Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçı evde açmak için ne önerirsiniz.....

zelixsx06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
401
6
38
selam arkadaşlar saçlarımı 7 8 ay önce siyaha boyadım ama şimdi çok sıkıldım saçlarımda oldukca uzun 15 cm falan saçım uzadı kumral kendı saçım.....35 cm falanda boya simsiyah çok kötü gözüküyor kuaföre gittim saçımı açmak için 120 tl istedi ee o kadarda vermek istemiyorum evde nasıl açabilirim yada siyah boyayı nasıl akıtabilirim fikri olan yada saçını evde açmış olan varsa lütfen yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum

canım beyaz sabunla yıkamak boyayı akıtır diyorlar ama biz bir arkadaşa saçları koyu kahveydi önce acıksarıya boyadık aradan 1 2 ay gecti istediği renge boyadık gayet güzel oldu benimde sacım koyu şimdilik koyusarıya boyatıp üzerine hafif gölge yaptırayım diyorum

canım 5 6 ay önce kk da okumuştum beyaz sabunun boyayı akıtacagını o günden beri hacı şakirin sabunuyla yıkıyorum zaten ama bi faydası olmadı hala siyah sinir oluyorum gecen hafta üzerıne kahve boyadım üstler kendı uzayan saçlarım tuttu altlar hala siyah palettenin açıcısı varmıs sanırım varmı kullanan

siyah saçın üzerine boya tutmadıgın bildigim için kahve boyadım daha açık bi renge boyasaydım üstle alt çok farklı olurdu şimdi fazla belli olmuyor

Oreal kullanmak evde çok riskli.. Eğer çok iyi bilmiyorsan bu işi, palette in renk açıcısıyla açman daha doğru olur.. Hem oreale göre daha az yıprattığını düşünüyorum ben..

benim saçlarımda siyaha yakındı. altın kestaneye boyamıştım. iki haftadır sabunla yıkıyorum ve oksijen suyu kullandım..resim ekledimhihoyyyt

$altın kestane.jpg şutarafagitti

$oksijenle açtıktan sonraki doğal hali.jpg

$oksijenle açtıktan sonra ışıktaki hali.jpg

selam arkadaşlar saçlarımı 7 8 ay önce siyaha boyadım ama şimdi çok sıkıldım saçlarımda oldukca uzun 15 cm falan saçım uzadı kumral kendı saçım.....35 cm falanda boya simsiyah çok kötü gözüküyor kuaföre gittim saçımı açmak için 120 tl istedi ee o kadarda vermek istemiyorum evde nasıl açabilirim yada siyah boyayı nasıl akıtabilirim fikri olan yada saçını evde açmış olan varsa lütfen yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba Zeliş,
Ben de hafta sonu 4-5 kuaför dolaştım sen gibi siyah saçlarımı açtırmak içim ki benden para dahi istemediler direkt reddedildim. Açılmaz dediler. Neyse her işte bir hayır vardır deyip kendim açmaya karar verdim.
2-3 ya da 4-5 ton saç rengini açan hazır setler yerine satış yetkilisinin tavsiye ettiği profesyonellerin kullandığı paketi 6 tl olan açıcıdan iki paketi alıp yaptım. Açıcının içine yarım çay bardağı su katmam söylenmişti fakat ben fazla zarar vermemesi için 3/2 çaybardağı su ekledim. Siyah boyalı yerleri daha önce boyadım beklettim bir süre.Dogal saçı çok çabuk açıyor sonlara doğru sürülmeli.
Siyahlar çok açık kızıl oldu. Üstüne fındık kabuğu boyadım. Güzel oldu.
Yaklaşık 30 tl masrafım oldu o kadar..
Umarım birazcık olsun yardımcı olabilmişimdir.
Sevgiyle kalın..

canım benımde saçlarım siyah ve bende aynı dert içerisindeyim ya saçlarımı boyadım siyaha şimdi uzadı benımkilerde belime kadar ve uzayan bölümler bi tuğaf duruyor dinlemedim kimseyi aldım boya boyadım ama olmadı bu Siyahı nasıl yok edebilirim ya Oksijen Gerçekten Boyayı acarmı acaaba

bence evde yapma canim cunku pisman olacagini biliyorum daha bugun yaptim rengarenk oldu turuncu sari kizil ustune boya tutmadi mecbur yeniiden kahveye boyadim denneme bile saclarim kece gibi oldugercekten parana kiy kuaföre git

ya bende oksijen kullanmayı düşünüyorum ama baktım bazı yerlere kötü oLuyo falan dioLar .. ben bu saçımdan çok sıkıldm ): yardmcı oLn Ltfenn

herkese merhaba arkadaşlar.benim de saçımda siyah boya vardı.üzerine kına yaktım çok yıprandı diye.ama şimdi saçım çift renkli gibi oldu.10 cm kına var kızıl kızıl parlıyor uçlar ise siyah kaldı.rengini bir türlü açamıyorum.ne yapmamı önerirsiniz??

çok açık renk istemiyorsan ben palettenin saç açıcısını öneririm..ben çok kullandım hatta 3 ay peş peşe kullandığım bile oldu..saçımı yıpratmadı hiç...

flzoktaya katılıyorum kuaförlerin nefret ettigi renk siyah.benimde saçlarım siyah boya ben saç kestirmeye gidiyorum bu ne hal diyolar derhal rengi degiştir düşünün yaniii..oriel çok zor kullanmasını bilmeyen evde yapamaz arkadaşlar saçı fazla beklettinmi yanıyo .ama kullanabiliriz diyosanız en güzel sonuç orielle oluyo önce uçlara sürceksiniz sonra diplere.uçlar açılmaya başladıkça kontrol ediyosunuz elinizle zaten saç ısınıyo hafifçe sararmaya başlıyo.bir süre sonra yıkıyosunuz ama sapsarı olmaz benden demesi siyah saç kızl gibi kınalı gibi olcak
ama sonra istedigin renge boyayabilirsin kahverengi sarı tonları

X