Üst kat komşum ve özel hayatı

bir_bulut_olsam

öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM"
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
877
1
kızlar benim üst kat komsumla ilgili bi sorunum var..aslında özel hayata sonsuz saygım var ama yetti artık.ne uyku kaldı nede huzur..

üst kat komsumun yatak odası benim odamın yukarısı..cinsel yasantılarına her gece sait olmak zorunda kalıyorum.öyle bagırıyorlarki uykumdan uyanıyorum..suanda sesler basladı deli olucam ya..adam karısına küfür falan ediyo..fantazileri genis yani..ama artık midem kaldırmıyor..saatlerce onlar yüzünden uyuyamıyorum..bide 5 tane cocukları var onlar nasıl uyuyor o seste anlamıyorum.işe gidiyorum ve sabah erkenden uyanıyorum..onlar yüzünden günde 2-3 saat anca uyuyabiliyorum.uykusuzlukta hasta etti beni.salonda yatıyım diyorum olmuyor.salon E5 yolunun üzerinde ordada araba,kamyon gürültülerinden uyuyamıyorum.cok kötüyüm..özel hayata saygım sonsuz ama bu kadarda abartı olmazki.annemde cok rahatsız oluyor ama kırgınlık olur komsular arası küslük olmasın diye sesini cıkarmıyordu.sabır ediyoruz ama canımıza tak etti...onlara söylesem ne diyebilirim..nasıl söyleyecegim..acayip utanıyorumda..nasıl cözebilirim bu konuyu?

Son düzenleme:
vallahi ben derim kardeşim biraz yavaş tepişin iyki bi cinsel hayatınız var ne etiket ediyonuz derim.. ayrıca bekarı var evlisi var olan var olmayan var..-tatlicadiarzu-

onlar utanmıyorsa sen uygun bı dılle söyle ..
uykundan olduğunu ve seslerden bunaldığını..
kadına anlat..

vallahi ben derim kardeşim biraz yavaş tepişin iyki bi cinsel hayatınız var ne etiket ediyonuz derim.. ayrıca bekarı var evlisi var olan var olmayan var..-tatlicadiarzu-

canım diyecegim ama utanıyorum..onlar farkında degil mi acaba yaptıkları gürültüden diyecegim ama imkansız farkına varamamak..midem bulandı artık ıyyy kafamçokkarıştı

her sesten etkilendiğinizi yazmışsınız..
uykunuz sanırımki derin değil.
ben horul horul uyuduğum için hiç bir şey duymam şahsen.
çözüm yolu üretemiyorum kendimi koyamadım hernedense yerinize.

her sesten etkilendiğinizi yazmışsınız..
uykunuz sanırımki derin değil.
ben horul horul uyuduğum için hiç bir şey duymam şahsen.
çözüm yolu üretemiyorum kendimi koyamadım hernedense yerinize.

evet benim uykum hafiftir ama inanın durulacak gibi degil.sadece ben degil annemde uyuyamıyor..anneme diyorum ne yapacagız cözelim bu olayı diyorum ayıp nasıl söyleriz diyor..

bencede diyin yanii
sen utanacagına onlar utansın ne biliyim sonucta karıya diceksin adama dicek halin yok.gece gürültünüzden rahatsız oluyoruz diceksin basit bir şekilde yane

bencede diyin yanii
sen utanacagına onlar utansın ne biliyim sonucta karıya diceksin adama dicek halin yok.gece gürültünüzden rahatsız oluyoruz diceksin basit bir şekilde yane

canım,kadınla samimi degiliz.acaba ters birimi diyede cekiniyorum..aylardır böyle ama tak etti canıma.yarın bi sekilde söylemeye calısacagım insallah

tee depremden önce üst komşumuzun karyola gıcırtısından çok rahatsız olurduk ama ne safmışız ya tee geçen seneye kadar bu gıcırtının o gıcırtı olabileceği hiç aklıma gelmemişti.. sonradan dedim vay anasını ne fingirdek bi çiftmiş..CADIARZU

yavvvvvvvv ben gecenin bi yarısı banyodan ses gelcek diye utanıyom heriflerin yaptığına bak, işin mokunu çıkartmışlar resmen, valla ben olsam pat diye yapıştırırım yani, kimsenin şehvet dolu gecelerini dinlemek zorunda diilim:dilcikar:

üstü kapalı belirtirsen bir sorun olacağını sanmıyorum. gece fazla gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum biraz dikkat edebilirmisiniz demende utanacak birşey yok gibi geliyor :)

vallahi bencede kadına çıkıp kenara çekip ablacım aşagıya gürültü çok geliyor özellikle geceleri desen?
yada tanışmaya çıkıp kadına "abla hayırdır bir sorun yok dimi eşinizin ve sizin bagırışlarınızı duyuyoruz hergece desen?kaydirigubbakcemile3 ay benimde sinirim bozuldu şimdi haaaaa
zaten üst komşuma sinirim var gaz gelirse çıkar yolarım yarın kaydirigubbakcemile3

bir önerim var.. gece sesler başladığı zaman duvara yada kalorifer peteklerine vurun bi kaç defa ..kendi gürültülerinden duyarlarsa belki bir uyarı olabilir.. başka da yapılabilecek çok bir şey yok gibi .........:1no2:

ay ne zor bi durum yaa
neden şu binalar ses yalıtımı yapmazlarkiii
bence güzel bi dille söylemelisiniz
ya mahcup olup dikkat ederler yada inada dahada ses yaparlar nasıl kişilik olduklarına bağlı :)

biizmde çok ses çeker
hatta bu evimizde ilk gece baya kormuş sonrasında da gülmüştük
banyodan şarulşurulll diye bi su sesi gelmişti
ama öyle bi seski sanki boru felan patladı sanırsınız ,o derece yani:)
meğer üstteki komşu sifonu çekmiş ,ışığı yakınca bişi olmadığını anladık

Ahh ah ben de çok çekmiştim yan komşumdan.. Evin içinde cinnet geçirip bağırmıştım bir gün susmuşlardı kaydirigubbakcemile3 Siz benim gibi yapmayın tabii.. Uygun bir dille "Benim uykum çok hafiftir X Hanım, Geceleri sizin evden çok ses geliyor duvarlar ince malum..."falan derseniz anlayış göstermemesi için hiç bir sebep yok a.s.

X