Pko Soğan Suyu İşe Yaramadı

K

kuru

Ziyaretçi
arkadaşlar bende pko luyum.sayın ibrahim saraç dr.tavsıyesı uzerıne 15 gün sabah 2 bardar akşam 2 bardak sogan suyu içtim.bu ayda yumurtalık takıbım yapıldı yıne pko var.hıc degısme yok.yumurtalar klomen ıle 10 mm oldu.bu aykı tedavım bıttı bır dahakı ay yıne takıp yapılcak.bakalım ınsallah buyur yumurtalarda asılama yapılır.çok morelim bozuk yaaa.niye hiç bir işim rast gitmiyor.çok düzenli namaz kılıyordum 1 aydır kılmıyorum ay hersey tersine gidiyor...senağlama

canım soğan suyu işe yaramadıysa şu civanperçemi çayından alsan,fiyatıda pahalı değil,herkesin bünyesi bir olmuyor işte,kiminde çok işe yarayan kiminde hiç işe yaramıyor,ilaçlar da öyle değilmidir.
bendede devamlı kist oluyor hatta bu ay 2 tane çıktı,ben ısırgan tohumunu duymuştum bende şimdi onu yemeye başlıcam.

canım benim sen soğan kürünü ne amaçla yaptın .. çünkü soğan kürü sadece rahim ve kanalları temizleme özelliğine sahip...

hemen vazgeçme bence sen çok kısa zamanda sonuç bekliyorsun...bende pov hastasıyım bende başlıcam soğan kürüne....birde inanmalısın eğer inanmayarak yapıyorsan işe yaramazki...

moralini bozma arkadaşım...olacak

saracoglunun sayfasindaki sorular kısmını okudum detaylı ozellikle PCOS icin 4-5 ay devam edin diyor.

ilkini adet bittikten 7 gun sonra baslayın 15 gun devam edin diyor. bu arada adet gorsenizde 15 gunu tamamlayacakmıssınız. sonraki aylarda adetin baslamasına 10 gun kala baslayıp 10 gun kullanıp bırakıyorsunuz.

bende PCOS yok ama kanalları ve rahmi temizler mi diye yapacağım. 7. gunu bekliyorum. a.s

saracoglunun sayfasindaki sorular kısmını okudum detaylı ozellikle PCOS icin 4-5 ay devam edin diyor.

ilkini adet bittikten 7 gun sonra baslayın 15 gun devam edin diyor. bu arada adet gorsenizde 15 gunu tamamlayacakmıssınız. sonraki aylarda adetin baslamasına 10 gun kala baslayıp 10 gun kullanıp bırakıyorsunuz.

bende PCOS yok ama kanalları ve rahmi temizler mi diye yapacağım. 7. gunu bekliyorum. a.s

AMA ADETLER DUZENLI DEILSE DIYOR ARKADASIMMkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bende pko luyum.sayın ibrahim saraç dr.tavsıyesı uzerıne 15 gün sabah 2 bardar akşam 2 bardak sogan suyu içtim.bu ayda yumurtalık takıbım yapıldı yıne pko var.hıc degısme yok.yumurtalar klomen ıle 10 mm oldu.bu aykı tedavım bıttı bır dahakı ay yıne takıp yapılcak.bakalım ınsallah buyur yumurtalarda asılama yapılır.çok morelim bozuk yaaa.niye hiç bir işim rast gitmiyor.çok düzenli namaz kılıyordum 1 aydır kılmıyorum ay hersey tersine gidiyor...senağlama

gülüm bende 3 gün oldu soğan kurusunu içmeye başladım çok faydası oldunu söylüyorlar bende adet düzensizliği var ben onun için deniyom inşallah hepimizze faydası olur artık doktorlarada güvenim kalmadı napcemi şaştım bende:1no2:

canım soğan suyu işe yaramadıysa şu civanperçemi çayından alsan,fiyatıda pahalı değil,herkesin bünyesi bir olmuyor işte,kiminde çok işe yarayan kiminde hiç işe yaramıyor,ilaçlar da öyle değilmidir.
bendede devamlı kist oluyor hatta bu ay 2 tane çıktı,ben ısırgan tohumunu duymuştum bende şimdi onu yemeye başlıcam.

allah hepimizin yardımcısı olsun bende soğan deniyom bakalım butür otlarınıda duydum bende uğgulucem

merhaba arkadaşlar ben tüp bebek denerken iğnelerimi yaparken soğan suyu içtim .doktorum içebilirsin dedi ve normalden nerdeyse 1 hafta önce toplandı ve sadece 1 tane cıktı.sonuç başarısız oldu.ama ben inanıyorum soğan suyu yumurtalıkları canlandırıyor.şimdi ısırgan otuna oturup tekrar soğan suyu içicem

kızlar ben 1 yıldan uzun ilaç kullandım adetlerimin arası hep uzundur hiç 30. günde bile olamam
hatta bazen 40-50 gün oluyo ilaçla oluyorum
bu soğanı geçen ay denedim
ve inanamadım
ilk defa ayda oldum!
bir kez daha deneyeceğim

X