Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
aaa karanfiLmi bi yaşıma daha qirdim 25 oLdum :) qercekten işe yarıyorsa bende yaparaım benimde kaslarım az ücqen kaş istiyorum ya bayılıyorum üçqen kasa ama malesef kaşalarım az olduğu için o sekli veremiyorum bakalım buqün baslıyorum inş cıkcaklar sonra qelSn üçqen kaşLarım :)

baska deneiyen yokmu ben buqün yaptım kaslarıma sürdüm arap baCı qibi oLDUM:)simsiyah oldu kasım ya acaba yanlısmı yaptım sizdede ölemi oldu canlar

evet yakıp sürdüm simsiyah oldu kasım ama 1 kere yaptım sonra yıkadım qercekten faydası varmı bilmem ben şimdi sarımsak ve bademyağı kulanıyrm bakalım sonuscları yazrım sanki biraz cıktı qibi herkeze bol qür kaşlar:)

ayni derrt bendede var kaslarimin yarisi yok denilecek kadar az.
ve biraz dokulme vardi sarimsak yagi suruyorum aklima gelince bugun bi baktim yeni kaslar geliyo bide gorumcemin kiprikleri dokulmustu yilan yagini kullanmaya basladi hem uzun hemde gur oldular kaslarinada kullandi bende kullanacagim

mannnnn.jpg

ayni derrt bendede var kaslarimin yarisi yok denilecek kadar az.
ve biraz dokulme vardi sarimsak yagi suruyorum aklima gelince bugun bi baktim yeni kaslar geliyo bide gorumcemin kiprikleri dokulmustu yilan yagini kullanmaya basladi hem uzun hemde gur oldular kaslarinada kullandi bende kullanacagim

yılan yağımı ya kaşlarımı qürleştirmek istiyrm qercekte işe yaradı ise bende alırm yılanyağını:lepi:

Kızlar ben badem yağını aldım bugün beşinci gün işe yarıyo galiba? Hafta sonu hiç makyaj yapmadıydım bugün işe kalktım rimel sürüyorum da sanki daha bi değişik olmuş kirpiklerim. dur bakalım daha devam edecem bi on gün daha onbeş gün diyolarya bu gacılar. bakalım ne kadar doğru ben haber ederim size canlarım. Kaşlarımada sürüyom gerçi kaşlarımın ihtiyacı yok ama ( bide orman olurlarsa yandık ) Onlarda canlandı sankim ?

selaamm
su karanfil olayı sadece kasları koyulastırmaya mı yarıyor??
yani gozle gorunur bir gurlukte veriyor mu?
kullananlar soylesin lutfeeeeeennn :)

arkadaslar vazelinden olumlu sonuc alan var mi ? bende uzun süredir kaslarimi kalinlastirmaya calisiyorum bilgilerinize ihtiyacim var

merhabalar hatunlar...
bende bir kuaför yüzünden kaşlarım ip gibi kalmıştı ve sonrasında bir türlü iki kaşım eşitlenmiyordu. sol kaşım çıkmıyordu sağ uzuyor solda hareket yok meğersem küsmüş bana. çörekotu yağı, zeytin yağı, sarmısak her şeyi denedim bana mısın demedi ama sihirli formulü bir kuagörden öğrendim nivea krem şu an kaşlarım eski günlerine döndü mutlaka tavsiye ederim. mavi kutuda olan yağlı krem nivea harika sonuç verdi...kalınlaştırmak için her gün sürebilirsiniz hem zararsız hem de kokusu yönünden bi sıkıntı yok

valla kızlar kirpik falan demişiniz kirpik için mucize acıbadem kremi ciddi sölüyorum yalnız çok az kullancaksınız kulak temzileme çubuğla kirpiklerinize az miktarda değdirceksiniz,2 günde fışkırtıo valla kirpiklerimi vazgeçilmes oldu acıbadem kremim benim:KK70: kaş için vazelin falan denmiş,benimde kaşlarım çok az ve seyrek hiç almıom desem yeridir küsler epeydir bana,bu acıbadem kreminin içinde vazelinde var bende kaşlarımada acıbadem kremini sürmeye başlıcam

