yüzünu sir agdayla aldıran varmı sıvılce yapıyormu

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
ben aldırdım ve tuy azlatıcı krem kuıllanıyorum ondan olmasa aldırmazdı ama yuzum cok kotu oluyor yapıs yapıs 3 gun olmasına ragmen ve kırmızı ısılık sıvılce doluyor ne yapılır aceba sıvılcelenmemek ıcın

sanırım sir ağdada hep bu sorun oluyor bizim gelinizmizde düğün olurken aldırdı keşke aldırmasaydı haftalarca minik isilikler geçmek bilmedi acısıda ayrı bir dertmiş aldırmıyor bir daha ama duyduğuma göre zamanla alışyormuş cilt çıkmıyormuş pek acıda olmuyormuş....(ama uzun bir zamandan sonra)

Canım bende sir ağdayla aldırıyorum.Ama ağdacımda bepanthen var merhem olan değil "krem" olan.Ondan sürüyor hemen.Hiç de isilik ya da sivilce yapmıyor.
Ağdacında yoksa giderken götür yanında aldıktan sonra az bi miktar sür hemen oraya bişeycik olmuyo.

bu sorunun çözümü yok galiba. maalesef her seferinde oluyor bende. yüzümde hiç sivilcem yoktu.sirden sonra sivilcem oldu hatta izleride kalıyor ve geçmiyoooo.... bepanthen bende sürüyorum ağdadan sonra. bide bende yara oluyor bazı yerleri oralarda silverdin sürüyorum.bitmiyo çilem ya..

bende hiç sivilce yapmadı, sir ağdayla alıyorum en rahatı. cildin çok hassassa, ağdadan önce pudra sürmeyi dene. cildine ağda yapışmazsa bir şey olmaz. bir de ağdadan sonra mutlaka bepanten krem sür.

bu sorunun çözümü yok galiba. maalesef her seferinde oluyor bende. yüzümde hiç sivilcem yoktu.sirden sonra sivilcem oldu hatta izleride kalıyor ve geçmiyoooo.... bepanthen bende sürüyorum ağdadan sonra. bide bende yara oluyor bazı yerleri oralarda silverdin sürüyorum.bitmiyo çilem ya..

bitanem o yara agdacının hatası degıstı bence agdacını kaldırırken agdayı derını de kaldırıyor bende yasamıstım bunu

X