Saç Rengi ve Saç Boyama Oksijenli SU

hulyab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
97
5
Oksijenli su ile saçını açan varmı??
denemek istiyorum da sizce zararlımıdır??

ben yazın açmıştım cnm.. dene birşey olacağını sanmıorum onu bi kere yapıp bırakıosn sonuçda yerimseniben

biri beni bu konuda aydınlatabilirmi oksijenli su hakkında?

cnm ben yazın ttildeyken aldım saçlarım ıslkken sürdüm taradım güneşe çıktım kurudu bu kadar tatlım :jeyyar:

bişi diil mls_ cnm yerimseniben
bu arada ben eczaneden almıştım angel_angel tatlım a.s

saçın kumral filansa papatya suyu sürmeni tavsiye ederim, daha tatlı oluo. pek güzel bi renk olmuo oksijenin verdiği, koyu saçı da açıo ama çingene sarısı yapıo, çiçekçilerin saçları nası turuncu sarı, aynen öyle. Yıpratmaya gelince de çok masum değil yani, sonuçta saçın kimyasıyla oynuyor. Papatyayı dene, olmazsa boşver bence.

saçın kumral filansa papatya suyu sürmeni tavsiye ederim, daha tatlı oluo. pek güzel bi renk olmuo oksijenin verdiği, koyu saçı da açıo ama çingene sarısı yapıo, çiçekçilerin saçları nası turuncu sarı, aynen öyle. Yıpratmaya gelince de çok masum değil yani, sonuçta saçın kimyasıyla oynuyor. Papatyayı dene, olmazsa boşver bence.

aynen bencede oksijenli suyu hiç deneme canım. ilk yapışta renkhoşuna gitsede saçın rengi tuhaf bi renk oluyo. turuncu desen diil sari desen diil boz bi renk. çingene sarısı iyi bi tabir olmuş.
bende papatya suyunu tavsiye ederim. yerimseniben

kızlar oksijen suyu tam bir saç katili saçın tüm parlaklığını alıyo çok pişman olabilirsiniz bencede papatya suyu çok ideal

Koleston un peroksiti var mesela % 6 lık.. onu da deneyebilirsin.. :KK66:

benim doğal saçım koyu kestane, yıllar önce papatya suyu denemiştim hiç bir değişiklik olmamıştı. sonra da oksijenli su denemiştim tupturuncu bir renk olmuştu çok berbat...kesinlikle oksijenli su sürmeyin saçınıza bence de...bitkisel boyalar var artık saç rengini açan onlardan deneyin bence daha sağlıklı ya da kuaförde açtırın tutturamam derseniz

eskiden hatırlamısınız papatyalı şampuan vardı o benim sacımı 3-4 ton açıyordu ama yok artık piyasada :KK43:

X