Koltuk altı kararması??

hulyab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
97
5
arkadaşlar koltuk altımda kahverengi bir renk var leke karardı neden böyle oluyor herşeyi deniyorum ama eski haline gitmiyor??
askılı giymeye korkuyorum artık bu sıcakta ceketle duruyorum lütfen yardım edin
limon sürdüm olmadı bepantene sürdüm yine olmadı değişik formüller denedim yine olmadı
bebek pudrasınıda denedim oda olmadı lütfen yardımcı olunn:KK43:((

yalnız değilmişimm demekki:KK43: bendede aynı sorun var cnm 3 hafta oldu 2 haftadırda ilçlar kullanmaya limon vs cart curt sürmeye devam ediyorum nafile:KK43:

boyle sorunlar niye sadece kadinlarda var :uhm:ne ki bizim sucumuz :uhm:

Of yaa evet arkadaşlar ya bizim suçumuz ne??
Ya bir çözümü olan yokmuu??*

Zannedersem epılasyondan sonra hemen yıkayınca kararıyor.
Ama nasıl geÇer bende bılmıyorum.

benım hamıleyken oldu ozaman dusunursek hormanlarla alaka var dıyebılırız bırde nıveanın rolonu cıkmıs guzel koltuk altları dıye uygunda denemekte fayda var dene derım

bepanthen krem sür koyuluğu geçer demişlerdi bana uygula istersen

mrb canım bende aynı sorunu yasıyorum ve kendımı bıldım bılesı agda kullanırım ama yınede kararıyor pudra ve beyazlatıcılar suruyorum yazın

Muhtemelen bu sorunu yasayanların tamamı tuylerı kokden alanlar.

Cunku aynı sorun bende de vardı oradan bılıyorum.

Su anda yok.Aslında tesadufen cozdum.Gecen yaz cok yogundu oyle epılasyona felan zamanım yokdu.

Bende bıkac kere jılet kullandım.Zaten cok da tuye sahıp degılım.O zaman bıraz da cekındım cogalmasından.

Ama o zamanın getırdıgı telasa gore temız olamsı daha sonra cogalması ıle mucadeleden daha onemlıydı.

O donemde fark ettım kararma yok olmaya basladı.

Kışın yıne epılasyona basladım.Kararmada daha ıkıncı kerede ortaya cıkdı.

Bu yaz yıne epılasyonu bırakdım.Jılet cozumum oldu.Kışın yıne epılasyona dönecegım.

Soyledıgım gıbı benım tuy problemım cok olmadıgından cogalması dert olmadı.

Eger jılet sızlere de ters düşmezse bı deneyın derım...

arkadaşlar rollon kullanıyoyorsanız ter kokusuna karşı onlarda kararma yapıyo malesef ,ama kullanmak zorundayım aşırı terleme proplemim var sık sık koltuk altlarımı sabunla yıkasamda kuruduktan sonra hemen rollon sürüyorum.ama bi tavsiyem sıvı rollon kullanırdım onlar çaok karartırdı bigün benim rollon bitince eşimin şu sabun gibi olanları varya işte eşimin rolllonu kullandım : 'ama bu erkekler için terlemeye faydası olcakmı acaba 'diye tereddüt edeek.ama inanın onun da faydası var ve biş farkettim fazla kararma yapmıyo onlar.he he he ben de o günden beri eşimin sabun türü rollonunu kullanıyorum artık...:lepi:

limon sürmeyin daha çok yakar...

koltuk altı hassastır ağdadan yanmıştır büyük ihtimal..benimde olmuştu

sir ağdaya başladım bayağ ılık oluyo..birde hergün koltuk altınıza bebek pudrası sürün hatta sık sık sürün

çok iyi geliyor gerçekten..benim bebek pudrası süre süre düzeldi opuyorumnanaktan

Ben jilet kullanmıştım uzun bir zaman bana jiletten oluyor demişlerdi.
Ağda bantlarını denemiştim bir kaç kez ama başaramamıştım.

sir ağda da koltuk altında kararma yapıor malesef. kuaförüme sordum bende, sir ağdanın tek kusuru kararma yapması dedi. güneşlenince geçiyor dedi. bende de kararma sorunu var,ağdadan sonra hiç tüy kalmamasına rağmen o kararma beni rahatsız ediyor. bepantenle bebek pudrasını deniycem,inşAllah işe yarar

bende epilasyon kullanıyorum kararma yok hiç bazende eldiven niye sizde olduki:uhm: siz en iyisi ağda kullanmayın.

X