hamılelık testı adetten ne kadar sure sonra kullanılmalı fıkırlernız?????

KIBOS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
90
2
arkadaslar daha oncedende belırtmıstım benım adettım 25 tı 27de oldum fakat 1 hafta suruyodu nısan ayı 5 gun surdu son ıkı gun kahverengı akıntı son ıkı gunde pembe akıntı oldu sonra bıttı.bıttıkten sonra bende bır hafta sonra karın agrısı ara sıra mıde yanması kasık agrısı oluyor ben sımdı mayısımı beklesem yoksa hamılelık testımı alsam hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum cunku esımle konurunmuyorum bebek dusundugumuz ıcın bana bu konuda fıkır verırsenız sevınırım rakadaslarkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
canım ben adet tarihinden 4-5 gün önce belli eden testlerden aldım.son adet tarihim 23 nisan,yani senden daha önce oldum.salı sabahı yapmayı planlıyorum testi.erken olabilir.
testte bide en son korunmasız ilişkiden 19 gün sonra yapınız diye bişeyde yazıyor. bu yumurtlama zamanından 19 gün sonra sanırım.ayın 4 ünde çatlatma iğnesi oldum.
bende boşuna ümitlenmeyeyim hayal kırıklığı yaşamayayım diye salı yapcam testi. hem negatif çıkarsa saçımı boyatcam derdim de bu:KK70: :KK70:
sen test aldınmı peki?

canım ben almadım ne bıleyım pek almayı duşunmuyorum j-kendımı kaptırmak istemıyorum 2 kez denedım negatif çıktı hatta bıu tanesınde handa yaptırdıum negatıf çıkınca çok uzuldum ağladım negatıf çıkması benı epeyy olumsuz etkılıyor o yuzden karar verdım bu defa beklıcem yapmıcam ben de en son gecen ay 25 nisan da oldum ondan oncekı ay da 29 martta tam secım sabahı olmuştum bu ay da o aralarda olurum ben sacımı hazıranda boyayacağım temmuz 1 de de gıdeceğiz sanırım ben tatıle gitmeden boyamak istıyorum amacım o yanı acelem yok pek hazıranda da boyasam olur benım için ama sen acıl istıyorsun sanırım o yuzden boyamadan once testı yaparsın çatlatma iğnesı ben hiç olmadım malum benımkıler maaşallah erkenden çatladıkları için sen neden oldun belkı senınkı de kendılığınden çatlardı

X