Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçı evde açmak için ne önerirsiniz.....

peki iki rengi de aynı tonda mı açar sizce?bir de gerçekten yıpratmıyor mu??
acilen bir çözüm bulmam gerekiyor da :KK43::KK43:

slm arkadaşlar ben deneyimlerimden biliyorum kendim ve cevremdeki insanların saclarını boyamakta biraz evrim geçirdim diyebilirim daha gecenlerde siyah sacı açma işlemi yaptım size şöle sölim renk acıcı kullanmanız şart bi kere ve bu ilk açmada size olumlu yanıt vermeye bilir a,tekrar takrar boyamak gerekir kolestonun renk acıcı boyasını deneyebilirsiniz gayet iyi sonuc verio ve palettenin renk acıcı boyasınıda kullanabilirsiniz bunlar sacı yıpratmıo ben 1 hafta içinde 3 kez boyadım ve sac telleri ince bi saça uyguladım gayet olumlu yanıt aldım bu arada sölemem gereken bii noktada var acma işlemi yaptıgınızda turunculuk yada kızıllık oluyo bunuda küllü sarı kumral gibi boyalarla kapatabilirsiniz çünkü küllülük kızıllıgı alma özelligi var ...benım yaptıgım sac siyah tı ve şlimdi küllü sarıı artık ne kdr işe yarıo siz düşünün ama sabır isteyen bişi evde yapmak sabrınız varsa deneyin yoksa kuaföre boyatın ama giden parayada hazırlıklı olun :KK70:siz hiç bi zaman istenen sonucu vermicekler hep biraz biraz açıp sizin paralarınızı alıcaklar benden sölemesi eski bir kuaföre giden bayan olarak bunları biliiorum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :KK70:

palettenin yoğun renk açıcısıyla açmıştım ben hiç kırılma yapmıyo ama üstüne bi renk boyaman lazım.bi de o 15cmlik kısma sürme ilk önce siyah yerlere sür o da kahveye kadar açılıyo zaten

evvelimden basetmek gerekirse.çikolata kahveydim sonra balyaj attırdım karamel.daha sonra dipleri çıktı.yine çikolata yaptım.sonra diplerden sıkıldım artık kendi saçımı kullanmak istedim.dibiydi ucuydu uğraşmayayım diye gittim mavi siyah aldım boyadım.şimdi saçlarım dipten çıktı 6 7 cm kadar.fakat benim balyajlar yine çıktı geldi alttan.ben kendi kendime siyah aktı diye düşünüyodum alttaki renk meydana çıkınca ama akmadımı ki.yinede ben görmesem bile siyah boya saçta kalıyomu ki.vede beyaz sabun diyolardı ama.şampuandan vazgeçip defneli zeytin yağlı otacının sabununu almıştım ben.o sabunu kullandıktan sonra gerçekten boyanın akmış olduğunu gördüm.gördüm derken siyaha boyayanlar bilirler.yıkarken akan suda görmedim.saçımda farkettim boyanın akmış olduğunu.balyajlarımın oratya çıktığını sabun kullanırken farkettim.

canım bnde ewde siyahı kndm açtım bazı markalarda koleston voila gibi yoğun renk açıcılar var.sadece oryal.onu kullandım.ben siyah olduğu için maksimum bekleme süresinide uzattım fakat en fazla kızıla kadar açıldı bazı yerleri turuncu falan oldu.gerçi bu senin siyahtan önce kullandığın renge de bağlı.ne renkti saçların siyahtan önce?

canım ben palette yoğun renk açıcıyla açtım mavisayahı sürüp 1,5 saat falan beklettim kahverengi oldu ve sonra kızıllıklar gitsin diye voalla küllü kumral boyadım.Saçlarım hiç yıpranmadı ama bu saça göre değişebilir tabi.Hatta bir hafta sonra falan da röfle yaptım o kadar güzel açtı yaniopuyorumnanaktan

ya bana da bi akıl verin ağlıcam artık:çok üzgünüm: dün siyah saçımı orialle açmaya çalıştım ama sadece bazı kısımlar açıldı açılan yerler de tam açıldı ama yıprandı saçım önler de biraz yandıbenneyaptımki şimdi sizce ne yapmalıyım olan oldu deyip orial alıp kalan yerleri de açayım mı yoksa tekrar siyaha boyasam mı yardıım lütfeen:a015:

