tüylere acısız çözüm

xocaliptusx

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
218
20
kızlar size bir önerin var !..epilasyondan, ağdadan yani can acıtan şeylerle uğraşmak istemeyenler için suna dumankayanın bir önerisi vardı yıllar önce öneriyi ben uyguladım ve işe yarıyor..ZIRNIK diye bir toz var bu tozu çamur kıvamına getirip tüylerin üzeerine sürüp bekletin sonra da herhangi bir bezle sürerek çıkartın bu kadar yani tüy dökücü kremlerin doğal hali... bence deneyin .

kızlar size bir önerin var !..epilasyondan, ağdadan yani can acıtan şeylerle uğraşmak istemeyenler için suna dumankayanın bir önerisi vardı yıllar önce öneriyi ben uyguladım ve işe yarıyor..ZIRNIK diye bir toz var bu tozu çamur kıvamına getirip tüylerin üzeerine sürüp bekletin sonra da herhangi bir bezle sürerek çıkartın bu kadar yani tüy dökücü kremlerin doğal hali... bence deneyin .

ay ne güzel acaba hamileyken kullanımda bir zararı varmı canım biliyormusun eğer zararlıysada doğumdan sonra kullanırım inşşkaydirigubbakcemile2

zırnık kimyasal bir maddedir,ve zararlı bir kimyasaldır,gebelikte kullanılması çok sakıncalıdır ..
zırnık tüyleri kökünden yok etmez...

kökünden yok etmez doğru ayrıyettende çooooooooooooooook pis kokar banyoda yapsan bütün odalarda kokar o kadar etkili kokusu var vede yakıyooooooooooo :1shok:

hımmm
ben piyasadaki hiç bir maddeyi,ürünü denemedim,zırnığı denemediğim için şanslıyım ozaman:))

kızlar kimseye tavsiye etmiyorum bir kere tıraş etmekten farkı yok ayrıca çok zararlı birşey bitkisel değil kimyasal.ben kullandım biri bacağımda biri kolumda bir yıldır geçmeyen yaralr var.tavsiye etmiyorum

bi de şöyle duymuştum ağdadan sonra 10-15 dk kadar sürüp yıkamalıymışız,seyreltiyormuş...

kızlar sakın ağdadan sonra sürmeye kalkışmayın yanaaaaaaaarsınızz vallaaa ... ağda yapmadan sürünce yakıyo ağdadan sonra kimbilir nasıl yakarr :1shok:

kızlar yorumlarınız için teşekkürler.Ama ben yıllardır zırnık kullanıyorum ne bir yarma oldu ne de bir zararını gördüm, ewt bazı arkadaşların dediği gibi biraz pis kokuyor ama onunda çaresini bulmuşlar içine ufak karanfil kokusu veren parçacıklar koymuşlar biraz olsun kokuyu dengeliyor ama yinede kokuyo derseniz vücut yıkama jelleriyle güzelce yıkanırsınız olur biter...doğrusu ben çok memnunum ve bacaklarımdaki tüylerim azaldı Ama hamilelere sakıncası varmıdır bilemem,madem kimyasal bir madde zırnık,o zaman kullanmasınlar derim..hepinizi öpüyorum sevgiyle ve tüysüz günlere.......

Abla bizlere yardim lutfen.
Bizim agdamiz yokki kilimizda cokki yardim edenimizde yokki allah rizasi icin bir bakinki.
Biz bikini bølgesine hic jiilett vurmadik, makine ilede almak istemioruzz, bize yardim edinn nasil alicaz bu seytanlariiii???:1no2:

Zırnık iLq Kes Duydm ama Onun Yriné HamamTozunu Önéririm.qerCi ßn HamamTozunu kuLLanmıorum ama Hicbi Yan eTkisi oLmadıını biLiorm.ßn epiLatörLe HaLLédiorm işimi.x)

ayyy zırnık iğrenç hele kokusu öldürüyor adamı ıyyy aklıma geldi 1 kere kullandım inanın jiletten hiçbir farkı yok ha jilet yapmışsınız ha zırnık sürmüşsünüz çok iğrenç hiç tavsiye etmem

ağdadan sonra ben sürüyorum bazen... bacaklarımı hiç yakmıyo yarım saat durduruyorum ama bikini böl. ve koltuk altı felaket yanıyo limonun 5 kat. ayrıca temizlemek için kullanmayın kökten almıyo uygulaması kolayda yine kalın çıkıyo tüyler

Arkadaşlar zırnık=hamam otu ve çok pis kokar,ayrıca tüylrti jiletle almakla aynı sonuç verir.Hiç tavsiye etmem.Çok da çabuk çıkıyor ve iğrenç kokuyor.

ben kullanıyorum :KK70: banyo ederken tüm camları açıyorum koku zor çıkıyo :KK70: önce seyreliyo gibi, inceliyo gibi geliyo ama değişen bişey yok aynen çıkmaya devam ediyo :KK70:

X