gebelik kesesinden sonra

C

caykolik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi caykolik
kızlar bugün keseleri görmeye gitmiştik eve gelince iç çamaşırımda bir kaç damla kan gördüm hemen doktoru aradım şu an yapılabilecek pek bişiy yok dedi sizlerin başına böyle bişey gelen var mı korkuyorum

• Konu Sahibi caykolik
canım yat dinlen progestan vermesi lazım doktorun aslında hayret ya bu ilk haftalar ne riskliymiş canımherkeste farklı olyo kiminin kanama duryo kiminin benim gibi düşük yapyo Allaha dua et ...yat dinlen

• Konu Sahibi caykolik
alttan balikmis sa kanama oluyor canim doktor demedi ?
demesi lazim o konturolden sonra bir damla kan normal canim

• Konu Sahibi caykolik
canım yat dinlen progestan vermesi lazım doktorun aslında hayret ya bu ilk haftalar ne riskliymiş canımherkeste farklı olyo kiminin kanama duryo kiminin benim gibi düşük yapyo Allaha dua et ...yat dinlen

canım crinino jel kullanıyorum mesajın için teşekkürler

• Konu Sahibi caykolik
canım 6 aylık ikizlerim var bende hamileliğimin ilk 3 ayını kanama ile geçirdim doktorunun sana pregesteron iğne vermesi gereke bilir bence sen iyi bir ultrasona gir rahimde açılma varmı bakılsın kanamanın en büyük sebeplerinden bir plezentanın önde olmasıdır.bir süre yat gerekmedikce yerinden kalkma enazından 3 aylık olana kadar.birde mümkünse doktorun sana jeli kesin oda kanama yapıyor tablet kulana bilin bana hamileliğim boyunca altan hiç bakılmadı kanamam olduğundan dolayı.

• Konu Sahibi caykolik
7+5 günlük ikizlerime hamileyim,geçen hafta keseleri görüp kalp atışlarını duyana kadar crinone jeli günde 1 kez kullanıyordum.ve kanama olmaya başladı , dr um bu jelden kaynaklandığını söyledi.şuan günde 2 ye çıkardık ve kanama da az da olsa lekelenme şeklinde hergün olmaya başladı.Benim durumumda olan var mı?sanırım ben de dr umla konuşup iğneye geçicem.Okuduğum bir kaynakta bu progestanlara gerek olmadığı yazıyordu,bilginiz var mı??

X