Bebek Beslenmesi YARDIM ! Bebe Bisküvileri...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Pembemsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
182
0
44
slm kızlar....
bebişim 4,5 aylık daha öncede yazmıştım kilo alımı yavaşladığı için dr artık ek gıdaya başlayalım dedi. bende yoğurt ve meyve sularına başladım... zaten mama verme taraftarı değildim. geçen gün yoğurduna 1 tane bebe bisküvisi ekledim yatmadan önce, tok tutsun diye... ama kafama takıldı zararlı diye duymuştum, siz veriyor musunuzzz...

Zararlı değil bildiğim kadarıyla hatta yararlı biliyorum:) .Hepimiz kullanılyoruz.Yavaş yavaş sebzelere geçmeni tavsiye ederim.meyve pürelerinden başlama.iyi geceler.

tok tutar ama zararlı olduğunu duymamıştım süte katıp birazda su katılıp proteıni düşürülüp veriliyor zarar neymi peki?

canım sen doktoruna sor. herkesin bebeği farklıdır.

bir aralar içinde kansorejen madde içerdiğini duymuştum o yüzden kafama takıldı, ne kadar doğru bilmiyorum tabiii. hepinize teşekkürler

herkes veriyor ben inanmıyorum kanserojen filan olduğuna ,başka bisküviler olmuyoda özellikle bebek için olan mı kanserojen yani.bence zararı yok..

Bende vermedim ama kilosu fazla olduğu ve çok fazla kalori içerdiği için. Netten evde bebe bisküvisi yapılışını öğrenip evde kendin yapabilirsin. Daha iyi olur sanırım.

bende vermiyorum daha doğrusu vermek istiyorum kızım yemiyor bir paket bile bitiremedik attım artık çöpe...
bence daha erken ama bir tane den de bişey olmaz herhalde yaa...bilmiyorum ki...:uhm:

zararlı tüm bisküviler bebe bisküvisi de dahil tarif yazdım ordan bak hem daha sağlıklı pekmezle falan yapılmış, ben vermiyorum hazır bisküvi

bende vermiyorum zaten nefret ediyor bir iki denedim nafile. ama bebek ekmeğini veriyorum dişini kaşısın diye arada bir iki tırtıklıyor.
bizim dr çok işlemden geçtiği için önermiyourz bebe bisküvilerini demişti.

evet canım doğru bende öyle duydum bütün bisküviler kanserojen dedi kanser uzmanı

bizim doktorumuz tavsiye etti kızım şuan 9 aylık her sabah yumurta sarısı peynir pekmez ve cicibebe veriyorum
6 aylıkken bende 1-2 tane veriyordum

hiçbi zararı olduğunu sanmıyorum.bende bebeğime araştırıp verdim zaten.içinde kansorejen maddeleri olsaydı emin ol bebe bisküvilerini kimse almazdı.ve üretim dururdu

kansorejen olmayan şey mi var. yediğimiz ekmekte bile olduktan sonra gerisi nafile her şeyde vardır

hiçbi zararı olduğunu sanmıyorum.bende bebeğime araştırıp verdim zaten.içinde kansorejen maddeleri olsaydı emin ol bebe bisküvilerini kimse almazdı.ve üretim dururdu

içinde kanserojen madde yok zaten ama pişirme işlemi nedeniyle kanserojenmiş hazır bisküviler, ona bakarsan tarım ilaçları kozmetikler cep telefonları çocuklara yönelik bir sürü abur cuburlar vs. vs. dünya kadar kanserojen var niye durmuyor üretimleri ? kapitalist bi dünyada kimse faydasına zararına bakmaz satılıyor mu bitmiştir, kaç kişi dikkat ediyor ki bu tip şeylere

Canım biz bebe bisküvilerini evde kendimiz yaptık...hzır vermedik....bebeğim gelecek ay 1 yaşına girecek artık bıktı ama mevsim meyvelerini ekleyince yiyor hazır verme bence içinde ne olduğunu bilerek kendin yap ver...sağlıklı günler..

X