Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçı evde açmak için ne önerirsiniz.....

evde orial ile açtım ama çok zor ve riskli dikkat istiyor aralarda koyuluklar kaldı resimlerdede bellidir açtıktan sonra kızıla boyadım kalan koyulukları paket atarak açacağım ,aynı yöntemi evde uygulamaya niyeti olan varsa bir iki tiyo var önem arzeden,yazabilirim arzu eden olur ise

çok guzel olmus kızıl.. sıyah renk çok kötüymüsşşşş... :nazar:

siyah saçın üzerine boya tutmadıgın bildigim için kahve boyadım daha açık bi renge boyasaydım üstle alt çok farklı olurdu şimdi fazla belli olmuyor
canım bende senınle aynı durumdaydım kendım acmaya calıstım ama acılmıyor her yerı aynı olmuyor bır yıldır ugrasıyorum ama karar verdım kuafore gıtcem bu ayın sonunda sana tavsıyem ıyı bır kuafor bul ver bır seferlık 120 yı kurtul

cnm bende açmayı düşünüyorumm tüyoları verebilirmiisn:)) ne kullandığını nasıl yaptığını:)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kusura bakmayın uzun süre olmuş açıkçası bakmadım bayadır buraya özür dilerim , orial ile açacaksanız 30 volümlük peroksit kullanın daha yükseği birden bire açıyor takibi zor oluyor yanıyor , hatta mümkünse boya gibi tamamına sürmeyin kalın tutamlar halinde sürüp onların işlemi bitince diğer tutamı açın

aa bu arada bende kabartma tozu , karbonat denemiştim bir tutamına [ iyiki hepsine yapmamışım] saçım sünmüştü

nasıl sünmüştü olmuor mu yaniii:):)bende sevindiydim yaparım die ama.....bugün kuaförüme dedim ne yapabiliriz die dediki yanar saçların amaaa dedi 250 ytl yi gözden çıkarırsan ürünler var dedi saçı yıpratmadan açıormuş hamur gibi bişeymiş saçına sıvıyomuş siyah gidiomuş ama 250 ytl vermem o ayrı aman siyahta yakıştı bana ya sevmeye alışmaya başladım sanki:):)

ben kuaför olarak evde açmayı denemeni hiç tavsiye etmem zarar verirsin iyi bi kuaföra gitmelisin ben bile saçta böyle bi problem gördüğümde yapmıyorum açma işlemini

nasıl sünmüştü olmuor mu yaniii:):)bende sevindiydim yaparım die ama.....bugün kuaförüme dedim ne yapabiliriz die dediki yanar saçların amaaa dedi 250 ytl yi gözden çıkarırsan ürünler var dedi saçı yıpratmadan açıormuş hamur gibi bişeymiş saçına sıvıyomuş siyah gidiomuş ama 250 ytl vermem o ayrı aman siyahta yakıştı bana ya sevmeye alışmaya başladım sanki:):)

evet sünmüştü sakın yapmayın, denemek maksatlı bir tutamında uygulayın , çay bardağına karışımı hazırlayıp saçınızı biraz bekletin bak ne oluyorakannehir

eğer bana yakın semtlerdeysen çok uygun fiyata halledebilirz açma işlemini cvp bekliorum

cnm ben sana bu konuda yardımcı olabilirm sanırım saç boyamaya gidiyorum bayanlara ayrıca kuaförün dediği kadar da tutmaz çok daha uygun fiyatlarım

kızlar hiç beyaz sabun kuaför felan uğraşmayın.saçınızı siyaha boyadıysanız o saçı açmak için kesinle zarar görück nasıl mı sabunla yıkaya yıkaya saçın ph derecesini bozucaksınız ondan sora saçınız hemen yağlanıcak.kuaföre gidip oryalle açtırcaksınız e oryal bu lastik gibi yapcak saçı.

