Bekaretini satın alan adamla birlikte olduğu geceyi anlattı

minikcadimm83

MeLeĞiM BeNiMLe..
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
2.657
3
BEKARETıNı SATIN ALAN ADAMLA BıRLıKTE OLDUĞU GECEYı ANLATTI
ALMANYA'da kolej parasını karşılamak için bekaretini internet üzerinden açık artırmayla satışa çıkaran ve büyük tartışma yaratan Romanyalı 18 yaşındaki bekaretini 8 bin 800 sterline (yaklaşık 20 bin 800 tl) satın alan işadamıyla birlikte geçirdiği geceyi, ıngiliz ‘Closer Magazin' dergisine anlattı. Okul masraflarını karşılamak için bekaretini satışa çıkaran Alina Percea, bekaretini satın almak için en yüksek teklifi yapan ıtanyan işadamıyla, Viyana'daki bir otel odasında seviştiklerini söyledi. Percea, “Pretty Women' filmindeki gibi hoş bir adamla buluşmayı umut ediyordum. Geliş salonunda bir adam geldi ve gülerek bir paket çikolata verip ‘Viyana'ya hoşgeldin' dedi. Yaşından daha genç görünen, yeşil gözlü, siyah saçlı ve hoş bir gülüşü olan bir adamdı” dedi. Bu buluşmanın ardından şehir turuna çıktıklarını ve daha sonra lüks bir otele gittiklerini söyleyen Percea, bu odada ‘korunmasız’ cinsel ilişkiye girdiklerini anlatan genç kadın, bekaretini 50 bin sterline satabileceğini umduğunu(!) ancam hayal kırıklığına uğradığını belirtirken elde ettiği parayla üniversite eğitim masraflarını ödeyeceğini ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğini bildirdi.
Rezillik diz boyu..:bbo:

Son düzenleme:
yuh ne denir ki
bu zihniyet yakında böbreklerini falanda satar
bizim dizi yapımcılarına bakacak olursak daha çok para alması gerekiyordu kız haklı
şehrazat 1.500 milyon dolar aldı hemde bakire olmamasına rağmen
izlediyse binbir geceyi ucuza gittiğini düşünmekte haklı :roflol::roflol:
eğitimi için orasını burasını satan bi zihniyet değil üniversite doktora bile yapsa komple kendinide satsa
yine bi halt olmaz ondan :1ninca:

kız ucuza gitmişşşş kaydirigubbakcemile3
cıx cıx yazıkkkkk -tatlicadiarzu-
töbee töbeeeee....:kızgın:

tüüü insan eti bu kadar mı değersiz yahu kendini satışa çıkaracak kadar bide ucuza gitmiş hatun üzülüo kendi adına yazık ki ne yazık nereye gidiyoruz böyle ALLAH sonumuzu hayır etsin

yuh ne denir ki
bizim dizi yapımcılarına bakacak olursak daha çok para alması gerekiyordu kız haklı
eğitimi için orasını burasını satan bi zihniyet değil üniversite doktora bile yapsa komple kendinide satsa

:roflol::roflol::roflol:

valla ben birşey bilir birşey söylerim hep
herkes hakettiyini yaşar bu dünyada a.sa.s
nee eksik ne fazla
bu kızda demekki rezilliyini dünyaya duyuracak hatası olmuş zamanında :mymeka:
ama yazık toplumumuza gençliye yazık oluyor ben asıl ona yanıyorum:nazar:
böyle şuursuzlar bizim gençlerimize kötü örnek teşkil ediyorlar:eek:klava::eek:klava:

BEKARETİNİ SATIN ALAN ADAMLA BİRLİKTE OLDUĞU GECEYİ ANLATTI
ALMANYA'da kolej parasını karşılamak için bekaretini internet üzerinden açık artırmayla satışa çıkaran ve büyük tartışma yaratan Romanyalı 18 yaşındaki bekaretini 8 bin 800 sterline (yaklaşık 20 bin 800 tl) satın alan işadamıyla birlikte geçirdiği geceyi, İngiliz ‘Closer Magazin' dergisine anlattı. Okul masraflarını karşılamak için bekaretini satışa çıkaran Alina Percea, bekaretini satın almak için en yüksek teklifi yapan İtanyan işadamıyla, Viyana'daki bir otel odasında seviştiklerini söyledi. Percea, “Pretty Women' filmindeki gibi hoş bir adamla buluşmayı umut ediyordum. Geliş salonunda bir adam geldi ve gülerek bir paket çikolata verip ‘Viyana'ya hoşgeldin' dedi. Yaşından daha genç görünen, yeşil gözlü, siyah saçlı ve hoş bir gülüşü olan bir adamdı” dedi. Bu buluşmanın ardından şehir turuna çıktıklarını ve daha sonra lüks bir otele gittiklerini söyleyen Percea, bu odada ‘korunmasız’ cinsel ilişkiye girdiklerini anlatan genç kadın, bekaretini 50 bin sterline satabileceğini umduğunu(!) ancam hayal kırıklığına uğradığını belirtirken elde ettiği parayla üniversite eğitim masraflarını ödeyeceğini ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğini bildirdi.
Rezillik diz boyu..:bbo:

çok ucuza gitmiş.
bir film vardı demi moore ile robert redfordun ,onun bir geceliği 1 milyon dolardı.
yazık canım ya. 20 milyar.
çok üzüldüm şimdi çok.:nazar::nazar:
:eek:klava::eek:klava:..

yuh ne denir ki

kısım şehrazatın tecrübesi para ettti orda -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
bu acemi :nazar: :nazar:
asgari ücret misali :roflol:
kalifiye adam daha fazla ücret alır ama haksızmıyım :roflol:

kısım şehrazatın tecrübesi para ettti orda -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
bu acemi :nazar: :nazar:
asgari ücret misali :roflol:
kalifiye adam daha fazla ücret alır ama haksızmıyım :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
valla o zaman kıza yanlış sölemişler önce tecrübe edinseymiş
sonra kendni satışa çıkarsaymış daha çok para alırmış
allahım ne günlere kaldık yaaa başımıza taş yağacak :roflol::roflol:

essege altin semer vur yine essek yine essek...
bu kiz simdi o parayla okusada,üstüne doktorasinida yapsa,profesörde olsa benim gözümde yine insan degil yine insan degil

X