunes kremımızı cumartesı gunu alıcaz
ama mayo falan almadık sanırım hemen de almam bakmadım bıle
belkı onumuzdekı ay sıleye gıdecegımız zaman alırım
bız agustosa kadar ıstanbuldayız ama onumuzdekı ay ıtıbarıyle haftasonları sıleye gıderız sadece

ben yazlık ayakkabı bulamadım nerelerden aldınız markalarını söylermisiniz

canım mothercare'de harika mayolar ve minnacık sandaletler var , ben bi tane mayo beğendim temmuzda ordan alacağım , biz temmuzda gideceğiz tatile gerçi hafta sonları yazlığa gideriz ama yazlıkta mayo giydirmem yazlık için platik havuız aldım onda yüzdürücem keratayı..
mothercare'e bak mutlaka çeşit çeşit mayocuklar var

tamam kızlar tamam baktım oraya şimdi hatırladım ben chiccoyada baktım orda çok güzel mayolar falan var

evet bende mothercare dekilere bittim. ama şimdi mayo falan almayacağım ben sadece alt alacağım bizde ağustosa kadar istanbuldayız bu zaman diliminde de annemlerin terasına küçük havuzlardan alıcas cimcimeye sadece alt giydiricem hiç mayo ile sıkıştırmıcam kızımı ona doğduğunda söz verdim söz yaz gelsin çıplak bırakıcam seni diye sözümü tutayım :)))

bide güneş kremi almayı unutma , benim kocam gitmiş chiccodan almış 30 lira vermiş halbuki aynı krem kiraz bebede falan 15 lira , yani gidip de chicco mağazasında kazıklanmayın .. chicco ürünleri satan mağazalarda daha ucuza bulabilirsiniz..

bana doktorumuz vich önerdi günes kremini 60 factör olandan.

siparis verdim kücücük bir sise 60 ytl.ne pahali bu cocuk ürünleri yaaa.

peacocks mağazasındada çok şeker bikiniler falan var aklınızda bulunsun, üstelik fiyatlarıda çok uygun bir çok yere göre

güneş kremleri kaç faktör koruyuculu olmalı? benim kaca da chicco'dan almış 30 faktörlü.... az mı acaba?

Walla kızlar bebişlerle gidiosunuz sanırım siz ben gidemicem cünkü
yurtdısına gitmeyi planlıoruz oralarda bebekle olmayacagı icin anneme bırakıcam 1 haftalıgına nasıl
ayrı durcam bilmiorum hic kalmadım zor olcak ama napalım :KK43:
Mayobikini sorarsanız Zara da harika bikiniler wardı cok tatlı minnacık seyler ..Kızıma alıcam
bende ..

Aslında ben mayo almayı düşünmüyordum, o mayo gibi olan bezlerden alıcaktım sadece, almakmı lazım şimdi?

güneş kremleri kaç faktör koruyuculu olmalı? benim kaca da chicco'dan almış 30 faktörlü.... az mı acaba?

Bence çok az bu faktör, en az 50 olmalı, hele helede bebeğin beyazsa 60 kullan derim ben...

bizim güneş kremi 50 faktör , canım 30 çok az benim kocam bile beyaz tenli 30 faktör kullanıyo güneş kremini kaydirigubbakcemile3

kanzda çok güzel bikiniler vardı sadece alt vardı ama üst giydirmek istemeyenler öyle alabilir sandalette vardı orda çok güzel, mothercaredede görmüştüm ordakilerde çok güzeldi bizim güneş kremi chicco 50 faktörlü

X