Gelinlik Modelleri Gel gel.....Sosyete Gelinliklerine gel...

graceful

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.065
23
ceyda-duvenci-2.jpg

20vj3.jpg

520746_3.gif

2bij5.png

adsztm5.png

melis_ali.JPG

kutsi.JPG

3.jpg

heidi-montag-spencer-pratt-wedding01.jpg

belcin_bilgin_yilmaz_erdogan.jpg

ece2el1.jpg

ayca_aral_asli_hanyaloglu.jpg

gonca_bademli_melis_cifci.jpg

ozanecedogulu1.jpg

:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

Son düzenleme:
O kadar para veriyolar gelinliklere birde zevkli olsalar bari..
Hadi onu da geçtim birkaç ay sonra hoop ayrılıveriyolar..
Bence en berbat gelinlik Çağla Şıkel'inki. Yakışmamıştı hiç..

bencede ... hiçbir özellikleri yok genelde... bende hiç beğenmedim kızlar.. tabiiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama.. onca ünlü modacılara diktirip netice bu oluyorsa ... vallaa pekçok kk üyelerinin gelinlikleri daha güzel laelaelaelaelae

ben ceyda düvencinin gelinliğini beğendim gerçi o kadın bana çok hoş geliyor belki ondan hoşuma gitmiştir...

ya da bu iş çok zor iş kızlar ben daha gelinlik beğenme aşamasına gelemedim ama belkide o bu şu derken iyice karışıyor,dikilince tam istedğiniz gibi olmuyor yada aklınızdaki size yakışmıyor.. offf bilemiyorum vallaa..:uhm:

ya da bu iş çok zor iş kızlar ben daha gelinlik beğenme aşamasına gelemedim ama belkide o bu şu derken iyice karışıyor,dikilince tam istedğiniz gibi olmuyor yada aklınızdaki size yakışmıyor.. offf bilemiyorum vallaa..:uhm:

Düğün aşamasında yaşanıyor bunlar canım kafanda büyütme
Önemli olan o anda yüzünün gülüyor olması , gerisi boş..

o kadar para veriyorlar ama bazıları çok kötü yawww bedava versen giymem yani :1closedeyes:

O kadar para veriyolar gelinliklere birde zevkli olsalar bari..
Hadi onu da geçtim birkaç ay sonra hoop ayrılıveriyolar..
Bence en berbat gelinlik Çağla Şıkel'inki. Yakışmamıştı hiç..

aynen katiliyorum canim gerci zevkler ve renkler tartisilmazmis demekki zevkleri o hele cagla sikelinki hic güzel diil bencede bide o kiza aciyorum birgün kambur olcak töbe töbe emre altugun yaninda boyu büyük görünmesin diye egilmekden

en büyük resimli gelinlik ben haticeye benzettim ama bana hoş geldi beee...
ama gerisi boş....

en berbatıda pınar altuğun gelinliğiydi yahu o neydi öyle gecelik gibi dümdüz
valla bu ünlüler gerçekten zevksizler gelinlik seçimleri berbattt

cogu bırbırıne benzıyor ve hıcbırıde guzel degıl bence.en cırkınıde pınar altug ve cagla sıkelın gelınlıgı

1de:ceydanınki wera vang vakko..bence çok hoş bir gelinlik diğer resimlerinide görmelisinizhihoyyyt
2de: gamze özçeliğin gelinliği:hakan yıldırım hazırlamış...korkunç:1shok:
3de:çağlanın gelinliği:cengiz abazoğlu imzalı..cengiz bundan daha güzel gelinlikler yapmıştı.saç, makyaj ,takılar korkunç..:1no2:
4de: pınarın gelinliği:perihan akı imzalı.2.evliliğini yapan balık etli hamile bir bayan için hoş ve sade olmuş dier resimlerinde duvağını çok beğenmiştim..gelinlikten ziyade tuvalet havasında buldum..CADIARZU
5de:süreyya yalçın..sosyetik kızımızın gelinliği vakko..korkunç ne fiziğini nede tarzını beğenmiyorum...
6da:tanıyamadım..hoş olmuş kız fena değil..
7de:kutsinin eşi sinemin gelinliği:pronovias..buda çok tercih edilen bir model.duvak gene çok hoş...
8de:tanıyamadım..ama gelinliğin işlemeleri hoş duruyor..belki pronovias olabilir.kabarık olmasını sevmedim..
9da:Heidi Montag ın gelinliği Monique Lhuillier’in kolleksiyonundan..modeli sade ve hoş .makyajı ,saçıda gayet başarılı..kaydirigubbakcemile5
10da:yılmazın eşi belçimin gelinliği:pronovias.resimden çok anlaşılmasada çok güzel bir gelinlik.saçı, duvağıda harika görünüyor..:lepi:
11de:ece erken nin gelinliği:pronovias..en beğendiğim modellerinden biri.duvağı harika.ben çok yakıştırdım..a.s
12de:ayça ayalın gelinliği:tanımam etmem hiç beğenmedimkaydirigubbakcemile3
13de:aslının gelinliği:dilek hanif imzalı..çok sade klasik bir model ama yakışmış.dilek hanif süper bir tasarımcı bence..daha iyilerini görmüştüm:çok üzgünüm:
14de:melis 15de yasemin:gelinlikleri nerden bilmiyorum.ama harikalar...duvakları ve canlı çiçekleri müthiş..alkisalkisalkis
16da:eek:zan doğulunun eşi ecenin gelinliği:pronovias:burda pek belli olmasada pronoviason en çok beğenilen,en çok satılan modeli..duvağıda çok şık...yerimseniben
pronovias son yıllarda en çok tercih edilen marka oldu kızlar..indirimleri olduğu için, sadece ünlüler değil herkez ulaşabiliyor...önemli olan kendine yakıştırmak galiba...markası, dikeni mühim olsada insanın içinede sinmesi lazım..umarım herkez aklındaki gelinliğe sahip olur..:nazar:
graceful eline sağlık canıma.s.

Son düzenleme:
ceyda düvencinin gelinliğini beğendim. diğerleri eh işte.

pınar altuğ ve çağla şikel berbat ... özellkle pınar altuğunki şişman göstermiş. çağla şikelin gelinliğide emanet gibi durmuş..
gamza özçelik inde beyaz elbise gibi vücudunu sarmış hiç beğenmedim.. yılmaz erdoğanın eşide hamile gibi olmuş.. diğerleri zaten berbat tek tek yazmiyim :KK70:
yine aralarında en güzeli Ceyda Düvenci nin ki bence..

ceyda-duvenci-2.jpg

3.jpg

bunlara bayıldım ben....çok kaliteli duruyor....birde kutsinin eşininkide fena değil

ay anam bunlarda gelınlıkmı ya.su sosyetede varya nerde cırkın bır sey onların uzerınde.bıde dunya kadar para sayarlar gıydıklerı kıyafetlere.keskede bır seye benzeseler...:kızgın: -tatlicadiarzu-

Yalnızca, ünlü modacılar dikiyor diye onlara güzel geliyor...
eeee..ne kadar çok para o kadar güzel zannetmek lazım...

Mahalle terzileri bile 10 basar bu gelinlik dikenlere...

X