Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

esmersoy_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
26
0
Kaşlarım çok seyrek ve dağınık ben sıklaştırıp sonrada aldırıp şekil vermek istiyorum ama nasıl kalınlaştırabilirim. Badem yağı ve fındık yağı sür dediler bunları uygulayıp faydasını gören var mı?

Son düzenleme:
ben badem yagini bi süre kullandim kaslarima ve kirpiklerime sürdüm
baya faydasini gördüm canim tavsiye ederim
rimelden kirilan ve yorulan kirpiklerim kendine geldi
kaslarimda cok cabuk uzuyo badem yagini kullandigimdan beri basa cikamiyorum haftada bi almam gerekiyo :)
umarim sende faydasini görürsün

ben badem yagini bi süre kullandim kaslarima ve kirpiklerime sürdüm
baya faydasini gördüm canim tavsiye ederim
rimelden kirilan ve yorulan kirpiklerim kendine geldi
kaslarimda cok cabuk uzuyo badem yagini kullandigimdan beri basa cikamiyorum haftada bi almam gerekiyo :)
umarim sende faydasini görürsün

teşekkür ederim işallah faydası olur banada. çaresini bulamazsam sinir edicek beni. aldıramıyorum bile.

selam kızlar. konu tam beni sardı. çünkü benim kaşlarım küstü şimdi hiç kalmadı denebilir. kalemle çizmekten bıktım. kaşlarım için ne yapabilirim diye çok düşündüm. kaş ektirmeye karar verdim ama bitkisel yolları denemeliyim dedim sonradan. badem yağını herkes faydalı diyor. bir de sarımsak yağı var kızlar. bunu da kullanabilirsiniz. kokusu biraz kötü tahmin edeceğiniz gibi ama çok aşırı rahatsız edici de değil. bana gelince badem yağı ve sarımsak yağını sürüyorum. hiç çıkmayacağını düşünüyordum.şimdi çim gibi yeşermeye başladılar adeta :teytey: tavsiye ederim. ama bunu sürekli hale getirmeniz lazım. en azından sonuç alana kadar.

slm benimde kaş problemim vardı hala var sayılır ama biraz daha iyi...benim kaşlarım burun ameliyatımdan sonra yüzüm şiştiği için kalmıycak derecede dökülmüştü....bende hint yağı+sarımsak yağı+yılan yağı+badem yağını karıştırıp kullandım. baya işe yaradı ama 1 yıl oldu ve hala tam kendine gelemediler....devam ediyorum inş. düzelir....biraz sabır gerektiriyor kaş meselesi....

benım cok bı probelemım yok ama kaslarım sıklassın kıprılerım bıraz uzasın dıye bugun basladım kulak cubuguna batırıp surdum badem yagını sız nasıl suruyosunuz kızlar faydasını gorıcez ınsallah haberlerı verırız))

cnm meraba aynı sorun bende de vardı sarımsak sürdüm işe yaramadı,badem yagı işe yaradı ama ondan daha çok karanfil işe yaradı.her akşam yatmadan önce bir tane karanfil i yak ucunu ateşte sonra hemen söndur sonra kaşlarına çıkmasına istedigin yerlere uygula iyice.çok fazla uzatıyo memnun kalacagına eminim ön yargılı olma:KK66:

Kaşlarım çok seyrek ve dağınık ben sıklaştırıp sonrada aldırıp şekil vermek istiyorum ama nasıl kalınlaştırabilirim. Badem yağı ve fındık yağı sür dediler bunları uygulayıp faydasını gören var mı?

bende de aynı sorun var cnm yaa, bophorus un kaş ve kirpik yağını (bi tarafı kaş içi, bi tarafı kirpik) aldım aktardan. içinde baya bi yağ karışımı var. yeni sürmeye başladım, faydasını görürsem yazarım hihoyyyt

kızlar şimdi sürdüm kaşlarıma buaydı valla kaşlarımı :KK70: bakalım inşallah çikar kvislensin istiyorum

Merhaba hanimLar . Bi soRum oLacakTi ; karanfiLin UCUnu yakioRuz derKen kasTettiginiz karanfil YAPRAGININ UCU mu yokSa SAPININ UCU mu ?
Cevap aLirsam sevinirim =)
$imDiden tskLr saygiLar

canım ben de kuaförümden şunu duymuştum sarımsak koku yapar onun yerine vazelin sürebilirsin çıkmayan yerden bile çıkarır demişti. vazelin dene bence ben denemedim ama öneririrm

Merhaba hanimLar . Bi soRum oLacakTi ; karanfiLin UCUnu yakioRuz derKen kasTettiginiz karanfil YAPRAGININ UCU mu yokSa SAPININ UCU mu ?
Cevap aLirsam sevinirim =)
$imDiden tskLr saygiLar

Sanırım çiçek olan karanfil değil de baharat olan karanfil. Hani kebapçılarda filan kasanın yanında olur, ağzına atarsın ya da ayva tatlısına kompostoya filan konur.

ya kzılar gece yatmadan karanfilin ucunu yakıp kaşlarıma iyice sürüyorum çok etkili bide üstüne badem yağınıda sürüyorum sabah kalktığımda yüzümü suyla yıkıyorum kaşlarım eskisinden daha koyular

slm kızlar...

benim kaş deilde kirpiklerim rimelden çok yorgun düştüler kısaldılar sanki rimel sürmeden duramıyorum. ben kirpiklerim biraz sıklaşsın uzasın istiyorum. badem yağı sıklaştırır hint yağı uzatır diyorlar bende daha denemedim ama deniycem. ikisini karıştırıp kullancam bitmiş bi rimelim var kutusunu sıcak suda yıkayıp her gece rimel fırçasınla sürmeyi düşünüyorum bakalım yazarım size sonra ama aklıma şu vazelin olayı takıldı peki yatmadan kirpiklerime vazelim sürsem nasıl olur? uzatırmıki biligisi olan varmı?

Teşekkürler sevgiyle kalın!

yada şu karanfili mi denesem kirpiklerime sürme çeker gibi çeksem? peki buna ne dersiniz kızlar ?deneyen varmı aranızda?

Ben aksamLar yatmaDan önCe vazeLin sùrùyorum.. saniRim yakiNDa etkiSini görürüm .. çünkü az ka$InTI yapio ka$Larima =)

şakkıdı

badem yagının faydası gercekten var kas olmayan yerlerde bıle cıktı devaömm edıcem

X