ben gittim kolestonun röfle setini aldım.içinde röfle pudrası ve oksidanı war karışımı hazırlıyıp saçıma boya yapar gibi uyguladım.bi 50 ddk fln bekledim saçım sarıyla turuncu karışımı bi renk oldu.çok yıprancak die çok krktm ama nerdeyse hiç yıpranmadı sora üstüne kahve boya aldım boyadım ve hoş bi kumral oldu
.aralarda hafif sarımsı bakır saçlar oldu ama çok hoş durdu. deneyin sadece biras kuruma oluo o kadar.bide röfle pudrasını yaptıktan sora kesinlikle açık boyaları tercih etmeyin ya kahve yada koyu kahve alın.zamanla açıldıkça kumrala dönüo.ben yapalı 1 hafta felan oldu yıkya yıkaya açıldı baya açık kumral oldu nerdeyse

ben sacımı siyahtan kurtulmak için oryalle actırdım 1 sene sonra dayanamadım salak gibi gittim yine siyaha boyadım şimdi su paletteyi denemek istiyorum ama zeminde oryal var sonucta acaba cok yıpranır mı sacım bu sekilde deneyen arkadaşlar varsa yardım edin lütfen

kızlar hiç beyaz sabun kuaför felan uğraşmayın.saçınızı siyaha boyadıysanız o saçı açmak için kesinle zarar görück nasıl mı sabunla yıkaya yıkaya saçın ph derecesini bozucaksınız ondan sora saçınız hemen yağlanıcak.kuaföre gidip oryalle açtırcaksınız e oryal bu lastik gibi yapcak saçı.

ben gittim kolestonun röfle setini aldım.içinde röfle pudrası ve oksidanı war karışımı hazırlıyıp saçıma boya yapar gibi uyguladım.bi 50 ddk fln bekledim saçım sarıyla turuncu karışımı bi renk oldu.çok yıprancak die çok krktm ama nerdeyse hiç yıpranmadı sora üstüne kahve boya aldım boyadım ve hoş bi kumral oldu
.aralarda hafif sarımsı bakır saçlar oldu ama çok hoş durdu. deneyin sadece biras kuruma oluo o kadar.bide röfle pudrasını yaptıktan sora kesinlikle açık boyaları tercih etmeyin ya kahve yada koyu kahve alın.zamanla açıldıkça kumrala dönüo.ben yapalı 1 hafta felan oldu yıkya yıkaya açıldı baya açık kumral oldu nerdeyse

klestonun röfle setimi varmıs hiç duymadım fiyatı nekar acaba birde sacalrın simsiyahtı ve bunu uygulayınca kumrala döndürebildin öylemi? ben bunu denemek istiormda ama saclarım simsiyah olurmuki faydası

50 dk. çok yahu saçlar pişer ve acayip zarar görür :umursamaz: bence Loreal'in hamur açıcısnı bi araştırın ben onunla koyu kahve ve arada siyah olan saçlarımı gayette zararsız şekilde kendim açtım. 20 dk. felan beklettim zemuszemus

ben aglamak istiyorummmmmm bu gun 10 yil dir siyah saclarla dolastim ve gercekten biktim cok guzel olmalarina ragmen dalga dalga isik sacan saclarim vardi belime kadar icim kararmisti oncesinde kuaforde actirdim sonra kahve de boya yaptik
dun arkadasalr arasinda saclarimizi rofle yapmak istedik baya kuaforcene oynadik ama ben en zararli ciktim bu isten senağlama saclarim koptu hep elimde kaldilar fazla mi tuttum ne kahretsin ya cok uzgun um bu gun ne yapacagimi da bilmiyorum tepeden baya kopuk caslar siritiyo akil diyo ki yine siyah yap kurtul bi yandan da beyonsenin rengini cok istiyorumm bu gidisle cok kisa kesmem gerekecek guzelim sacimi mahvettim cok uzgun ummm cokkk

ben saçlaraımı bir kaç kez mavi siyaha boyadım.. şimdide kızıl istiorum. beyaz sabun saç rengni açıomu gercekten deneyenler varmı arkdşlr.. lütfn yardm edn

X