Doğal Saç Bakım Kürleri Salarm kee gibi olduuyardm....

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

ruzgaryagmur

Ne güzel hayat
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
2.939
1
arkadaşlar saçlarım maalesef resmen keçe gibi. sıcak zeytinyağı, çam terebentin, turplu su ve buna benzer çeşitli kürler denememe rağmen şu an saçlarım yıkarken keçe gibi. köpürtürken iyice arap saçı oluyor. nerdeyse 1 kutu şaç kremini yedirmemle ancak yumuşuyor ve kolay açılıyor. bana lütfen bişi önerin çok acillll senağlama

elidorun bakım maskesi var turuncu kase gibi bişeyde 3 yıkamada düzeltir falan yazmışlar zeytinyağ bakımıyla.ben 2 haftadır kullanıyorum gerçekten işe yarıo ama hala saçımın kırık yerleri birer odun yani ağlıcam sinirden

o tip şeyleri de denedim canım, pahalısından tut ekonomik olanlarına kadar. ama anlamıyorum neden böyle oluyor. daha yeni kestirdim kırıklarını aldırdım ama tam arka ortası keçe gibi oluyo ama sadece yıkarken. gerçi saç kremi olmasa hiç açılmaz. napsam bilmiyorummm

gecmis olsun. belkide kullandiklarin sacina fazla geliyordur. bakimini daha aza düsürsen?

Son düzenleme:
Merhaba ruzgar yagmur, benimde saclarım seninki gibiydi,, http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...m-kurleri/279583-saclarima-bakar-misiniz.html tam tepe noktasının oldugu yer,, o kadar sinir oluyodum ki anlatamam,, simdi daha iyiler,, yaptıgım seyleri yazıyorum,,
1.- oncelikle sampuanımın icine 2 yemek kasıgı bal, 1 kapak badem yagı, 1 evigen ampul, 1 bepanten ampul koydum artık oyle kullanıyorum
2- eskiden sampuanı cok fazla kullanıyodum, simdi 1 fındık buyuklugunde alıyorum avcuma 2 kere yıkıyorum,
3- saclarımı duruladıktan sonra 1 tas suyun icine 1 tatlı kasıgı bal 1 tatlı kasıgı sirke koydum, onu doktum kafama (bunu 1 kere yaptım)
4- bide maske yaptım 4-5 yemek kasıgı yogurun icine 3 yemek kasıgı zeytin yagı 2 kapak badem yagı, 1 yemek kasıgı bal, 1 adet yumurta karıstırdım bol bol yedirdim sacıma, 1 saat kadar beklettim (bunu da bir kere yaptım)

aklımda uygulamak istedigim bi tarif daha var uygulayınca haber veririm,,,

Merhaba ruzgar yagmur, benimde saclarım seninki gibiydi,, http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...m-kurleri/279583-saclarima-bakar-misiniz.html tam tepe noktasının oldugu yer,, o kadar sinir oluyodum ki anlatamam,, simdi daha iyiler,, yaptıgım seyleri yazıyorum,,
1.- oncelikle sampuanımın icine 2 yemek kasıgı bal, 1 kapak badem yagı, 1 evigen ampul, 1 bepanten ampul koydum artık oyle kullanıyorum
2- eskiden sampuanı cok fazla kullanıyodum, simdi 1 fındık buyuklugunde alıyorum avcuma 2 kere yıkıyorum,
3- saclarımı duruladıktan sonra 1 tas suyun icine 1 tatlı kasıgı bal 1 tatlı kasıgı sirke koydum, onu doktum kafama (bunu 1 kere yaptım)
4- bide maske yaptım 4-5 yemek kasıgı yogurun icine 3 yemek kasıgı zeytin yagı 2 kapak badem yagı, 1 yemek kasıgı bal, 1 adet yumurta karıstırdım bol bol yedirdim sacıma, 1 saat kadar beklettim (bunu da bir kere yaptım)

aklımda uygulamak istedigim bi tarif daha var uygulayınca haber veririm,,,

teşekkür ederim bende deneyim bakalım nasıl olucak. ne yaptıysam fayda sağlamamıştı ama şu tresan şampuanı bıraktım şimdşi biraz daha iyi. tekrar tşk cnm.

canım denemedim çünkü gerek kalmadı sebep tresan şampuanmış ben onun içine çamterebentinde koymuştum ondan olmuş bırakınca düzeldi ayrıca ipek şampuan o kadar ii geldiki. şu turuncu olan inanki süper geliyo saçlara. tavsiyen için tekrar tşk cnm.

benim saçlarım yandıkları için keçe gibiler ama ugün aktardan barcelino aldım v yanında da defne garlı bakım maskesi işe yarars haber veririm :KK66:

saçlarım yumuşacık oldu ve normalde saçımın uçlarını çektiğimde bi ton kopmuş saç gelirdi şimdi gelmiyor:KK70:düzenli kullanırsam saçım yine eskisi gibi uzar diye düşünüyorum bakalım:KK70:

X