Göz Makyajı siyah sac, beyaz ten, kahverengi göz makyaj?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GuerillaTanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
834
7
arkadaslar benim saclarim siyah, tenim beyaz, gözlerimde acik kahverengi nasil bi göz makyaji yapmam gerek bilmiyorum yardimci olunn azcik:KK70:

arkadaslar benim saclarim siyah, tenim beyaz, gözlerimde acik kahverengi nasil bi göz makyaji yapmam gerek bilmiyorum yardimci olunn azcik:KK70:
rihanna-beauty-shoot001.jpg
Rihanna.jpg
1192204371_rihanna__good_girl_gone_bad.jpg
image014.jpg
[/IMG]
60211562.jpg
60225530.jpg
70f30a3cf29v8206ppd0.jpg

Son düzenleme:
Ewweeet Cansuy arkadaşm aynı zamanda beni tarif etmişsin =) kahwerenqi qözLüLere Laciwert,mawi far we eyeLinerLar yakışıy0r aynı zamanda yeşiL qüzeL 0Luy0r..aynı renqin farkLı t0nLarını kuLLanarak qöLqeLendirme yapabiLirsin..dudak renqinin b kaç t0n k0yusu ruj qider hatta kırmızı we b0rd0 harika durur ama biraz abartı 0LabiLir we dudakLarını küçük qösterir...siyah rimeL wazqeçiLmez..şeftaLi t0nLarında aLLık h0ş durur..bunLar benim zewkim we fikrim sewqiLer =) kaydirigubbakcemile5

canım benimde saçlarım siyah sana tek tavsiyem eyeliner,kırmızı ruj ,açık pembe bir allık hepsi bu kadar bi dene hem bu makyajın heryer için ideal olacaktır

kahve gözlülere genellikle siyah,kahve gibi göz kalemleri yakışır,bence kesinlikle siyah göz kalemi kullan ve siyah maskara:)

bende senin gibiyim canım bitek gözlerim mavi ama genede bence kırmızı ruj kırmızı allık gözlerdede siyah eyeliner güzel durur cok agır dersen pembe kullan cok tatlı durur beyaz tenli olduğun icin ama gözlerde mutlaka siyah kullanmalısın bakıslarını daha cekici yapar bence :)

bende senin gibiyim canım bitek gözlerim mavi ama genede bence kırmızı ruj kırmızı allık gözlerdede siyah eyeliner güzel durur cok agır dersen pembe kullan cok tatlı durur beyaz tenli olduğun icin ama gözlerde mutlaka siyah kullanmalısın bakıslarını daha cekici yapar bence :)

aynennnn bunları kullanmalısın cnm :eek:

arkadaşlar benim bir ay evvel sipariş verdiğim nc mellerim,bir hafta önce elime geçti.burda nc mel hakkında kafasında baya soru işareti olanlar var,umarım sözlerimin o soru işaretlerini kaldırmada bir yardımı olur.öncelikle çok doğal bir lens,çoğu kullananın söylediği gibi.kendim esmerim,saçlar siyah,böyle çok egzotik bir hava katıyor,çok çok güzel bir rengi var,gözde katarakt var gibi durmuyor,o arkadaşın resmi çekme açısından kaynaklanıyor olabilir.Çok severek kullanıyorum,çok da rahat.şimdi resim ekleyeceğim ama elimde foto makineli telefon falan olmadığı için bilgisayarın kötü kamerasıyla çekeceğim,oyüzden resim kalitesi düşük ama yine de fikir verebilir

bende siyah saçlı beyaz tenliyim.ama saçlarım çok siyah olmadığından siyah göz makyajını kendime fazla yakıştıramıyorum.beyaz tene koyu kaçıyor bence.o yüzden genelde kahverengiyi tercih ediyorum artık.

X