Göz Makyajı Bursa da güzel kaş alan bir yer arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ruzgaryagmur

Ne güzel hayat
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
2.939
1
merhaba kızlar; bursa da güzel kaş alan bir kuaför biliyormusunuz? bugüne kadar gittiklerim ya çok inceltti, ya ne istediğimi anlamadı yada kendi bildiğini okudu. şöyle kaşlarımı güvenle aldırabileceğim bir yer önerirseniz çok sevinicemm :uhm:

vala konuyu açalı biraz zaman olmuş ama ben daha yeni gördum.. yeşilyaylada var bi kuaför o çok gusel alıo.. nerde oturuosun gerçi bilmıorum ama..ismi aklıma gelince yazarım istersen.

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama ben daha merkezde bir yer arıyorum, merkezde de bi çok yer denedim gerçi.

merhabalar bende güzel kaş alan bir yer arıyorum.kaşlarım benim için çok önemli bana önerebileceğin tecrübe ettiğin güzel kaş alan biri var mı?bu konuda yardımını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
bende bursada oturuyorum.

Kızlar bursada merkezde altıparmakta bi yere gidiyorum kız kaşımı öyle bir alıyokı kendıme baka baka doyamıyroum çok yeteneklı bırı aslında ama mahalle arası bır kuafor burası 5 lıraya iş tamam

bursa görüklede alalay kuafördeki kız çok güzel alıyo çok da temiz bir yer ..ismi türkan ılmak..

Son düzenleme:
heykelde ünlü caddede ünlü kuaför. orda tuba var ve ben hep ona gidiyorum. çok özenli yapıyor işini maşallah. tavsiye ederim :KK66:

kübra mrb.bu altıparmaktaki kuaförün adı ne acaba .bide kaşı alanın adınıda söylersen sevinirim..

evet arkadaşım şu altıparmakdaki kuaförün ve alan kişinin adını söylesende bizde kendimize baka baka doyamasak

arkadaşlar fsm bulvarında vip kuaförde bir bayan var,sürekli ona gidiyorum ama adını hatırlayamadım,sarışın biri.benimkileri şekillendirebildiyse ondan iyisi zor bulunur

bursa heykelde bilmeyen yoktur herhalde mehmet kuaför var, kafkasın hemen yan üstünde, kesinlikle önermiyorum. gittim hiç bilmeyen bi kız aldı sonradan üstüne gidince başkasına düzelttirdiler.
ayrıca maşa yaptırmaya gittim geçen gün 15 tl olan maşaya 30 tl dediler. neden çok uğraşmışlar, çabuk maşa diilmiş vs. sonra biraz laf söyleyince 25 aldılar, daha fazla üstüne gitmedim. resmen şark kurnazlığı yapıyorlar. kesinlikle tavsiye etmiyorum. ayrıca siz otururken önünüze yok memnun kalan müşterilerin yazdığı gereksiz yazıları, yok 10 küsür yıl önce çekilmiş gereksiz resimler getiriyorlar.

merhaba kızlar ben de birsüredir uzatıyorum kaşlarıı haftasonu aldırmayı düşünüyorum, bursada başka nereleri tavsiye edersiniz ? mesela fomarada emniyete yakın biryerde uzmanından kaş alımı 10 tl diye bir yer var adını hatırlayamadım oraya giden var mı ? teşekkürler

kaş konusu her bayan için olduğu gibi benim içinde önemli çok yer denedim ama ünlü kuaför bi başka isim vermiyorum çünkü kadrodaki bayanlar gerçekten çok başarılı denemek lazım diyorum sadece!:114:

nalbantoglunda kagan`in arasindan girin basamaklari cikinca sol tarafta es hair var. Sibel (ayni zamanda sahibi) süper kas aliyor, boya ve kesimdede cok basarili ben 6 yildir cok memnunnum

X