En Güzel Giriş Müziklerini Arıyorum Haydi kızlar yardım:)

vafers

papatya
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
784
261
en güzel müzikleri istiyorum giriş dans pasta müziği ama öle türkçe falan olmasın şarkı isimleri ve sanatçılarıyla birlikte klasik enstürümantal olursadaha güzel olur:):icecream:

merhaba canım benimde temmuzda düğünüm var bende arıyorum :KK43: gerçi dans müziğimizi seçtik sayılır nostaljik bişi olsun istedi nişanlım öyle yeşil yeşil bak bana ahmet özhanın seslendirmesiyle kaydirigubbakcemile3 gerçi ben yabancı bişiler olsun istiyordum ama nişanlımı kırmak istemedim a.s

kısalr benim düğünümde ağustostaa bizde CENGıZ KUROĞLU LıSELıM liseyi beraber okudukkk pasta şarkımızda kayahan seninle herşeye varım bennnn

mariah carey - all
whitney hutson - parlamenth
unuttum kimin söylediğini aklıma gelince yazarım - she
secret garden- secret
pasta içinde ; helldorado - a drinking song

son mohikan filminin müziği var onu bir dene olmadı melih kibar mesaj var onu dene gene olmadı diyorsan eğer robert miles - children var ee gene olmadı bunu da beğenmedim diyorsan enya only time yok buda beni sarmadı diyrsan duman- sendan daha güzel :KK70:

bende çok araştırdım bir sürü duygusal akıp gitmeli şarkı benimki ni söyliyimmmii toni braxtonn unbreak my heart

benim nişan dans müziğim tom cruise nin film müziği top gun dı ..şiddetle tavsiye ederim acayip bişey ,zaten çok severdim ,özel de bir anısı olmuş oldu böylece..

merhaba canım benimde temmuzda düğünüm var bende arıyorum :KK43: gerçi dans müziğimizi seçtik sayılır nostaljik bişi olsun istedi nişanlım öyle yeşil yeşil bak bana ahmet özhanın seslendirmesiyle kaydirigubbakcemile3 gerçi ben yabancı bişiler olsun istiyordum ama nişanlımı kırmak istemedim a.s
Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

Filmlere konu olabilecek aşkınızın şahidi bir "DÜĞÜN MARŞINIZ" olsun.

en güzel müzikleri istiyorum giriş dans pasta müziği ama öle türkçe falan olmasın şarkı isimleri ve sanatçılarıyla birlikte klasik enstürümantal olursadaha güzel olur:):icecream:

Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

Filmlere konu olabilecek aşkınızın şahidi bir "DÜĞÜN MARŞINIZ" olsun.

orjinal ve farklı olmasını istiyorsan bi kaç önerim olacak sana..RİCAM BUNLARI TEK TEK DİNLEMEN...bu arada mutluluklar diliyorum.. opuyorumnanaktan

giriş müziği için ENYA-ONLY TiME
dans parçası (mükemmel) BLUE - BREATHE EASY
SEFERAD-SENİ NE ÇOK SEVDİĞİMİ
BRYAN ADAMS-EVERYTHİNG I DO
Toni Braxton - Un-Break My Heart
pasta müziği(mükemmel) ARASH - TEMPTATİON (reggaeton remix)
alkisalkisalkis

Biz goros müzigi olarak bunu sectik kizlar ;=)

Sarah Brightman - Harem(HQ)

Dügüne az kaldi :kedi:

bizimki de selvi boylum al yazmalım dı ilk girişimiz ve dansımız. acayip şık durmuştu düğünde.nişandaki müziğimiz rafet el roman bana sen lazımsındı

giriş müziği slow olmamalı bence kesinlikle... misafirler çoşkuyla karşılamalı güzel bir müzik eşliğinde gelinle damadı ...ilk dans slow olacak zaten

giriş müziği : fun fun
dans müziği: Natalia Oriero : Me Muero De Amor (kesinlikle bi araştır dinle çok seviceksin)ama sevmedim dersen Mariah Carey: Hero ... diyorum
pasta müziği(mükemmel) ARASH - TEMPTATİON (reggaeton remix) bncede

giriş müziği slow olmamalı bence kesinlikle... misafirler çoşkuyla karşılamalı güzel bir müzik eşliğinde gelinle damadı ...ilk dans slow olacak zaten

aynen ya kıslar giriş müziğini slow düşünmeyin yahu..:eek:lmaz::eek:lmaz:
zaten dans slowboshayallersmile

benim düğünümde kenan doğulu gelinimle dans etmiştik.Şu an ziynet salli-rüya,mustafa ceceli - hastalıkta sağlıkta çok hoş olur :)

X