Bal, rekotu, Tarn vesilem oldu

papatyaaaa

şükürler olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
298
3
ben bal çörekotu tarçın karışımıyla hamile kaldım uzun süredir tedavi görüyordum olmuyordu
mutlaka deneyin:emir_bebek:a.s.

Son düzenleme:
çok tebrik ederim canım...RABBİM tamamına erdirsin inşallah...iyi bak bebişine..hayırlı olsun.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:
:nazar:

ben bal çörekotu tarçın karışımıyla hamile kaldım uzun süredir tedavi görüyordum olmuyordu

öncelikle tebrik ediyorum. Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin inşallah.. :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: canım sorularım var cevaplarsan çok mutlu olurum

kaç yıldır bebek istiyorsun... eşinde ve sende sorun varmıydı.. bu karışımı ne kadar zaman kullandın..

teşekkür ederim arkadaşlar
bu karışımı sadece bu ay kullandım ve sonuç aldım toplamda 3 sene olacak evleneli eşimde ve bende sorun yok ilaç tedavisinde yumurtalarım kiste dönüştü hep ama sonunda oldu
darısı başınıza inşallah

tebrik ederim bende bu ay bu karışımı yiyorum
adetimn 5.günü başladım yemeye ben yanında bide 4 tane kuru incir yiyorum
çörek otunu toz halindemi yediniz

bende başlamıştım incire başlayınca bıraktım keşke bırakmasaydım buay adetoldum incir işe yaramadı buay çörekotu karışımına başlayacaktım memlekette olunca yapamadım 8ci günüm bugün başlamadım önümüzdeki ay hastalanırsam başlarım artık

arkadaşım senide tebrik ederim babayıda allah kucağına almak nasip etsin

amin darısı başınıza
çörekotu toz halindeydi
ben ilk denememde oldu ama birkaç aydada tutan varmış
adetin 2.günü başladım ben

tebrikler canim,darisi bbizlerin basina senin sorunun neydi benim tüpümün biri tikaliymisda yasimda 37.cok umutsuzum bal ve polen karistirip yiyorum bakalim bi sonuc alicakmiyim bunalima girmem ins bu ayda

Arkadaşlar durumumu paylaşmak istiyorum sizinle belki faydası olur düşüncesiyle..Ben pco hastasıyım yumurtalıklarım o kadar çok tembel ki günde iki klomene rağmen bir yumoş oluyodu hep 18mm...ve ancak 20.gün çatlıyodu yani 20.güne kadar ancak gelişiyordu bu ay her zamankinden farklı olarak klomen kullanmaya başladığımda incir kürü ve bal,çörekotu,tarçın karışımı yedim her gün...Böyle kürlere hayatta inanmam o yüzden hiç denememiştim ama bu ay bi kereliğine deneyim dedim ve çok şaşırdım hatta doktor da belkediğimizden iyi netice aldık dedi bugün 12.günüm ve çatlamak üzereymiş hem 20mm büyüklüğünde ve 2 yumoş varmış..Çok şaşırdım ilaca böyle bir yanıt alamamıştım hiç 6-7 kez klomen denedim önce de...Çok iyi değil belki ama dediğim gibi önceye göre büyük fark var gerçekten

Tebriklerrr allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsinopuyorumnanaktan
Malesef aylardır denememe rağmen ben hamiş kalamadım:roflol:kaydirigubbakcemile3

arkadaslar bende basladim bu karisimi yemege. her sabah ac karnina ve gece yatmadan. ama ben cörekotunun tozunu bulamadim malesef. bakalim ise yariyacakmi iki gün oldu daha. insallah bebi gelir bu ay:ecrin_bebek:

selam kızlar ben pkos luyum, bal tarçın çörekotu karışımını bi kaç yerde okudum
bu ay bende başladım her gün bi tatlı kaşıgı yiyiorum çörek otunu toz haline getiremedim inş bi faydasını görürüm çok tembel yumurtalar bi kaç ay devam etmeyi düşünüyorum

arkadaşlar bende de pkos var 3 yıllık evliyim hayıt suyuna başladım adetm gelincede çörekotu bal ve tarçın karışımına başlıcam peki bu karışım aç karnına mı tok karnınamı olacak farkedermi acaba

arkadaslar ıyı guzlede bu karısım nasıl yapılıyor ne zman başlanıyor hiç demiyonuz nasıl olcak bu iş acıklarmısınız yaa

ben göz kararı yaptım bi kaseye hepsinde karıştırarak koydum
adetim biter bitmez başladım bi kaç kaşık kaldı sanırım 15-16 gün yeterli :uhm:
tam bi ölçü ve zaman bilen varsa bizele paylaşsın lütfen

arkadaşlar ben yaptım yiyemedim çörek otu acı geldi toz halinde değildi benim ki berbat bişi oldu tadı
oranlarını bilemedim sanırım tahmini bi yazsanız oramlarını yapan arkadaşlar
bal nekadr tarçın kaç kaşık çörek otu kaç kaşık olcak yardım lütfennn

canımmm
tebrik ederim sizi allah saglıklı evlat versın sıze
ben ılk kez okudum bunu
miktarları nekadar olacak ve nekadar tüketmemiz gerek
biraz açıklarmısın cnm bize
bende istiyorum bebiş bikaç ay oldu olmadı bebiş :KK43:

arkadaşlar bende kullanıyorumm bu karışımı. bu ikinci ayım kullanmaya başlayalı. bir yemek kaşığı çörek otu. 1 buçuk yemek kaşığı tarçın. ve 3 yemek kaşığı bal koydumm. çörek otunuda toz haline getirdimm. geçen ay sadece çörek otu tarçın bal karışımı yemiştim. her sabah aç karna ve yatmadan önce birer çay kaşığı yiyorum. ama bu ay bu karışıma 1 yemek kaşığıda polen koydum. hepsini karıştırdımm. bittikce yeniden yapıyorumm. adetimin 2 günü başladım aynı zamanda bu ay hayıt suyunuda kullanıyorum adetimin ikinci günü hayıtıda içmeye başladım . adet düzensizliğim başladı bir kaç aydırr. 5 senedir çocukta istiyoruzz ama olmuyoo.duyduğumuz herşeyi dener oldukk. deneme tahtasına döndükk vallaa :)

Son düzenleme:
X