zg Namal'n Burnu

evet maaşallah bide boyu 10-15 cm daha uzun olsaymış uufffff dahada harika olurdu herhalde

ewt canım onu bende çok araştırdım diğilmişş kendi doğal haliymişşş ama çok tatlıııııııııııı

10-15 santim mi ? Onun bacaklari cok uzun ve boyu da gayet ideal, kisa degil ki.

bence kısa herkesin güzellik anlayışıda farklı olabilir internetteki bi sitede 1.63 olarak yazıyordu boyu ve boyu 1.74 - 1.80 olsa dahada güzel olurdu bence benim fikrim çünkü uzunboylu kızlari çok beğeniyorum ben.

Çok uzun boylularada sorsan bissürü şikayet sayarlar sana kısalarda sayıyo :)) bende kısa kervanında olarak ama ben memnunum yaa bide özgüyü uzun boylu düşünemiyorum yüzü falan herşeyiyle bence orantılı şuan :)

Özgü Namal herşeyi ile doğal arkadaşlar ztn estetik olmuş kişler burnun inişinden bunu rahatlıkla anlar. Bence allah burnunu özene bezene yaratmış maş :) ama özgü namal'ı yine de güzel bulamıyorum bir bütün olarak.. sadece O. çocuklarında çok beğenmiştim

ya bende çok beğeniyorum onun burnunu,,,, acaba benim burnumu ole yapabilecek bi doktor varmıdır...

cnm nezaman doktordan birisinin burnundan istedigini soylersen resimle gitsen bile hicte aynisi olmuyor malesef biraz benzeyebilir ama aynisi olmaz keske okadar kolay olsaydi herkes resimle giderdi

bence kısa herkesin güzellik anlayışıda farklı olabilir internetteki bi sitede 1.63 olarak yazıyordu boyu ve boyu 1.74 - 1.80 olsa dahada güzel olurdu bence benim fikrim çünkü uzunboylu kızlari çok beğeniyorum ben.

ozgu namalı reklam cekımınde gordum ınanılmaz kısa cocuk sandım once herkes aaa ozgu namalmıs dedı. Bı roportajındada sadece burnumda estetık var demıs . Herkes ınkar edıyo

ozgu namalı reklam cekımınde gordum ınanılmaz kısa cocuk sandım once herkes aaa ozgu namalmıs dedı. Bı roportajındada sadece burnumda estetık var demıs . Herkes ınkar edıyo

evet canım boyu çok kısa zaten dizilerde de belli diğer bayanların yanında küçücük kalıyor
ama burnunu hep doğal sanıyordum estetikli diye bilmiyordum .

ya su burnumuzu estetiksizde biraz degistiremezmiyiz? benimkinin ucu biraz kalin yani eti biraz kalin diye düsünüyorum, ama estetik olmak istemioyrum :S

X