Bebek kalp atışları ne zaman başlar!!!çok acil

blutdruck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
42
2
Bugün ilk muayeneme gittim,daha hamile olma fikrine ve bebişime yeni alışırken çok kötü bir haber aldım,5hafta 6 günlük çıkan bebeğimin kalp atışları yok,10 gün bekleyeceğiz ve sonuca göre belkide bebeğimi alacaklar,çok kötü hissediyorum,nolur bu konuda bilgisi olanlar yazabilirmi,bebek kalp atışlarının şimdi olmaması normal olabilirmi,yoksa çıkmalımıydı usg de,yardım arkadaşlar nolur:Saruboceq:

ben tam 6 haftalıkken gordum canım
gec dollenme olmustur belkı ondan görememiştir doktorun
ınsallah görürsun canım sakın olmaya calıs
burda 7. haftada 8. haftada gören arkadaslarımız var

canım hiç öle düşünme deiği gibi ikrarın geç döllenme olabilir. ben 7. haftada duydum benim mesela sat a göre 13+5 olması gerekirken 12+5 şim 1 hafta geriden geliyoruz öle bişey olabilir.

canım ben de 7.haftada vajinal ultrasonla gördüm, merak etme kiminin daha geç görülüyor, aklına kötü şeyler getirme, güzel düşün güzel şeyler olsun.

inşallah dediğiniz gibi olur arkadaşlar,inanın dünden beri çok kötü hissediyorum,10 gün sonra bakılacak tekrar,nasıl dayanacağım bilemiyorum,çok ama çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için

ehemn endise etme kalp atislari bebekten bebege degisiyo normal olani 6 .hafta ile 8.hafta arasinda atmaya baslamasi zaten
ben 5+1 ken gittigimde duymustum cok sükür
insalah sende duyarsin

benimde doktorum 6 haftalık bebeği bile görememişti. 2 gün sonra gel olmazsa kürtaj demişti. 2 gün sonra gittiğimde hem bebek vardı hemde kalp atışı.

canım biz 5+6 da keseyi zor görmüştük
herkes 5. haftada kalp atısını görmez 7. haftadan sonra görürsün

canım bende senın gıbı aynı durumdayım.bı haftadır beklıyorum.pazrtesi gunu gıdıcem.bu seferde bebegi göremezsem yada kalp atısı duyamazsam napacagım bılmıyom.yalnız sunu bılıyorum bebegın oldugunu gosteren bı yolk kesesi var.o bende varmıs.ama doktor yınede kesın bısey soylemek ıstemem 10 gun soınra bellı olur dedı.umarım duyarız kalp atısını.

Tasalanma arkadaşım sıkıntı yapma kendine geç döllenme olmuş olabilir. Telkin et kendini. bizde 7. haftada kalp atışlarını duymuştuk. Ayrıca bir arkadaşıma da kese var ama kalp atışları yok kürtaj demişti bir doktor. ama o doktoru dinlemedi ve bekledi. sonra başka bir doktara gitti ve şuan 4,5 aylık hamile. seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz

neeeeeeeeeeeeeeeee ben 2,5 aylık hamıleyken kesın duymuştum...onun öncesı kese zaten...ne duylcak ki??????hıc takmaa ya herkes bısey atıyo ortaya pisk bozuluo insanın...

bende hamile oldugumu 5. haftasında ögrenmişdim 7. haftadada kalp atışlarını duydum olumlu düşün strese gerek yok

canım bende 7 haftalıkken duydum acele etme birde sakın vajinal ultrasonla baktırma bu doktorlar için kolay bir yöntem ama bizler için tehlike arz ediyor dikkat et ve sabırla bekle inşallah sende duyarsın bebişinin kalp atışlarını

Canım bu salak doktor alttan baktı ınanırmsın ne meraklılar alttan bakmaya.ayrıca bısey dıcem ondan once gıttgım doktor bı kanama alanı goruyorum dedı rahımde.halbukı bu doktor oyle bısey yok dedı.benım bıde 3.hafta kan degerı 806 ıdı.ah bu doktorlar n eye ınancagımı sasırdım..

benimde 6 haftalıktı gittim doktor kese var ama kalp atışı yok dedi ben 4 gün sonra dayanamayıp baska doktora gittim kalp atışını gördü vajinal baktı.benim bide bundan önce 10 haftalık bebeğim karnimda ölmüştü anlamadan 15 gün öyle gezmişim buda öyle olcak diye cok korkmuştum, allah kucağımıza almayı nasip etsin arkadasım inşlh görürsün bebeğinin kalbinin atışlarını.

Canım bu salak doktor alttan baktı ınanırmsın ne meraklılar alttan bakmaya.ayrıca bısey dıcem ondan once gıttgım doktor bı kanama alanı goruyorum dedı rahımde.halbukı bu doktor oyle bısey yok dedı.benım bıde 3.hafta kan degerı 806 ıdı.ah bu doktorlar n eye ınancagımı sasırdım..

canım noldu,haberler nasıl,gittinmi dün,kalp atışlarını duyabildinizmi,inşallah herşey yolundadır

bende bugün tam 6 haftalık hamile olmalıyım doktora göre arkadaşlarım bana 1 hazirana gün verdi bebişin kalp atışlarını almak için... ben bişiyi merak ediyorum normalde bebğinin kalp atışlarını dışarıdan duyabilirmiyiz yada hissedebilirmiyiz. yoksa o sadece ultrasonda sürekli duyabileceğimiz bi ses midir? yaşayan dostlara sesleniyorum bu konuda ne yaşadınız böle sanki karnınız atıyo gibi oluyomuydu?

X