Göz Makyajı Bursa da güzel kaş alan bir yer arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de şu kaşlarıma düzgün şekil verebilecek birini arıyorum..

bursa'da bulamazsam sırf kaşlarım için istanbul'a gideceğim, sinir oluyorum çünkü. tüm yüz ifademi etkiliyor kaş, önemli o yüzden.

Arkadaşlar, Kağan Parfümeri arasında sol tarafta HairWorld var, oradaki 2 kız da süper kaş alıyor, tavsiye ediyorum...

1 merkezde isteyenlere.
darmsatd caddesi (çarşamba) tam ortasında cicim pastanesi var.onun hemen yan tarafında cadde üstü değil ama diğer aradan giriosunuz.
kuaför iclal var. 15 senedir ordadır o kuför.
seval veya gülhana aldırıyorsunuz ve mutlu mesut ayrılıyorsunuz...

2 ataevler civarında isteyenlere magazin outlet'e giriyorsunuz sağ karidora yöneliyorsunuz solda kuaförü görüyorsunuz. ve girip kaş için geldim diyorsunuz. :21:

ben acil durumlar için magazine ama vaktim varsa veya özel bi gün falansa kesinlikle çarşambaya iclal kuaföre gidiyorum

umarım faydalı olmuştur :)
:KK3:

ben kaş kalemi kullanmaktan bıktım kızlar.şekil olarak bozuk ve rengi açık.kalıcı makyajla kontür yapan bir yer arıyorum bursada.merkezde varmı kalıcı makyajla kendi kaşlarımın üstüne hafif kontür verecek?

kızlar benim de bir önerim var merkeze biraz uzakta ama çok memnun kalacağınızdan eminim
üçevler mahallesinde muazzam kuaför
iki tane bayan var ikisi de süper kaş alıyor.nasıl isterseniz ister ince ister kalın.ben iiki senedir gidiyorum çok memnunum.diğer hizmetleri de çok iyi.ayrıca çoook da ucuzzz.isteyene telefon verebilirim

kızlar selam
kuaförlerde çalışan elemanlar sık sık işyeri değiştirdiği için burda bahsettiğiniz kişileri biraz zaman geçince bulmak mümkün olmuyor.
konuyu güncel tutmak için birdaha sorayım dedim.

bursa da kaşlarımı emanet edebileceğim inceltmeden güzel şekil verebilecek sizin memnun olduğunuz kuaförler var mı?
çekirge- kükürtlü civarında olması çok işime yarar tabi ama çok iyidir derseniz başka semtlere gitmeye de değer yani.

ben 24 yaşındayım ömrümde 1-2 defa kaş için gittim kuaföre. kimseye güvenemem hep kendim alırım ama çalışmaya başlayınca vakit ayıramıyorum artık kendim şekil vermeye

cnm altıparmakta hair word var orada tuba hnm. çok iyi alıyor ben çok menumum 2 yıldır olaya gidiyorum nasıl isteiğini anlatırsan eminimki memnun kalırsın :KK1:

Kükürtlü VIP kuaförde Nur hanıma gidiyorum, memnunum. Kükürtlü Sacha'dan FSM Sacha'ya geçen Behiye hanım var, daha önce ona gidiyordum ama doğum yapacağı için ayrıldı. O da çok iyidir.

setbasındaki Nagihan'ı söylememıs kımse sasırdım dogrusu.biraz bekletebilir randevuyla calışabilir ama manıkur pedikur kaş dedin mi kendini tanıyamazsın ole guzel yapar..

üçevlerde oturuyorum bende yeni taşındım bana üçevlerde kuaför tavsiye eebilirmisiniz adreste olursa iyi olur

lido kuaforde ceren hanım, ertan kuaforde kader hanım. setbası sineması aralıgında. harika kavisli, doğal görünümlü kaşlar için tavsiye ederim herkese.:21:

setbasındaki Nagihan'ı söylememıs kımse sasırdım dogrusu.biraz bekletebilir randevuyla calışabilir ama manıkur pedikur kaş dedin mi kendini tanıyamazsın ole guzel yapar..

bu nagihan denen hanım hala devam ediyo mu biliyo musunuz,ben yeni geldim de bursa ya :KK3:

başka yok mu bursa da güzel kaş alan
23 yaşındayım hiç aldırmadım
tavsiyelerinizi bekliyorum

X