lenfosit aşısı hakkında ne düşünüyosunuz?

ezine77

Rabbime çok şükür..
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
2.073
29
arkadaşlar lenfosit aşısı diye bi şey duydunuz mu denediniz mi ya da bu konuda ne düşünüyosunuz?

başarılı olmuş olan var mı bu yöntemle acaba.daha önce de konu açılmış bununla ilgili galiba,açtıktan sonra farkettim ama pek fazla deneyen yok galiba.olumlu bişeye de rastlamadım.bi de lösemiye Allah korusun sebep oluyomuş ileride diye okumuştum.fikri olan yok mu?hangi hastalara yapılıyo?başarı yüzdesi vs...

canımm ben yaptırdım bu denememde bir buçuk milyarda bunun için ödedik ama olmadı zaten pek inanmıyordum ama 3. deneme olunca bi umut yaptırdm olmadı artık hiç inanmıyorm bir işe yaradıgına....

sağol arkadaşım ben de bunu merak ediyodum.yaptıran birinin etkili ya da etkisiz diye cevabını.böylelikle aklımda soru işareti kalmadı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.ben de 2. yi yaptırıcam..

sağol arkadaşım ben de bunu merak ediyodum.yaptıran birinin etkili ya da etkisiz diye cevabını.böylelikle aklımda soru işareti kalmadı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.ben de 2. yi yaptırıcam..
Hayırlı olsun hamileliğiniz, lenfosit aşısı mi yoksa başka bişey mi ise yaradı.

Hayırlı olsun hamileliğiniz, lenfosit aşısı mi yoksa başka bişey mi ise yaradı.[/Qyok arkadaşım..memorial şişliye karar verip gittik biz ve 11 yıldır sebepsiz denilen sorunun tüpler olduğu bulundu laparaskopi yapılıp..sorun bulununca gebelik te oluştu çok şükür Allaha..böylesi de en mantıklı olandı sanırım..

X