valla bende kaşlardan yana çok dertliyim uzunca bi zaman ince kullandığım kaşlarım bana küsmüş artık çıkmıyo..bende her gece sarımsak sürüyorum gündüzde kaş ve kirpikler için bakım yağımı uyguluyorum. sarımsağı kullanmaya başlayalı 2 ay oldu çıkmayan yerlerden çok incecik tüyler gelmeye başladı sonunda:eek:..o yeni gelen ince tüyleride kalınlaştırmak içinde jilet sürüyorum.. artık şekilsiz kaşlarla gezmekten bıktım benm ne zaman kaşlarım düzgün olcakk:çok üzgünüm:

ya ben şöyle iğrenç kokulu bişey yapmıştım ama dehşet işe yaradı..
sarımsak ama sarımsağı alıp pat pat sürmedim..
sarımsakları aldım- bir-iki baş, soydum ezdim, az badem yağında ezdiğim sarımsakların yağı çıkana dek çevirip renklerini döndürmeden ısıtıp cam kavanoza koydum.minik bi krem kavanozuna. 1 hafta güneşte beklettim yağı süzülsün ve sarımsakla yağ işlesin iyice diye.. her gece sürdüm yattım. ve bitti. ooh süper :) kaşlarım çıktı ya inanılmaz bişey..
ben çok severim kalın kaşı, bu da çok işimi gördü..

valla kızlar kirpik falan demişiniz kirpik için mucize acıbadem kremi ciddi sölüyorum yalnız çok az kullancaksınız kulak temzileme çubuğla kirpiklerinize az miktarda değdirceksiniz,2 günde fışkırtıo valla kirpiklerimi vazgeçilmes oldu acıbadem kremim benim:KK70: kaş için vazelin falan denmiş,benimde kaşlarım çok az ve seyrek hiç almıom desem yeridir küsler epeydir bana,bu acıbadem kreminin içinde vazelinde var bende kaşlarımada acıbadem kremini sürmeye başlıcam

acıbadem kremi kadar doğru düzgün üretilmiş bir krem daha yok şu memlekette kozmetik namına.. hem cilde hem kaşa kirpiğe süperdir hakikaten..

merhabalar hatunlar...
bende bir kuaför yüzünden kaşlarım ip gibi kalmıştı ve sonrasında bir türlü iki kaşım eşitlenmiyordu. sol kaşım çıkmıyordu sağ uzuyor solda hareket yok meğersem küsmüş bana. çörekotu yağı, zeytin yağı, sarmısak her şeyi denedim bana mısın demedi ama sihirli formulü bir kuagörden öğrendim nivea krem şu an kaşlarım eski günlerine döndü mutlaka tavsiye ederim. mavi kutuda olan yağlı krem nivea harika sonuç verdi...kalınlaştırmak için her gün sürebilirsiniz hem zararsız hem de kokusu yönünden bi sıkıntı yok

cnm ne kadar znm içerisinde kaşların cıktı benimde kaşlarımla başım dertde sarımsak kullandım fayda eddi ama sürekli kullanmıyorum bi ara badmeyağı kullandım sonuc aldım ama istedğim sonuc tam olarak değildi bide sizin dedğiniz kremi kullanyım bakalım ne olcak inş cıkarda üçgen kaşları biran önce yaptırıım :)opuyorumnanaktan

Vazelin bana çok saçma geldi o zaman milletin eli ayağı heryeri tüylü olurdu sürdükleri içn.Sarımsak yağı kullanıyorum ben

Bugün itibarıyle kaşlarımı beğenmiyorum. İnce kaş merakı vardı bir dönem alabildiğim kadar aldım kaşlarımı şimdi de küstüler. Bugün farkettim ki bu kaşlar bana yakışmıyor :çok üzgünüm: Evde badem yağı var, bu geceden itibaren ben de süreyim belki işe yarar fisfisfis

X