ya bana da bi akıl verin ağlıcam artık:çok üzgünüm: dün siyah saçımı orialle açmaya çalıştım ama sadece bazı kısımlar açıldı açılan yerler de tam açıldı ama yıprandı saçım önler de biraz yandıbenneyaptımki şimdi sizce ne yapmalıyım olan oldu deyip orial alıp kalan yerleri de açayım mı yoksa tekrar siyaha boyasam mı yardıım lütfeen:a015:

bence kuaföre git canım madem yandı daha çok yıpratma ama sen bilirsin senin saçlarında benimki gibi ince telli galiba

bende dün gittim kuaföre açılmaz dedi baktı kadın çok kararlıyım açtıracam saçımın 1 tutamında denedi sonuç hüsran bakır gibi bir renk oldu çok üzüldüm

Son düzenleme:
walla canım ben bi daha açtırmam saçımı şimdi biraz kestirdim ve koyu kestane boyadım kurtuldum böyle mutluyum:) sen de yıpratma saçını cnm

saçlarım iki yıldır siyah açtırmak isdedim baya pahalı iki aydır saclarımı boyamıyorum dibi baya geldi zaten cok cabuk uzuyo saçım bi kaç sorum olcak

1. sacımı açıcılar acarmı

2. acarsa hangi markayı kullanmam gerekiyo

3.sacımı kızıl yapmak istiyorum saçımı actırdıktan sonra kızıla boyasam bi zararı olurmu ve tutarmı

Lütfenn yardıım edin okullar acılmada bu dertten kurtulmak istiyorum ciddi bi bunalıma girdim dışarı cıkmak istemiyorum saclarımdan dolayı Cewap bekliyorummm..fisfisfis

canm kızıla boyatmak istiyorum demişsin kızıldan kurtulmakata çooook zor oluyor pişman olursan dönüşü yok.

kızlar evde açmak çok büyük bir risk. her saçın direnci farklıdır ve yakma riski de çok yüksek yıpratmak da cabası. siyahı açacaksanız kuaföre teslim olun derim. oluşacak kötü sonuçların maddi ve manevi tutarı çok daha pahalıya patlayabilir size... ben de siyahtan kuaförüm sayesinde kurtuldum ve bana şunu söyledi; kutu boyaların saçtan akması daha da zor eğer kuaförlerde kullanılan boyaların siyahı olsaydı daha kolay açılırdı. varın siz düşünün kararınızı evde açmaktan yana kullanmadan önce kararınızı bunları göz önünde bulundurarak yapın kıyamam kimseye hem opuyorumnanaktan

bi kere oreali sakın kullanmayın bi süre yıkayın günde bi kaç kere sabunla sonra da herhangi bi boyanın açıcısını ya da en açık rengini alıp diplere en son sürerek kullanın baya bi akar sonra da yine açık bi renge boyayın derim

ya siyahın kesinlikle geri dönüşü olmuo cevremdeki örnekler ve kuaförümün söledigi bu uclarında yine syah kalabilir ve kestirmek zorunda kalabilirsin :S

Kabartma tozuyla ben baya akıttım kızlar ilk önce bir kabın içine 2 paket kabartma tozunu koydum su ekledim saçıma yedirdim bu şekilde yarım saat bekledim sonra nasıl akto o simsiyah renk anlatamam kızlar deneyin sizde

Kabartma tozuyla ben baya akıttım kızlar ilk önce bir kabın içine 2 paket kabartma tozunu koydum su ekledim saçıma yedirdim bu şekilde yarım saat bekledim sonra nasıl akto o simsiyah renk anlatamam kızlar deneyin sizde

evet ben de bu şekilde akıtmıştım rengi oluk gibi akıodu boya,hem saçımıda besledi güçlendi..:1rolleyes:

kabartma tozunu daha önce neden duymadım ben :sinifsinif:

Merhaba size bununla ilgili bir soru sormak isterim izniniz ile bu kabartma tozu işlemi 7-8 ay önce boyanmış bi saçıda akıtırmı acaba aksine yeni boyanan bir saç için mi bu derece etkili?

X