Göz Makyajı Kavisli Kalarm, dz Kaa evirebilir miyim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar kasım cok kavıslı ve asagı dogru cıkıyor bırkac resmı eklıycem anlıyanlar yorum yazarsanız sevınırım bu kas duz kasa cevrılırmı kuaforume guvenmıyorum ne yazıkkı bırada duz kas alan ıyı yerde bılmıyorum her yerını dumudz etmesınıde ıstemıyorum bır bakım bakem

istedıgım kasta bunlar kızlar tam duz degıl bunlar ama ıstedıgım bu yanı duzde degıl kavıslıde degıl boyle olurmu sızce kasım ve asagı degılde yana dogru uzaması ıcın ne yapabılırım

kaşının köşeli yerini bir süre alma sonrada orası dolunca üst tarafından biraz aldırabilirsin. kaşlarının ince alınmış uç kısımlarınıda biraz daha kalınlaştırıp uçlardan aldırdınmı olabilir. yani kaş boyunu kısalt. ama sürekli alınan köşeli kısımda uzama sorunu yaşayabilirsin. bunun içinde badem yağı hint yağı yada kıl çıkarıcı ürünlerle orayı besleyebilirsin. bir fikir işte ama kaşların güzel, pekte oynamaya gelmiyo, şekli bir bozuldumu uzun süre düzeltemeyebiliyorsun.

tesekkur ederım canım evet bırde cıkanlar asagıya dogru cıkıyor bu benı delı edıyor bosluklar oluyor tabı sımdı bagdem yagı na basladım oda yuzume akıyor vıcık vıcık

benmde kaşlarım böyle kavisli düz kaş olsun die kavis yerinden kazıyp kalem kullanıyorum ama artık kalemdende bıktım sende işe yaradıysa benide bilgilendirirmisn canım

kızlar neden düz kaş istiyosunuzk benim kaşlarım düzdü kavisli olsun diye diye kuaföre artık kavisli :) ve her gören değişkliği farkediyor kaşların ne güzel olmuş diyor daha alımlı yapıyor sanki ne bileyim

benim kaşım seninki kadar kavisli değildi ama kavisim vardı kaş boyumu biraz kısalttım çünkü alt kavis yerinin dolması zor oluyo daha cabuk dolsun diye kaş biraz yukarı kalkıyo bide cıkmasını beklediğimiz için çıkana kadar görüntü kötü olabiliyo ben kahkül kullanmıştım o dönemlrde ve evde kendi kendime yaptım kuaförüm hep ne desemd ekafasına göre alıodu artık kuaföre hiç gitmiyorum

Ben de Tuba Buyukustunun kaslarini cok begeniyorum, ama benim kaslarimin boyu kısa yani bu modeli istesem de elde edemem. Badem yagi ve hint yagina basladim bi de kaslarimi ucundan ve baslangic yerinden biraz jiletledim, umarim ise yarar...

kuaföre git düz yapcm de yapar ben 3 ay boyunca düz olsun diye çıkardım kaşları kuaför deeiki gerek yoktu çıkarmana bn bırakıyorum çıkck yerleri zten.nyse çok güzel oldu ama başka bi kuaför dediki senin kaşına yazık kavisli herkes yapamaz yaşlanınca dökülüyor kaşlar kavis olmuyormuş dedi bnde kavisliye dndüm senin kaşlar sper bnce gerek yokkk

adsztq.jpg

kızlar benimkilerde böyle. seyrek ve incecik ne yapabilirim acba?

X