gebelik testi ne zaman sonuç verir?

buzma_vi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
111
13
22 nisanda regl oldum.Ovulasyon testlerine göre 5 mayısda yumurtladım.Hamilelik testini yumurtlama tarihinden on gün sonra yapabileceğimi okudum.Acaba doğru mu?

yok cnm bence yanlış çünkü ben 9 nisanda regli oldum 19-23 nisan ovülasyon dönemimdi 8 mayısta regl olmam gerekiyordu bugün hala olmadım 9 gn geceiktim ve bu benim ilk defa başıma geliyor(gecikme)test yaptım sabah negatif çıktı..anlıcaın kafam iice karıştı:)

en son ilişkiye gırdıgın tarıhten 10 gun sonra kanda gebelık testı sonuc verır.evdekı ıdrar testı de adetın gecıkten 1-2 gun sonra sonuc verır fakat evde yapılan testte pozıtıf olmasına ragmen negatıf cıkma olasılıgı cok yuksek.o yuzden kanda gebelık testı en guvenılır sonucu veırı canım.ıns hamılesındır.

Kızlarrr geç yumurtlamış ve geç döllenme olabiliyor adetinizin üstünden bazen 7 gün gectikten sonra bi deneyin derim.

Bende 26 nisanda regl olmuştum. Bugün kan testi yaptırdım. Çünkü benim alerjik astımım vardı. ılaç kullanıyorum bebişe zararı olmasın diye erken yaptırayım belki çıkar dedim.Eşim aldı az önce sonuçları aradı beni. Ya çıkmadı ya da gerçekten bu ay bebiş yok. ılk başta çok moralim bozuldu. Ama sonra kızdım bende kendime sağlık olsun daha genciz:) Yani cnm senin eğer acil bir durumun yoksa adetinin geçmesini bekle ve fazla düşünme. herşeyin hayırlısı....

Canim bencede yumurtlama tarihinden 10,11 gun sonra yapilan testler dogru sonuc verir.bende yapmistim tam 11 gun sonra 2 cizgi cikti koyu.dogrusu sonu husranla bitdi ama ben hepimizcin herseyin coook guzel olucana inaniyorum.TANRIM hepimize saglikli,hayirli ve guzel evlatlar versin.AMIIIIIIINNN

bende istiyorum bebişş:) çokçokçok istiyorum hem de erken daha ama oh mis gibi kokar o:)

X