Göz Makyajı Bursa da güzel kaş alan bir yer arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar bir yıldır arıyordum buldum sonunda setbaşı'nda cadde üstünde hikmet kuaför de kübra hanım var nasıl isterseniz öyle yapıyo kaslarınızı iki gündür cok mutluyum kalın ve cok şekilli şuanda kaşlarım

Kızlar bursada merkezde altıparmakta bi yere gidiyorum kız kaşımı öyle bir alıyokı kendıme baka baka doyamıyroum çok yeteneklı bırı aslında ama mahalle arası bır kuafor burası 5 lıraya iş tamam

ARKADAŞLAR BEN BAHSEDİLEN YERE GİTTİM ÇARŞAMBADA İCLAL KUAFÖR O KADAR İYİ DEĞİL KÖTÜDE DEĞİL YANLIZ ŞAHISLAR ÇOK PARACILAR KAŞ ALIMI 5 LR AMA KAŞ BOYAMA 7 LR HEMDE KENDİ BOYANLA FIRCAYI BI KAŞA DEGDIRIYOSUN 7 LİRA İŞ TAMAM :) AYRICA SAÇ DİPLERİMİ BOYATTIM 20 LİRA AÇICI VE BOYA TÜM MAZZEMELER SENDEN OLMAK KOSULUYLA... ÇOK İĞRENÇ OLDU EMİNİM EVDE KENDİNİZ DAHA İYİ BOYARSINIZ normal agda fıatları 35 MAHALLE KUAFORUNE GR O KADAR UCUZ DEGILLER BENCE DURUST VE GUVENILIR DEGILLER...

setbasındaki Nagihan'ı söylememıs kımse sasırdım dogrusu.biraz bekletebilir randevuyla calışabilir ama manıkur pedikur kaş dedin mi kendini tanıyamazsın ole guzel yapar..

Nagihan hanım heykelde koruyucu işhanında yer açtı kendine 5. kat:274 no . Kesinlikle tavsiye ederim . Randevuyla çalışıyor denediğinizde vazgeçemiyeceksiniz.

Arkadaşlar kaş konusunda ben de çok dertliyim bir sürü yer denedim en son heykelde dilber terzioğlu na gidiyordum ama randevu almama rağmen 45 dk bekletince kaşımı aldırmadan çıktım. Gerçekten düzgün kaş alan bir yer söylermisiniz gerçekten artık istanbul a bile gitmeyi düşünüyorum o kadar taktım kaşlarıma.

Lido kuaför ceren hanım ı tek geçerim 10 senedir gidiyorum ayrıca bekir bey de boya ve kesim konusunda uzmanlık sahibi birisi ceren diyorum ve başka birşey demiyorum

X