adet günündeki gebelik belirtiler nelerdir?

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
41
bir haftadır halsizlik var elim ayağım titriyo biraz ayakta dursam göğüslerim şiş karnımda bir basınç var sık idrara çıkıyorum ve bugün adet günüm dünden beri heran adet oldum gibi hissediyorum karnımda adet sancısı gibi hafiften bir ağrı...
adet günü neler olur bi bilen varsa söylesin lütfen inşallah hamileyimdir....
:Saruboceq:

bir haftadır halsizlik var elim ayağım titriyo biraz ayakta dursam göğüslerim şiş karnımda bir basınç var sık idrara çıkıyorum ve bugün adet günüm dünden beri heran adet oldum gibi hissediyorum karnımda adet sancısı gibi hafiften bir ağrı...
canım bende seninle aynı durumdayım ben bu ay 20. günümde yumurtladım ve buna göre ayın 13 hasta olmam lazımdı ama yok bendede aynı belirtiler var bazen sancılar artıyo bilmiyorum psikolojikmi ateşini ölçtünmü sen hiç

yok canım ya ölçmedim pek bilgim de yok ateş konusunda ne oluyor?

ya ben yumurtlama dönemimi anlamak için hergün sabah ölçüyorumda eger hasta olcakcaksam düşüyo ateşim düşmedi çokda onun için dedim sende başka negibi farklar var

slm kızlar bende sizin gibiyim ayın 15inden beri gebelik belirtisi yaşıyorum gerçi 1 hafta boyunca yumurtlama günümdür falan dedim çünkü ateşim yüksekti şimdi 12 gün oldu sabahları 10 dk bulantım oluyor ateşim halen var aslında 2 gündür beklenen adetimde olmuyor gögüslerim o kadar şişti ve sızlıyorki dayanamıyorum sol kasığımda bi ağrı var böle iğne batması gibi hep uykum var halsizim bide bunlar yetmiyormuş gibi bugün mide ekşimeside eklendi pzr günü idrar testi yapcam dua edinde pozitif çıksın bir kere daha üzülmek istemiyorum:1no2:

adetimin 30.günü adet olucam gibi 1 haftadır kasıklarımda seyirme var başım ağrıyor ayaklarımdada 1 kaçgündür titreme var umarım hamileyimdir.

Canım bende yeni öğrendim hamileliğimi hemde baya bi erken
öğrendim bendede karnım da sürekli bişey baskı yapıyo
gibi oluyodu, sürekli tuvalete gidiyordum
yumurtlama günümden itibaren karnım sürekli adet olcakmışım gbi
ağrıyordu

5.haftalık hamile biri olaraktan en belirgin olanı her an adet olacakmış gibi kasık ağrısı çekmen ve aşırı gaz yüklenmesi oluyor.sürekli tuvalete gitme ihtiyacı oluyor.

X