koldaki kıllar

kollarımdaki kıllar açık renk grimsi fazla bellı olmuyo vwe ben de koyu kumral tenliyim.açık esmer gbi bişey.gecen yı l kollarıma sarartıcı surdm hiç bellı olmasın dye.turuncu gbi oldu ve benm tenımde cok ıgrenc durdu.ve uzamıs acayp uuzn 1 cm falan kollarmda kıllar var napmalıym alaym mı ama bunlar ı almakla ugrasma k ıstemıyorm almadan karınca yagı veya bioderm falan kullansam geçer mi napmalıym? aynı sekılde göbegmdede oldu bu kıllar.sakın sarartıcı yapmayn uzatıyor.

kuagörde sir ağdayla aldır ve gutto karınca yumurtası kullan ......

Normal olarak tüyleriniz ne zaman geri çıkıyorsa kollarda çıkmaya başlıyor. Bende öyle, ama ilk 1 ay göze batmıcak kadar az tüy çıkıyor.2 ayda bir aldırmak yeterli benim için..

kizlar ben devamli kolumdaki killari aliyorum
bende baya var cok rahatsiz oluyodum
ilk aldiginiz zaman tedirgin olabilirsiniz acirmi acimazmi diye ama, sonradan alisiyo insan ,ben elimde bile alirim acimiyo fazla
bacakta cikan tuylerle ayni cikiyo, ben her ay alirim nerdeyse, hele yaz geldi bundan sonra hic birakmam ,kislari yine bazen kapatiyorum ,yaz hepten acik :)

canim sarartici sürünce hic uzamicak hep öylemi kalicak zannetdin sen???
nasil saclarine röfle yaptirirsin ve bir ay sonra dipleri uzarsa buda öyle farkina varmiyoruz ama dökülüp yerlerine uzuyolar cünkü ben yillardir sarartici kullaniyorum hic zararini görmedim cokda memnunum kimisi köklerini güclendirdigini sertlestirdigini söylüyo basima öyle bisey gelmedi ki 10yildir sarartiyorum ben aradada ya agdayla yada epilatörlede aldigim oluyo

sir ağdayla aldır canım acımıyo inan ağdadan tırsan biri olarak ben acımıyo diyosam düşün mis gibi olur cnm :)

ben kolumdaki killari makineyle aliyorum... agdayi beceremiyorum, hemde cok zaman alio kizlarr ve almanyada ada yapan kuaförler cok az maaaaaaaaaaaaaaaaaalesef

canim bende daha once makinayla aliyodum ama makina acitiyo ,ve bide kiriyo sanki bazilarini
sende yurt disindaysan ,bak ben veetin hazir agda bantlari varya onu aliyorum ,onla yapiyorum dumdur oluyo cok guzel oluyo, makinayi biraktim sonra
sende ord bulabilirsin al hazirlardan
hatta bende almanyay gittigimde aliyorum,annemde almanyada bundan kullaniyo

Canım ben de ilk defa kendim sir ağda ile aldım kollarımı 10 dk sürdü. Hiç acımadıda.Bakalım ne zaman uzayacak bekleyip görücem
Ama çok güzel oldu kaymak gibi walla şakkıdı

bende ağdayla aldırıyorum 2 ayda 1 valla çok güzel görünüyor ama acımıyor dersem yalan olur :)
şimdi yaz geldi her ay aldırırım..normalde ayda 1 yaptırınca fazla çıkmıyor ama yazın en küçük tüye bile tahammülü olmuyor insanın kötükedihüso

yaa ben de aynı dertten muzdaribim :KK43:
sir ağdayla aldırmayı düşünüyorum; ama sonra tüylerin çok sert çıkmasından korkuyorum açıkçası. kolumdaki tüyler ince yapılı ama çoklar. ağdayla alındıktan sonra diken gibi çıkmasınlar :KK43: korkuyorum ben. ağda yaptıktan sonra tüyler yine yumuşak mı çıkıyor bilgilendirirseniz çook sevinirim

X