Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Konu içeriği nedeniyle "Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme" başlığına taşındı.

neden hafiften kasini kalemle veya kas pudrasiyla cizmeyi denemiyorsun? cok guzel oluyor, hemen yuzune bir renk katiyor, yüzde güzel kas çok önemli bence.

bir süredir badem yağı kullandım bende.faydası oldu diyebilirim.kaşım yanlış alınmıştı.1 yıldır düzeltmeye çalışıyorum

ben hint yağı ve badem yağını farklı zamanlarda kullandım. önce birkaç hafta badem yağını kullandım ama aklıma geldikçe kullanıyodum düzensizdi yani. aradan epey geçti sonra hint yağı kullanmaya başladım önceden haftada bir sürüyodum ama son 1 haftadır her akşam okuldan geldiğimde yüzümü yıkdıktan sonra sürüyorum kaşlarıma ve kirpiklerime çok faydası oldu sınıfta kızlar bile soruyolar kaşların gürleşmiş naptın diye :KK70: ben yağı şırıngayla temizlediğim boş rimel şişesine koydum o şekilde kullanıyorum biraz kıvamı yoğun hint yağının o yüzden yarın badem ve yılan yağı alıp beraber karıştırcam üçünü. saçlarıma bile sürdüğümde fark ediyo barcelino yağıyla karıştırıyorum birazcık iyi yani tavsiye ediyorum mutlaka :KK70:

kaş kalınlaştırma çözümleri ararken buraya gelip bakardım. sonucu gördüğüm için artık yazabilirim :KK1: yine ne varsa badem yağında var arkadaşlar. yalnız, kalınlaştı ama seyrekliği gitmedi maalesef. hint yağını düzensiz daha önce denemiştim, onu da düzenli deneyip buraya yazacağım. olmazsa hem istediğim şekli vermek için hem de sıklaştırmak için uygun olduğum bir dönem kaş ektirmeyi düşünüyorum :)

kaş kalınlaştırma çözümleri ararken buraya gelip bakardım. sonucu gördüğüm için artık yazabilirim :KK1: yine ne varsa badem yağında var arkadaşlar. yalnız, kalınlaştı ama seyrekliği gitmedi maalesef. hint yağını düzensiz daha önce denemiştim, onu da düzenli deneyip buraya yazacağım. olmazsa hem istediğim şekli vermek için hem de sıklaştırmak için uygun olduğum bir dönem kaş ektirmeyi düşünüyorum :)

Ayy benimde 2 yildir kusen yerlerim var, cok ince kaslarim. Bi yag aldim, rus mali sac, kas ve kirpik icinmis. Gece yatarken onu suruyorum.
Sabah kalkinca da mavi kutu nivea krem suruyorum. Onunda tuylendirdigini yazmis cogu kisi.
Birde zeytin yagina sarimsak ezip bekleterek bir maske varmis, cok etkili diye duydum. Walla onu da yapicam.
Olmadi bir iki sira ektiricem, :KK14:

Ayy benimde 2 yildir kusen yerlerim var, cok ince kaslarim. Bi yag aldim, rus mali sac, kas ve kirpik icinmis. Gece yatarken onu suruyorum.
Sabah kalkinca da mavi kutu nivea krem suruyorum. Onunda tuylendirdigini yazmis cogu kisi.
Birde zeytin yagina sarimsak ezip bekleterek bir maske varmis, cok etkili diye duydum. Walla onu da yapicam.
Olmadi bir iki sira ektiricem, :KK14:

nivea krem dışarı çıkarken sürmek için iyi fikir :KK52: hatta ben de edincem hemen, epey yağlı ve kıvamlıydı zaten. kaşları kuru bırakmamak gerektiğini, yağ sürülemiyosa da kremle nemli kalmaları gerektiğini duymuştum yalnızca yüz kremi sürmek yeterli gelmiyor ihmal etmemek lazım

Kas ektirme isini arastirdin mi, yada cevrende yaptiran oldu mu?
Ben nette bakinca biraz korktum. Birde sarimsak zeytinyagi karisimi kullandin mi onu soracaktim sana.

Kas ektirme isini arastirdin mi, yada cevrende yaptiran oldu mu?
Ben nette bakinca biraz korktum. Birde sarimsak zeytinyagi karisimi kullandin mi onu soracaktim sana.

evet araştırınca benim de gözüm korktu açıkçası baya ameliyat gibi bir şeymiş operasyondan sonra şişmesi, sonra dökülmeleri filan. ama zaten son çare o... sarımsak kesip sürmeyi denemiştim, ama yararını görmedim (çünkü görebilecek kadar uzun yapamadım :KK70:)
bu arada gerçekten haftalardır almıyorum ve kalınlaştılar ama hiç istediğim gibi değil çok şekilsizler. dikkatli bi şekilde almak istiyorum ama seyrek oldukları için hemen eski hallerine dönücekler :85:
ne yapsam bilemedim

evet araştırınca benim de gözüm korktu açıkçası baya ameliyat gibi bir şeymiş operasyondan sonra şişmesi, sonra dökülmeleri filan. ama zaten son çare o... sarımsak kesip sürmeyi denemiştim, ama yararını görmedim (çünkü görebilecek kadar uzun yapamadım :KK70:)
bu arada gerçekten haftalardır almıyorum ve kalınlaştılar ama hiç istediğim gibi değil çok şekilsizler. dikkatli bi şekilde almak istiyorum ama seyrek oldukları için hemen eski hallerine dönücekler :85:
ne yapsam bilemedim

Bende kac senedir hic aldirmiyorum, sadece uzadikca makasla kesiyorum. Sarimsak bende bir sure denedim.
Dedigin gibi kesip surdum ama cok uzun devam etmedim. Zeytinyaginin icine sarimsak ezip, 4- 5 gun bekletince,
Iyi bir yag oluyormus, onu deneyelim bence.
Bu ektirme isinde birinin basinin arka kismini cok fazla hasarlamislar, benimde gozum ondan korktu.
Nerdeyse kafasinin arkasini tamamen kazimislar ve cok duzensiz sac almislar. Kas yapicam derken sacindan olmus yani.
:KK31:

canım benim de kaşlarım ip gibi yıllardır abartısız yıllardır kalınlaştırma yollarını arıyorum ama yok olmadı hiçbi şey badem yağını da denemiştim ben ama bnede işe yaranadıde her şey denedim eğer yeni kaş çıkmasını istiyorsan sarımsak süreceksin ama benim sarımsağa alerjim sürünce yanıyo

Benim kaslariminda sekli cok guzeldi kizlar kucukken gur ve siyahti yani. Alinmis gibiydi... 20150816_124029-1.jpg Lise 2 ye kadar hic aldirmadim. Sonra, Surekli kuafor degistirdim herkes biraz dhaa inceltti suan sag kasim cikiyor sol kasim surekli dokuluyor :KK17: esitlenmiyor yani. Kafamda biraz buyukcedir ince kasi kendime hic yakistiramiyorum. Bi kasim buyuk bi kasim kucuk sanki :mad: sakin surekli kuafor degistirmeyin kizlar herkesin zevki farkli oluyor bir elden aldirirsaniz hep bu sorunlariyasamazsiniz. Cok pismanim cokk:KK43:

Merhaba,

Bende iki gündür sarımsak sürüyorum kaşlarıma... Sarımsak yağıyla gerçek sarımsak arasında fark oluyor mu??? Etki olarak... Çünkü sarımsak sürmek zor oluyor yağ daha kolay olur benim için ...

X