avon surrender

ben surrender kullanıyodum ama avondan kalktı nerde bulabilirim baska yardımcı olabilecek varmı lütfen rica edıyorum harika bir koku yaaa bedenimle özdeş resmen ama kalktı malesefe neden yaptınızı bunu avoooonnn :)

BARGELLO DA avonun bazı parfümlerinin dolumu var..belki oda vardır bi bak istersen

surrender bende seneler önce severek kullanmıştım.çok fazla abartmadığın sürece güzel bi koku.tenden tene fark ediyo.esmerlerde çok daha hoş bi koku oluşuyo bence

bi tavsiye üzerine aldığım ama ilk kokladığımda çok itici gelmişti sonrasında sevdim ve alıştım, ağır kokusu var ve kış için ideal...kötü bi tepkide almadım koku hakkında a.s

Surrender ın açığı bargelloda var ve inanılmaz kalıcı. Bir fıs sıkınca bütün oda kokuyor haberiniz olsun

surrender bende bir tne var dergideki testerı hoşuma gitmişti azıcık kullandım pek sevmdim eger isterseniz size satabilirim fakat kutusu yok atmıştım. resmini cekip gonderebilirim mail adresinizi verirseniz bakarsınız almayı düşünürseniz yoksa bloguma satışa koyacağım herkesten önce size sormak istedim satışa sunmadan blogta.

canım ben istiyorum nasıl ulaşıcam sana d"uruyosa parfümün:)

çok severek almıştım ama bayıltmıştı bir iki kullanımdan sonra çok ağır gelmişti,o sebeple anneme vermiştim..

bence onun erkeği inanılmaz çekici bir kokuydu...süper ötesi çarpıcıydı hala var mı o ya..

surrender kullandığım en güzel parfümdü sanırım :))) hep onu aratıcak parfümler buluyorum kullanıyorum kendisini nerden bulabilirim ?:2:

merhabalar ben pazarda açık parfüm satan bir tezgah gördüm, avonun parfümlerini yapmışlar ne kadar güvenilirdir bilmiyorum çünkü fiyatı oldukça düşük (5tl gibi birşeydi sanırım) diğer parfümlere göre muhakkak temiz bir iş değildir o ama aklınızda bulunsun diye söyledim, bir de açık parfüm satan dp bargello you&me gibi magazalarda benzer kokuları bulamaz mısınız acaba??

kızlar surrender ı buldum aynısı değil ama... koku aynı! ankara da yaşıyorum ben meşrutiyet caddesinde açık parfüm satan bir dükkan var dükkan d&p tarzı bir şey full yeşil rafları var içerisinde ismini unuttum yabancı bir şeydi sanırım. meşrutiyet in bulvar tarafından girince solda kalıyor... sordum denedim önce acı bir koku geldi alakasız dedim ama 5-10 dk sonra canım surenderımla aynı kokuydu akşam gitmiştim yatana kadar koku kaldı üzerimde... fiyata gelince diğer açık parfümcüler gibi 1 alana 1 bedavası varmış 60ml 2 tanesi 20tl dedi sanırım. 75 mliklerde vardı ben beğendim kızlar gidin bir deneyin
zaten surrenderın aynısını istiyorsanız gittigidiyorda gösteriyor ama 100 küsür tl orjinali bile 30u geçmezken

ben bu kokuyu çok seviyorum ama artık üretilmiyor sanırım.

kokusu buna benzer bi parfum adı verebilecek olan var mı kızlar??

Size güzel bir haberim var... 21 Eylül'den itibaren Surrender yeni katalogda...

X