Ankara'da iyi bir estetik plastik cerrah ariyorum

Nursen1977

Nursen
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
60
0
Cok guzel bu site araciligiyla birbirimizi bilgilendirmemiz.:nazar:a.s.

Karin germe, yag aldirma, yuz genclestirme, gogus buyutme, alt ve ust goz kapaklari vs. ameliyatlar icin cok iyi bir estetik plastik cerrah taniyan varmi aranizda. Dogal, guzel ve uzun sure kalici bir gorunum benim icin cok onemli, birde fiyatlari uygun olmasida cok onemli. Simdiden tesekkurler, arkadaslar.

Merhaba kizlar,

Dr. Birol Civelek, gidenler varmi aranizda, tekrar karin germe rotus/revizyon duzeltme yaptiranlar varmi aranizda karin germe ve yag aldirdiktan sonra

sadece karin germe degil bütün estetik operasyonlarda ankaradaki en basarli isin nebil bozdogan,fiyattada yardimci oluyorlar.ben 6 sene önce karin germe oldum.karnim dümdüz oldu.son derece memnunum,siddetle tavsiye edebilirim.

haftaya salı dr.nebil beyden karın germe görüşmesi için randevu aldım..birol civelek adını hiç duymadım..Birde ferruh beyden randevu alıcam..ona göre karar vericem..

Merhaba;
Geçen gün Ankara Tunalıdan geçerken Plastik Cerrah Taner Bahar Tabelası gördüm Tunalıdaki Collezione Mağzasının Üstünde Gidip Liposuction Hakkında Bilgi Almak İstedim Mekan Çok Güzeldi Temizlik ve Özen İlgimi çekti açıkcası Taner Bey ise çok ilgili bir doktor ve öğrendimki Ankarada Şuan İlk Defa Lazer Liposuction İşlemini Yapan Plastik Cerrahmış. Konu hakkında detaylı bilgiyi sağ olsun ikram ettikleri kahve ile anlattı,yaptığı diğer uygulamalar ise Nursen senin ilgini çeken konularla örtüşüyor istersen bir randevu al ve görüş nede olsa bir zararın olmayacak.

Bende şuan lazer liposuction hakkında araştırma yapıyorum.

Cok guzel bu site araciligiyla birbirimizi bilgilendirmemiz.:nazar:a.s.

Karin germe, yag aldirma, yuz genclestirme, gogus buyutme, alt ve ust goz kapaklari vs. ameliyatlar icin cok iyi bir estetik plastik cerrah taniyan varmi aranizda. Dogal, guzel ve uzun sure kalici bir gorunum benim icin cok onemli, birde fiyatlari uygun olmasida cok onemli. Simdiden tesekkurler, arkadaslar.

ben ankarada burun gögüs büyütme ve lipo oldum zühtü demir bu saydıklarınıda kendisi yapıyor..ayrıca bu dediklerinin ayrı ayrı fiyatları ama bildiğim kadarıyla olan arkadaşlarımdan toplu ameliyatlarda bayagı bir indirim yapıyormuş cok iyi cerrahtır araştırabilirsin tavsiye ederim bi git baksın fiyat al içine sinerse olursun muayene ücreti yok zaten kolay gelsin canım

Ben ve 3 arkadasım Op. Dr. Özerk Demiralp'e ameliyat olduk sonuçlar çok iyi ve tatmin ediciydi. :nazar:

pazartesi dr özerk beyn yanına gidiorum gerçekten memnunmusunz kızlar göğüs ameliyatından olcam bende ve hiç durmadan araştırma yapıyorum ankarda bi çok doktorla görştm ama hala doktor arıorum araştırıp mı gtmiştn sn yoksa denk mi gelmişti? yardımnıza ihtiyacım vaarr:KK43::KK43::KK43:

Arkadaşlar Ankara'da yağ aldırma ve göğüs büyütme konusundaki tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. Liposaction mı lazer lipo mu karın gerdirme mi vs. Bir de kalçaya yağ enjeksiyonu. Doktor arıyorum karar veremiyorum bir türlü...

X